Reklama

Chci oplodnit vdanou ženu

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 22:10)

Že by sis ho při popisu toho co se mnou prováděli vyhonil ? Byli to pěkní kanci , naplnili mi všechny tři otvory . Jeden si chtěl vzít ochranu a druhý mu říkal , naco šprcku vole pusť to do ní dyť se v sobotu vdává . No proč by nepustil , ostatní pustili také .

Návštěvník (Pá, 12. 11. 2021 - 22:11)

Pokud jdeš na gangbang je jasné že tě vystříkají . To je samozřejmé .

Návštěvník (Út, 9. 11. 2021 - 21:11)

Nechat se okázale hromadně prznit a ještě se tím chlubit ? To je fakt nářez !

Eva (So, 27. 11. 2021 - 10:11)

A co je na tom špatného? Čím víc kluků do mě zasune a nastříká, tím lépe.

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 23:10)

Už asi nikdo nespočítá kolik ženichů si vzalo jinými našukané nevěsty .

Návštěvník (Po, 1. 11. 2021 - 19:11)

No, co , měli dobře zajeté a někteří i naplněné ! A jak pěkně oslavili to , na čem žádnou zásluhu neměli !

Návštěvník (Ne, 7. 11. 2021 - 16:11)

Největší přínos pro rodinu je přece spokojený paroháč . Je jich spousta a pořád přibývají .

Návštěvník (So, 2. 10. 2021 - 18:10)

My pánové na narozeninach

Návštěvník (So, 2. 10. 2021 - 18:10)

Tak příště piš měkké i. Jinak podle tebe jí oplodnily ženy.

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 10:10)

Těžko by to dokázaly . Lesby si najímají chlapy pokud chtějí oplodnit , ony se sexuálně vydráždí a jde jen o to že on do ní pustí sperma .

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 19:10)

Kamaradka chtěla taky oplodnit je velmi atraktivní krásná manžel o ní vůbec nepečuje tak jsme ji to provedly

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 19:10)

Které ženy jí to provedly? Jak to dokázaly?

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 22:10)

Kolegyně se před svatbou loučila se svobodou a v rozjaření vyzvala chlapy ať ji uspokojí. Zvedly jsme jí sukni , stáhly kalhotky , položily ji na stůl ,zvedly a podržely nohy a chlapi jeden po druhém jí dávali lásku . Třiadvacet kolegů do ní pouštělo semeno až to z ní nakonec teklo ven . Za devět měsíců byl kluk , jestli to bylo z té akce , nebo od manžela ?

Eva (So, 27. 11. 2021 - 10:11)

Takhle má vypadat správná akce a rozlučka se svobodou. Skvělé. Víc kluků mám běžně, narozky jsou ještě větší potěšení a jestli jednou budu mít taky rozlučku, tak to bude teprve jízda.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 22:10)

Až na to, že celou akci zahájily ženy. Jinak se v manželství musela hodně nudit, když zažila sex s třiadvaceti kolegy.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 23:10)

Bylo to před svatbou , loučila se se svobodou . Ona se ta rozlučka někdy zvrhne , u mne také , ale byla jich jen asi polovina .

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 21:10)

V každém případě to stálo zato !

Standa (Po, 27. 9. 2021 - 16:09)

Taky jsem měl před lety tu příležitost s jednou vdanou paní, které to doma nešlo otěhotnět ji naplnit a asi na potřetí se to povedlo. Mají krásného syna, který již chodí na střední školu. S tou paní to zůstalo jen mezi námi.

Michala (Po, 27. 9. 2021 - 11:09)

Jelikož mi neznáte, tak se svěřím. S manželem jsme se několik let pokoušeli o miminko a nešlo to. Jednou jsem na služební cestě požádala kolegu, zda by mi to udělal, prože jsem věděla, že mám období plodných dnů. V autě mi to udělal až do vyvrcholení. Když jsem přišla asi za tři měsíce, že jsem těhotná, tak měl kolega starost a já mu řekla, že to nebylo z toho románku, ale bylo. Manžel je šťastný, že se nám to povedlo a já mám tajemství, které si odnesu až do hrobu.

Mirka (Po, 27. 9. 2021 - 09:09)

Moje kamarádka má pět dětí. Mě už táhne na čtyřicítku, dvacet let vdaná a pořád jsem nemohla otěhotnět. Svěřila jsem se se jí a ona po chvilce přemýšlení řekla, že si promluví s manželem. Druhý den mne pozvala na návštěvu. Vše bylo připraveno. Děti byly u její maminky. Měla podmínku, že chce při tom být. Svlékli jsme se do naha, společně jsme se osprchovali a ohmatali. Pak jsem si klekla, položila hlavu na polštář na koberci. Ona mu honila penis, až to na něj přišlo, roztáhla mi píču, on zasunul penis a napustil mne semenem. Klečela jsem asi půl hodiny. Když jsem se zvedla, oni už šukali. Poděkovala jsem, oblékla se, šla domů a několikrát se pomilovala s manželem. Za devět měsíců se nám narodila holčička.

Reklama

Přidat komentář