Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Lenka (St, 20. 10. 2021 - 05:10)

Zjistila jsem že moje dceta sleduje na počítači sex se psy. Doma máme vlčáka. Je pravda, že dost doráží na dceru, ale přznám se že i na mě . Sice ho dcera odežene, ale penis má venku a doráží jak když chce zasuniut. Vždi ho okřiknu že je to fuj. Vím že za to nemůže, ale když ho vydím jak na dceru dirâží, mám pocit že tam něco mezi nimi probíhá. Ptát se jí nechci. Dcery je 16 a je to její věc, ale když vydím ten macatej penis a předsta a že má v sobě a šuká snim, mâm pocit že jsem jí špatně vychovala. Zatím jsem jí nepřistihla a ani nevím zda bych je chtěla přistihnout, ale jak je tak sleduji něco tam mezi nima bude.

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 13:10)

Možná že už jeho fenkou a on opětovně projevuje žádost když ji cítí . U někoho to tak je a nic s tím neuděláš . Pokud je to jen mezi nimi , tak je to neškodné . Pokud by se ovšem někomu podařilo natočit jak jí dává lásku , tak je vydíratelná . Jsou takový hajzlíci !

50 (Po, 18. 10. 2021 - 12:10)

Ještě neměla,ale i o tom mluví.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 13:10)

Pes je snadno dostupný a lze to uskutečnit i v bytě , což je u kance dost problematické . Pokud vás sousedé potkají na chodbě se psem , nikdo se nad tím nepozastaví . Naši sousedé už nějaký čas vodí domů" na procházku" z útulku křížence německého ovčáka . Asi je dost aktivní , protože hlasité projevy sousedky jsou chvílemi velice zřetelné .

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 15:10)

Tak to si sousedka užívá pořádné rozkoše.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 15:10)

Z jejích verbálních projevů je to patrné a obvykle do hodiny po zklidnění vedou psa zpátky . Myslím že i on je spokojený , je na procházce , má fenku , dostane pamlsek , takže je spokojenost určitě na obou stranách .

50 (Po, 18. 10. 2021 - 17:10)

Neměli jste nikdy nitkaní se hrátek zůčastnit.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 18:10)

Ale já přece vím o čem to je .Šéf mého přítele má také velkého psa . A ...

50 (Út, 19. 10. 2021 - 08:10)

Užíváš si tedy taky?

Návštěvník (Út, 19. 10. 2021 - 08:10)

Užívám , ale někdy je to pořádná sexuální nakládačka .

50 (Út, 19. 10. 2021 - 09:10)

Ale určitě rozkoš,nepopišeš nějaký zážitek.

Návštěvník (Út, 19. 10. 2021 - 12:10)

Zážitek je , když si pan podnikatel pozve dva své zoofilní kamarádíčky . Jsou nechutní až hrubí a ty jejich komentáře jak mi to tentokrát udělají až mi polezou oči z důlků a poteču jak Dunaj . Fakticky hrozné invektivy a rasantní nástup když to udělá pes a odpadne , sledování koitu se psem je rozparádí , a to je jejich chvíle a jdou mi do všech otvorů . Dá se říci brutální znásilnění .

Návštěvník (Út, 19. 10. 2021 - 20:10)

Už si to zkoušela i s něčím jiným?

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 13:10)

Ano , na jednom statku jsem byla při perverzní zábavě použita . Dokázali mi , že to jde nejen se psem ale také kozlem , kancem a oslem . Ženy do toho zas tolik nejdou , ale muže to většinou vzrušuje a inspiruje k větším výkonům . Potřebují vidět toho zvířecího samce jak to do ženské pouští , prostě zoofilové, ale i jiné to zajímá . Já se s tím setkala poprvé když jsem byla na škole v Praze . Paní domácí mi uvařila "dobrou" a jeden pán přivedl Německého ovčáka . Udělaly ze mne fenku a ještě pořídily dokumentaci . Dobré na tom bylo to , že mi nasadila paruku a škrabošku .

50 (St, 20. 10. 2021 - 23:10)

A libilo se ti to s nějakým?

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 23:10)

Ze začátku ani ne , podržela jsem protože to vyžadoval . Teď už ano . Docela mne vzrušuje pomyšlení na to jaký bude ten další kterým budu připuštěna .

50 (Čt, 21. 10. 2021 - 00:10)

Tak to je hezké,a na kterého se nejvíc tešíš?

Návštěvník (Čt, 21. 10. 2021 - 10:10)

Těžko odpovědět , nikdy nevím kým a kterým to bude . Obvykle si na své přišel i pán a zatím jsem to dala se všemi , i když to někdy i bolelo .

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 15:10)

Pro zoofilky asi ne, ale pro normální ženu musí být připuštění zvířetem strašné ponížení.

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 18:10)

Ponížení to v každém případě je , ale tyhle lidi to nezajímá . Jste pro ně jen samice , která je připouštěna jimi vybraným samcem . Docílí svého vzrušení a následného uspokojení a pouze o to jim jde !

Reklama

Přidat komentář