Reklama

Pánská tanga

Michael (Čt, 4. 11. 2021 - 19:11)

To jde dost dobře vidět, když má jen boxerky. Při převlékání po bazénu, víš, chlape?

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 18:11)

Ten, kdo kouká po chlapovi, když mu stojí péro. Přeber si to.

JA (Čt, 4. 11. 2021 - 17:11)

Asi by som sa stydel keby mi stoji oenis pri spoluziakovi, ktory sa prezlieka. A Ty si gay? Hetero? Rozhodol si sa sam skusit nosit tanga alebo na podnet rodicov? Ake boli zaciatky? Dnrs uz ok? Aku znacku preferujes?

Michael (Čt, 4. 11. 2021 - 21:11)

Dostal jsem je od sestry k narozeninám, nestydím se v nich. Značka Gino.

Jan Peter (Pá, 5. 11. 2021 - 02:11)

Ahoj, já začínal cca v 15 . Taky docela byla skvělá atmosféra na bazene ve škole jak to zjistili . Mám dobre i špatně příběhy s tangama . Ale spis převažují ty pozitivní. Nosím je pouze z důvodu toho ze jsou pohodlne. Jestli chceš nápis rad bych se zeptal na různé reakce - [email protected] díky (kdo nezkusili neví, par lidi po mem doporučení taky nosí ) jo a pradlo jinak neurčuje sexualitu.

Tech (So, 6. 11. 2021 - 22:11)

Kolik mas tedka let? Mas v nich fotky?

Michael (So, 6. 11. 2021 - 14:11)

Nemám potřebu si psát o svém spodním prádle. Jen chci říct, že na střední už se člověk nemusí stydět, když má tanga.

Jan Peter (Ne, 7. 11. 2021 - 22:11)

Ok, chtěl jsem se zeptat teda jak reagovali ve škole? U mě to bylo tak ze si vytahování cca rok a pak už to neřešili. Případně co Mamka na to v pohodě ? Předpokládám ze je střídaš ? A nenosis je každodenně

Michael (Po, 8. 11. 2021 - 09:11)

Na základní škole jsem je ještě neměl, teď na střední sem tam nějaká hláška o zařízlých slipech je, ale peču na ně. Boxerky jsou taky zařízlé v zadku, tanga jsou pocitově skoro příjemnější, no a slipy mám po pár krocích v zadku stejně, tak co. Normálně si ráno vezmu na sebe to, co je v šuplíku navrch. Máma je v poho, stejně mi oblečení kupuje ona. Od ségry to byl nápad k patnáctinám, těšila se, že je nezvládnu nosit, ale to se přepočítala!

Tech (Čt, 4. 11. 2021 - 12:11)

Kolik máš let? A jemu? Asi bude gay spolužák?

Michael (Čt, 4. 11. 2021 - 13:11)

Tak možná buzna bude, co já vím? Ale nikdy nijak po mě nevyjel, jen čumí, když se převlíkám. Je nám 16.

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 13:11)

Znám taky jednoho, nic nikomu nedělá, jen ty zvláštní líbezné a usměvavé pohledy...

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 12:10)

Trenkaři jsou zapšklí úchylové, kteří si stále prosazují ty svoje navyklé bludy. Není nad to, když si na sebe vezmu od přítelkyně string tanga. Ta pohoda v létě je k nezaplacení. V trenkách to musí být zapařený děs a asi jak se trekanřům vaří koule, tak jim to jde na mozek a neustále melou ty svoje kraviny o teplouších.

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 18:11)

Koukám, zase nějaký teplouš, co se tady čertí, když se mu někdo otře o jeho teploušské prádélko. Já nevím, že vy teplouši jste tak afektovaní.

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 03:10)

Také nosím tanga a brazilky od přítelkyně v létě v zimě nosím slipy

Ferda Mravenec (Pá, 22. 10. 2021 - 17:10)

Taky nosím pánská tanga. Ať si každý nosí co chce. Komu se to nelíbí, ať se nedívá. Mě nezajimají trencle a nikomu je nevyčítám. Podle některých jsou chlapy buzny. Tak to potom ženská v tangách je lesba?

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 18:10)

Žena v tangách je žena. Muž v tangách je buzna. Co na tom vy narcisové nechápete?

Ferda Mravenec (Čt, 28. 10. 2021 - 08:10)

Taky se podívám na ženskou v tangách. Jak se pozná chlap v tangách, že je buzna? A proč vy trenkaři nechápete a netolerujete tanga? Nejspíš komplex, že je nemůžete nosit

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 18:11)

Komplex z čeho? Že nejsme buzny?

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 10:10)

Aha, zase nějaký zaostalý zapšklý páprda. A Levisky a mikiny Adidas taky nosí jen buzny, protože jsou v tom nejvíc oblečení? Bomber bundu když má na sobě černoch, tak je rasistický skinheads? Atd...

Reklama

Přidat komentář