Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 22. 10. 2021 - 00:10)

ty hele Aladin....vrací se ti neustále nějaká myšlenka které se nemůžeš zbavit a dohání tě k šílenství,žiješ kvůlima tomu v hrůze a děsu a doufáš,že se tyto myšleny již nikdy neráti ale voni se neustále vracej a vracej a ničej si systematicky život?Denně tě trápěj blbé myšlenky a nemůžeš se jich zbavit?Tyto myšlenky se točej pořát kolem jedné věci ,utápíš se v tom a nemůžeš přestat?Navštěvuje tě tajemný vnitřní našeptávač a mučí tě myšlenkama na Židy,sijonisty a Israel?Toto vše klidně i stokrát za den?......Tu věz,že trpíš Obscesí kolerující s exhauzněfundamentální kompulzí.Toto se projevuje neustálým kontrolováním něčeho,potřebou si nestále mejt ruce,nadměrným smyslem pro pořádek a patologickým zhromažďováním na úkor normálnosti,viz třeba všeljaké krámy co jsou na prd a toto se dává do bytu anebo do domu až je tam toho mraky a ztěžuje to normální život v baráku,anebo ve kvartýře!Anebo se patologické zhromažďování projevuje neustálýma antisemitskýma komentářema ma internetě!To je uplně to samé,akorát ve virtuální podobě....Aladin!Tato vtírav myšlenka je většino doprovázena pocitem potřeby to konat,aby nebylo ublíženo nejbližšímu okolí...já tě chápu...ty jako trpící OCD jseš přesvědčen,že tak konáš pro dobro lidstva a světový mír který sijonista a hlavně Žid z USA chce nahlodat diverzí a následně z ničit!Z toho máš jasné deprese,což je další diagnóza ...ale nezoufej!Jak deprese,tak OCD se dá dneskojc úspěšně léčit stejně jako stavy úzkosti ,fobie a záchvaty.Aladin!Okamžitě se běž udat na psychařhause v Bohnicích,tak nejlépe posloužíš svému okolí a uděláš mu konečně dobrou věc.Dokavat budeš toto vlákno o cinkání zasírat antisemitizmem,tak ti ani voda svěcenná nepomůže.Mysli!!!!!!!!!!

ShabbaTo-Jahoda (Čt, 21. 10. 2021 - 10:10)

nu...a nyní si soudruhu rusáku,komunisto přečti Novinky.cz Policie řeší,zda z Hradu neunikaly tajné informace...Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) prošetřuje,zda z prezidentské kanceláře neunikaly utajované informace.Podle zjištění Deníku N se o prezidentobo nejbližší okolí začala zajímat ještě před Zemanovou hospitalizací....Pokud policie prokáže,že utajované informace BIS skutečně unikaly od prezidentových spolupracovníků,hrozí jim vysoké tresty.Dlouhodobě působí po boku prezidenta Zemana také Martin Nejedlý,který má byznysové vazby na RF......jo a ještě je tam článek ,že Ovčáček půjde do SPD a Nejedlý uteče do Moskvy....pokud mu to ovšem orel bělohlavý dovolí.....orel ví,orel zná,orel bdí,orel sleduje a monitoruje,orel bělohlavý,masožravý a krvelačný ucítil maso a a bude žrát!A mlaskot toho orlího megažeru se bude ozívat přes celou mléčnou dráhu a dále.....nu...soudruhu,jistě již víš,proč BIS nedala panu prezidentu seznam špionů a agentů RF v ČR.Ona mu vlastně dala jen jedno jméno a to jeho....to nejsou totiž žádní čučkaři soudruhu politruku z Aeronetu,kde je opět odkaz na nacistickou propagandu zakladatelů hitlerovi říše,jak jinak taky,tato profláknutá ruská antisemitská nenávistná propaganda nepřekvapuje,...soudruhu Cyniku,to nejsou žádní čučkaři!Jsou to profesiálové a dělaj svou práci se CIA a BDN,která monitoruje i akrivity prognostika Klause na srazech AfD v holportu s nacisty a veterány WH a SS.Soudruhu Cyniku,víš...jedno ti nyní řeknu a ne že se budeš zase smát!...Již vám zde začíná zvonit hrana a můžeš si být na stoprocent čučkařsky a jahodově jist,že stejně jak věděla vše o Nejedlém,Mynáři a prezidentu přes odposlechy a agenty,tak ví i o tobě a o antisemitovi z Aeronetu a o vašich lžích škodících národní bezpečnosti ohledně vakcín.Ty jseš jenom malá ryba...taková jednohubka a užitečný idiot co papouškuje co si Aeronet nalže v ruském zájmu...ale Admin to již tak snadné mít nemusí.Jdou po něm!Ten klid mít nebude!Ono se taky může klidně stát,že celý západní svět mu bude najednou malý a od jinud jak z Ruska psát nebude.

Cynik - realista (Čt, 21. 10. 2021 - 14:10)

"nu...a nyní si soudruhu rusáku,komunisto přečti Novinky.cz" ----- " soudruhu rusáku,komunisto"? Tímto jsi do hry vrátil oslovení katolický vykurvenče a šmejde... jsi opravdu tak bezmezně tupý, nebo si tak jen zvyšuješ své nepatrné sebevědomí zamindrákovaného bezmozka, hloupoučkého burana z Buranova, který není v reálném světě k smíchu jen proto, že usilovně drží bezectnou tlamu, aby si to neozházel se spolupracovníky v práci, nebo v kapele sestarými komunisty, v níž hraje? Přiznej se, hrdino od klávesnice, jestli sis v kapele s těmi komunisty pustil alespoň jednou hubu na špacír? Nikdy, viď, hovado sprosté katolické, šmejdské a vykurvené... ------ Novinkami se oháníš? To u černoprdelnického bolševika nemůže překvapit, vždyt Novinky jsou internetovou odnoží Práva, dříve Rudého Práva, tiskoviny, kterou jsi s nadšením četl již jako malý parchant... tedy v době, kdy jsi nadšeně velebil tehdejší stranu a vládu na spartakiádě, jak jsi tuhle psal. Ostatně, to opečovávané a s láskou archivované Právo se zaujetím a nostalgií si pročítáš dodnes, kdykoliv se jdeš vysrat do dřevěné budky vedle hnojiště... nepochybuji, že máš dostatečné zásoby zmíněné tiskoviny. ----- ".......orel ví,orel zná,orel bdí,orel sleduje a monitoruje,orel bělohlavý,masožravý a krvelačný ucítil maso a a bude žrát!" ----- No jistě, hlupáčku... "Liga tě brání! Liga radí! Liga tě nikdy nezradí!”, možná znáš tuto hlášku z výtečného polského filmu Sexmise, a ty, jako katolický lhář a pokrytec produkuješ podobné žvásty...

aladin (Čt, 21. 10. 2021 - 19:10)

Ano, orel - NSA, šmíruje celý svět prostřednictvím Windowsu a také CPU verze (i) Co ty na takovou demokracii říkáš Jahodo ??? Já říkám, kan se serou nacisti a komunisti dohromady !!!

aladin (Čt, 21. 10. 2021 - 04:10)

Jahodo, já jsem byl naposledy v restauraci před 14 lety !!! Pro mně můžou restaurace zrušit !!! A za posledních 41 let celkem 3 x !!! A to jen na rozlučce s kolegy, kteří šli do důchodu !!! Mně to všecko uvaří a upeče mamina !!! A taky buchty a jablkový závin a metýnku a domácí chleba a housky a rohlíky a vařený bůček s česnekem a č. paprikou a pečený bůček a kolínko se křenem a marlénku (ta koupená páchne E 250) a vosí hnízda a přírodní řízek se sosem a knedlíkem a Jizerské dráčky s bramborami a Dokský kotlík ( polévka) a Boršč a sekanou a mnoho dalších mňam, mňam dobrot, o kterých se tobě ani nesní !!! A mám to bez glutamátů a podobných dochucovatel, bez konzervantů, barviv, příchutí a pod.

Cynik - realista (Čt, 21. 10. 2021 - 04:10)

Pochopitelně, aladine... doma je doma, a hlavě - víš, co v doma upečeném, uvařeném a usmaženém je, a co je ještě důležitější, hlavně víš, co tam není... ----- Totéž platí pro vlastní výpěstky na zahrádce - opět platí, že víš, co tam je a co tam není. To, co si vypěstujeme, nádherně čerstvé a vonící sníme, něco rozdáme, zavaříme výborné, křupavé okurečky, cuketky na výtečné zelíčko nám ve sklepě vydrží až do příštího roku, polévka z fazolí, známých "švábů", je prostě delikatesa... Kurvafix, už tady básním o žrádle jako "výborný analytik" Jahoda...

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 14:10)

Tak s tím očkováním jsi to totálně zabil. Takže už jsi byl na 3? To by jsi měl mít výdechové filtry a ochranný oblek, aby jsi neohrozil ostatní, co jsou zdraví.

SPD skalní volič (St, 20. 10. 2021 - 12:10)

Jsem se nyní díval na film Poslední Samuraj a byli mi líto, že to tu musí táhnout Okamura Tomio sám a nikdo s ním nejde do boje. Přitom jeden statečný bojovník dokáže strhnout celou armádu k vítězství v bitvě!

Rozverná (St, 20. 10. 2021 - 11:10)

Pane Jahodo, kolik vám chybí na váze do dvou metráků? Objednejte se na obezitologii a vezměte sebou i vašeho obtloustlého Mikešáka co tak pěkně papká. Cestou se zkratkou zastavte na odvykačce neb alkohol je metla lidstva.

Nimrod (St, 20. 10. 2021 - 11:10)

Ve čtyři ráno srát sračky na doktorku? Co to je za klauni?

Soudkyně Barbara (St, 20. 10. 2021 - 12:10)

Celkem by mne zajímalo, co na toto raní vypisování pana Cynika říká jeho přítel, jestli ho to nebudí.

20.10. (St, 20. 10. 2021 - 11:10)

A Jak to bude vypadat ve světle prezidentských pravomocí,které sleduje celý svět.

Cynik - realista (St, 20. 10. 2021 - 06:10)

S předchozím textem souvisí též již několik dní známá informace ohledně §77 zákona č. 90/1995 Sb. Více třeba zde: "„Ústavní expert Hasenkopf na svém facebookovém profilu upozorňuje, co stojí v § 77 odst. 5 zákona č. 90/1995 Sb., o jednacím řádu Poslanecké sněmovny, v platném znění: „K ustavení poslaneckého klubu na začátku nového volebního období jsou oprávněni poslanci zvolení do Sněmovny za samostatně kandidující politickou stranu. K ustavení klubu podle věty první je třeba nejméně tří poslanců.“ -----
„Ergo poslanci ODS, TOP 09, KDU-ČSL, Pirátů a STAN nemají nárok na poslanecký klub, a to ani společně (koalice není politická strana), ani každý zvlášť (žádná z jmenovaných politických stran nekandidovala samostatně),“ shrnuje.“

(https://www.kscm.cz/cs/aktualne/aktuality/poslanci-ods-top-09-kdu-csl-piratu-stan-nemaji-narok-na-poslanecky-klub-ani) ---------- „SPOLU dáme Česko dohromady“... „Pusťte nás na ně, my jsme ta změna!“ ... Obávám se, že jedinou změnou bude ohýbání a obcházení platné legislativy, aby si jednotlivé smečky z původního dvoj- a trojslepence přišly na prachy navíc díky vlastním poslaneckým klubům...

Cynik - realista (St, 20. 10. 2021 - 05:10)

„Piráti se po volbách dostali do pasti, ze které se nyní snaží vyklouznout. Jde o souběh funkcí, který často kritizovali. Čtveřice pirátských poslanců, kteří prošli do Sněmovny v koalici se STAN, řeší, zda se mají dobrovolně vzdát poslaneckého mandátu v případě, že někdo z nich usedne do ministerské funkce, anebo si obě křesla ponechají. -----

Piráti před volbami argumentovali, že ministři mají mít dostatek času pro výkon své funkce a pracovní povinnosti nesmějí zanedbávat. Ivan Bartoš a Olga Richterová se však po očekávaném přestupu do vlády odejít ze Sněmovny zjevně nechystají.
Za šéfa strany Bartoše by totiž jako náhradník přišel zástupce STAN, který by tak rozšířil klub Starostů na 34 poslanců, zatímco Piráti by oslabili na tři poslance.“ (https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pirati-v-pasti-kumulaci-funkci-uz-nevylucuji-40375366#dop_ab_variant=630830&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=SwXIOAWMXLs-202110200349&dop_id=40375366&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz) ----------

„Pusťte nás na ně, my jsme ta změna!“ To bylo jedním z hesel pirátské volební kampaně... ----- Tak jo, naivní voličstvo Piráty na ně pustilo… ale kde je ta změna? Piráty dříve kritizovaný souběh funkcí se najednou náramně hodí… může to ale být pro někoho překvapivé?

aladin (St, 20. 10. 2021 - 05:10)

"...a tuhle znáte?
36 ČT :D / Art HD - 20. října 2021 - 04:35–05:10"....A koho vlastně podporujete ??? Nemakačenky, parazity kriminálníky a imigranty !!! Tak je běžte podporovat někam mimo naši zem !!!

Cynik - realista (St, 20. 10. 2021 - 04:10)

Co ty na to, Jahodo? Bohdanu Dvořákovi, někdejšímu předsedovi KAN 21, je připisován výrok "Bývalý komunista je totéž, co bývalý černoch"... Tobě ovšem bývalý komunista nevadí, vždyť je dnes pro EU a NATO, viď, katolický křiváku a pokrytče... Nechci a nebudu používat vzletných slov o zradě, vystačím s nevzletnými, obvyklými slovy o křiváctví a pokrytectví... Jidáš zradil Krista za třicet stříbrných, jaká by byla tvoje cena, Jahodo? Stačilo by něco chutných pomazánek?

Cynik - realista (St, 20. 10. 2021 - 04:10)

Nestačilo, "výborný analytiku" Jahodo? Tak si ještě počti: "V deníku Blesk se generál Petr Pavel, o kterém se mluví jako o možném kandidátovi na prezidenta, rozpovídal o své minulosti. Již několikrát mu totiž bylo vyčteno, že byl členem předlistopadové KSČ. Své členství v KSČ mezi lety 1985 až 1989 Pavel prý odčinil za posledních 30 let, kdy podle svých slov pomáhal budovat bezpečnější Českou republiku. „Bylo to rozhodnutí, na které s odstupem času a s tím, co vím dnes, rozhodně pyšný nejsem. Nejsem pyšný na to, že jsem neměl dostatečný rozhled, dostatečně objektivní vzdělání, že jsem byl v tomto ohledu naivní. Zároveň ale vím moc dobře, že jsem osobně svým rozhodnutím nikomu neublížil, že jsem svým rozhodnutím nikoho nepoškodil, a z toho důvodu necítím potřebu se omlouvat jednotlivcům,“ řekl a dodal: „V žádném případě jsem nikdy nezneužil nějaké výhody, která by plynula z mého členství ve straně.“ -----
V Pavlových starých posudcích stálo, že: „… napomáhá prosazovat vedoucí úlohu strany mezi svými podřízenými…“ Toto hodnocení bylo dle Pavla čistě formální a povrchní. Šlo prý o jakýsi předepsaný obsah. „Jestliže politikou strany ve vztahu k armádě bylo zabezpečit kvalitní výcvik a dosáhnout vysoké bojové pohotovosti, tak to pro mě byly služební úkoly, ne stranické. Ale tehdy se vlastně tak moc nerozlišovalo, co je stranické a co je služební. Armáda pro mě byla práce, politiku jsem neřešil,“ prohlásil v rozhovoru. -----
Paradoxně Pavel ale zároveň přiznal, že v armádě prováděl tzv. politické školení mužstva: „Jako velitel jsem měl povinnost vést veškerý výcvik, a tedy mimo jiné i politické školení mužstva. K tomu měli všichni velitelé příručku, ve které byla rozepsaná témata a obsah. A každý velitel, ať už byl členem strany, nebo nebyl, tímto politickým školením ovlivňoval své podřízené v duchu politiky strany. Ať už jsme si o té politice mysleli cokoli.“ Také uznal, že jako armádní důstojník nemusel nutně být členem strany, ale byl jím. V rozhovoru to omlouval zejména svým mládím a nezkušeností. -----
V reakci na rozhovor se do generála pustil zástupce šéfredaktora Oldřich Tichý z Reflexu. Ten prohlásil, že rozhovor je evidentní snahou vyžehlit generálovu minulost a „vyzmizíkovat“ největší reputační problém na štítě budoucího prezidentského kandidáta. A že by tuto snahu lidé měli odmítnout. -----
Připomíná, že Pavel podal žádost o vstup do KSČ v roce 1983, rok po smrti Leonida Brežněva, který v roce 1968 rozkázal obsadit Československo. „V tehdejším Československu bylo pevně usazeno přes 80 tisíc sovětských vojáků, 1500 sovětských tanků, 300 sovětských letadel, sovětské rakety s jadernými hlavicemi… Pavel měl v tu dobu za sebou vojenské gymnázium, vojenskou vysokou školu a dělal kariéru u armády, která všestranně a naplno kolaborovala s okupačními sovětskými vojsky,“ obviňuje generála. -----
I jednotky, u kterých Pavel sloužil, byly dle Tichého ty, kam byli umísťováni jen prověření zastánci režimu. Měl na mysli výsadkovou brigádu, ale hlavně vojenskou rozvědku. Pavlovy výmluvy, že nikomu neublížil jsou podle něho k smíchu. „Každý člen KSČ legitimizoval komunistický režim. A každý komunistický lampasák byl jednoznačně součástí represivního aparátu, díky němuž se zločinný systém držel u moci,“ argumentuje. Podotýká, že kdyby v Československu nedošlo k sametové revoluci, soudruh kapitán Pavel by republiku proti „vrahům z Wall Streetu“ strážil dál. Podle Tichého pak Pavel, když zapomenul na svou přísahu věrnosti Varšavské smlouvě, ve službách NATO prokázal jednak mimořádné schopnosti, ale také to, že je ochoten sloužit tomu, kdo je zrovna u moci.“

(https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ja-jsem-za-nasi-zemi-nasadil-zivot-Tenhle-text-Petr-Pavel-nevydychal-Zase-jde-o-minulost-648148)

nona (St, 20. 10. 2021 - 19:10)

Neskutečný. Jo on neměl výhody z členství v KSČM To měl každej a takoví jako on tam vstupovali právě kvůli karieře své nebo studiu svých dětí. Což je větší hnus než kdyby byl jenom tak blbej a pomejlenej. Fuj, to jsi mě naštval

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 21. 10. 2021 - 00:10)

mě taky naštval!

20.10. (St, 20. 10. 2021 - 11:10)

Dobrá poznámka,nová tvář politického dění a co je ten člověk zač.

Reklama

Přidat komentář