Reklama

Bílá magie a láska

Velvyslanec (Út, 1. 2. 2022 - 23:02)

Ne Velvysranec ale Velvyslanec ;) .... pro fanatika a nebo někoho hodně znalého okultních praktik který je sám dříve provozoval ;) ? B je správně a ANO magie, okultní praktiky jsou vstupní démonickou bránou do životů lidí kteří si myslí že něčemu rozumí, něco ,, duchovně " pochopili a vrhají se na cestu ktera je obestřena tajemstvím, za kterým se skrývá jen a pouze zlo, jakkoliv zabaleno do bílého hávu. My všichni jsme Božím dílem a jedinou cestou do bezpečného ,, duchovního" je víra v Ježíše Krista a navázání osobního vztahu s ním. V Bibli je psáno ,, Neboť tak Bůh miloval svět že dal Syna svého jednorozeného aby žádný kdo v Něj věří nezahynul ale měl život věčný " Chceš si zahrávat s nebezpečným neznámem a nebo chceš jít bezpečnou cestou. Jedinou cestou je On Ježíš .... a konec konců na www.YouTube.com svědectví bývalé satanisty - Z tmy do světla Satanizmus Simona T. ... ať jste v obraze ;)

Ajajaj (St, 2. 2. 2022 - 18:02)

Nech mě hádat: Po moci a rozptýlení bažící jouda se zaplete do satanismu a vyvolávání démonů, až ho démoni začnou strašit v noci a pak i ve dne. Jako typický ztroskotanec, který nic nepochopil, se obrací na autoritu, která je při ruce vždy. V našem případě křesťanství. Takových ubožáků, co se plácají ode zdi ke zdi (satanismus - křesťanství) jsou tucty a tucty. A jak je vidět, někteří ani poté neztrácejí sebejistotu, že zažili "všechno" a že právě ta jejich cesta je "ta správná" a všechno ostatní je "okultismus". Zkrátka, ani tvůj Ježíš tě nezbavil patologické sebestřednosti. Obávám se, milý zlatý, že nechápeš snad ani zlomek z toho, co se kolem tebe dělo a děje. Jedeš pořád v těch samých kolejích, tam a zpátky.

Ajajaj (Po, 31. 1. 2022 - 23:01)

Viděl sem v seznamu diskusí to méno "Velvysranec", a hned mi bylo jasný, že to budou zase neskutečný hlody... Samozřejmě, že pro FANATIKA jsou démoni naprosto cokoli, co není uctívání Krista.

Velvyslanec (Ne, 30. 1. 2022 - 22:01)

Jedinou cestou k uzdravení a osvobození duše je osobní poznání Ježíše Krista jakožto Božího Syna a pokání ze svých hříchů... bílá magie je pouze převlečené zlo které plodí zase zlo, ať vědomě nebo nevědomě ;), každý kdo si zahrává s bílou nebo černou magií se otvírá démonickým vlivům do svého života, které bude mít destruktivní dopad a vezme si svou daň, stačí velice málo ...

Silvie (So, 29. 1. 2022 - 22:01)

Mohu potvrdit, že paní Janu je nadmíru znalá jak magie, tak i léčitelství. Byla jsem u ní osobně a je to moc laskavá a milá žena.

Milena (Čt, 21. 10. 2021 - 16:10)

Dobrý den,
ano já jsem s Janu Magik spolupracovala a byla jsem velmi spokojena. Dělá nejen magii, ale i terapie a léčení - mě pomohla nejen s milostnou magií, ale i vyléčila duši. Moc hodná a empatická žena.

Monika (So, 23. 10. 2021 - 20:10)

Je na ní prosím nějaký kontakt? Děkuji moc

Veronika (Pá, 5. 3. 2021 - 21:03)

Dobrý den. Je tu ještě vůbec někdo??? Sháním někoho na černou magií. Prosím napište kdokoliv na tento email, kdo mi je ochoten pomoci lednovaverushka99 @seznam.cz .

Ester (Pá, 5. 3. 2021 - 16:03)

Paní Brenda je milá a velmi ochotná, jsme spolu několik měsíců v kontaktu, ale už je to měsíc, co neodpovídá na žádné zprávy. Nevím, co se jí stalo? Nevíte o ní někdo? Děkuji

Ester (Pá, 5. 3. 2021 - 12:03)

Je tady někdo, kdo spolupracoval s paní Brendou?

Vanessa (Út, 2. 3. 2021 - 15:03)

Dobrý den, spolupracoval někdo s paní Janou? Na email, který tady paní uvádí [email protected] neodpovídá. Děkuji

Tvl (Po, 25. 1. 2021 - 22:01)

Mám na vás dotaz, Barčo a brendo... Jakej máte ze sebe pocit, když tu samy sebe opěvujete pod různýma přezdívkama? Já vím, doba je zlá a tak každej shání kšefty, jak se dá, ale... Myslíte, že je to psychicky zdravý? ............. A dotaz číslo dvě: Nalákaly už jste na ty svoje "děkovné ohlasy" nějakou blbku?

Karel (Po, 25. 1. 2021 - 20:01)

Já už čekám rok na pomoc od Bary a nic

Zlata (Po, 25. 1. 2021 - 15:01)

Za mě jedině paní Bára. Úžasná žena, opravdu mi moc pomohla. Děkuji

Jana (St, 13. 1. 2021 - 11:01)

Paní Brenda není z těch, kteří by si museli dělat reklamní kampaň. Patří k těm, kteří lidem pomáhají a nedělá to pro peníze.

Anita (Po, 11. 1. 2021 - 15:01)

Za sebe mohu napsat, že jsem reálný člověk, kterému paní Brenda pomohla v těžké situaci. Mám jen ty nejlepší zkušenosti.

Tvl (Pá, 8. 1. 2021 - 00:01)

Tvl Brenda najela masivní reklamní kampaň i tady... Když si takhle sprostě vylháváš klientky, tak asi nebereš magii moc vážně. Jen taková brigádička na blbky, co?

Anita (Út, 10. 11. 2020 - 15:11)

Paní Brendu ještě jednou vřele doporučuji. Jano, napište jí na email [email protected]
Je opravdu výborná a laskavá, velmi znalá oboru.. Verim, že nebudete zklamaná.

Jana (So, 7. 11. 2020 - 16:11)

Dobrý den, máte někdo kontakt na paní Brendu?

Anita (Po, 5. 10. 2020 - 17:10)

Oslovila jsem Brendu a jsem nadmíru spokojená. Přeji jí mnoho dalších klientů, je vážně v magii hodně dobrá.

Reklama

Přidat komentář