Reklama

80lety ucitel a mluvi o sexu!

nadlos (Út, 5. 4. 2022 - 14:04)

Je to hrozný co může napsat nějaký zmetek soldan, možná má ptáka vola, ani neví že je kunda mezi nohami. Takový byl jeden můj spolužák, neprcal, pořád se jen přiblble uculoval, když jsme mezi sebou mluvili o dívkách a sexu. Byl panic ještě v 28 letech a pak si ho našla v pohraničí jedna šikovná holka, která ho musela na sebe strhnout a sama si ho zasunout. Franta má sice dva synky, ale jednoho jsem mu musel udělat já.

Ľubomír (Po, 4. 4. 2022 - 20:04)

Je to nezmysel po 60 tke som dostal druhy dych sex potrebujem minimálne dva krát do týždňa.

GammaBlue (Čt, 17. 2. 2022 - 19:02)

Ne no člověk, potřeba

Brenda zrzka (So, 5. 2. 2022 - 01:02)

TProjizdela jsem vecer Ostrovvem a asi v devrt vecer a zastavila se v male hospode, sedelo tam pet hostu a jeden byl takovy mily dedecek a ten me pozdravil a rekl, ze je mu osmdesar tri a ze je rad kdyz vidi hezkou mladou zrzavou holku, protoze se mu pri tom zvetsi jeho bimbasek. Vsichni se smali a delali si z nej legraci. Ja se take smala a rekla, ze kdyby se mu postavil, tak ze bych ho nechala aby na me ukazal jak to s jeho bimbaskem umi. On se na me podival a rekl, jestli to myslim vazne , Ja rekla ze ano a on se postavil u stolu, rozepnul kalhoty a wytahnul jeho penis out. Zacala jsem mit obavu, ze asi prohraji. Za minutu jeho zilnaty penis ztvrdnul, jeho zalud se zvetsil a on se smal. Ti ctyri dedkove zacak=li kricet at se svleknu a udelam co jsem slibila. Tak jsem se svlekla do naha, jak to chteli a dedek do me zasunul a ja mela co delat jak hluboko do me vrazel. No ostuda, protoze bas fotil chlap za pipou. Tak =ze se uz o sex nevsazim.
[email protected]

Strejda (Čt, 27. 1. 2022 - 22:01)

Krásná pohádka. Inspirujúcí i pro mně.

Brenda zrzka (So, 5. 2. 2022 - 01:02)

Strejdo, neni to pohadka, doopravdy se me to stalo. A ten mily, dedecek me opracoval jako mlady kluk. Myslim, ze do te vesnicky uz asi nepojedu, ale bylo to zakimave. Pa, Brenda zrzka.
[email protected]

jaroslav soldan (Čt, 9. 12. 2021 - 09:12)

vubec nechapu jak muze clovek v hjeho veku mluvit o sexu je to nemozne,
clovek ma byt davno pod drnem a ne mluvit o pichani, opravdvu mi to znechutilo den a myslim ze je to pedofil a nasilnik

soldane vygumovanej- (Ne, 26. 12. 2021 - 17:12)

- pod drnem bys měl být především ty, se slepičím mozkem nechoď na ulici!

Návštěvník (Čt, 9. 12. 2021 - 10:12)

To je otázka zdraví a temperamentu. Znal jsem téměř stoletou babičku a ta když začala mluvit o sexu, tak se červenaly nejen holky, ale i dospělé ženy.

20x (St, 17. 11. 2021 - 08:11)

Ano

10x (Út, 16. 11. 2021 - 19:11)

může mluvit

Jejda (Ne, 17. 10. 2021 - 22:10)

ano 80 letý může mluvit klidně o sexu. Proč by nemohl? Může mluvit také 12 letý žák. Každý může mluvit o sexu, třeba i bezpohlavní blb. Jiná věc je sex provádět. Který vůl tohle téma vymyslel?
O sexu mluvili kluci už ve škole. Ti nejvíc ukecaný, nejvíc sprostý, ti co hovadsky šahali děvčatům na prsa, ti co byli sprostí, dělali nemravné návrhy, často po dosažení věku 20 let tiše skončili s kecáním o sexu. Mám 6 spolužáků svobodných, ani neměli sex, jsou opilci, karbaníci, gembleři, prostě blbové co si nezamrdali, ale hlavně se vytahovali že sexu rozumí!

kolemjdoucí (St, 20. 10. 2021 - 11:10)

A proč by 80-letý učitel nemohl mluvit o sexu, případně si ho i užívat,třeba pomocí erotických pomůcek? Sex je přirozená lidská potřeba a ti kdo to popírají,tak lžou sami sobě. Ostatně jak to dopadlo s tím zapíráním sexu vidí každý na těch postupně probublávajících aférách v katolické církvi. A také společnost se mění, někteří muži jsou již ve 30-letech plešatí a tlustí , jiní v důchodovém věku jsou ještě "šviháci" a celkově se lidé dožívají vyššího věku. Takže neodepisujme nikoho , neboť sex v důchodovém věku bude čím dále aktuálnější,tak jak se zvyšuje věk dožití. To,že muž "nemůže" v důchodovém věku je zcela blbá pověra, mně je 67 a můžu pořád docela dobře s Viagrou. Horší to je ovšem s dámama, pohled na jejich nahé tělo po 50-tce zpravidla nevzruší ani pánské kolo, čest vyjímkám .....

kolemjdoucí (St, 20. 10. 2021 - 12:10)

A ještě bych k tomu doplnil. Pokud 80-letý učitel mluví o sexu tak to považuji za celkem úsměvnou záležitost. Horší ale je,když 28-letá učitelka s kvalifikací I.stupně ZŠ v TV seznamce u toho sprostého kance Pohlreicha se veřejně vytahuje, kolikrát a kde to dělala na veřejnosti .........

učitelka matiky (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

Tři x sedm dvacetjedna roztáhněte slečno stehna, dejte chlupy na stranu, ať se vám tam dostanu. Takhle učím matiku ty debily

Je to (Pá, 15. 10. 2021 - 15:10)

zcela normální, až toho věku dosáhneš.

Eduard Nud (Út, 24. 8. 2021 - 14:08)

Byl jsem vychovaný, že o sexu se nemluví. Ale jo, když o tom jen mluví. Ať si pindá, my jsme na to zvyklí. Ale u učitele mě to trochu překvapuje. Jeho starosti na moji hlavu. Tu větší.

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 15:08)

Proč o sexu nemluvit? Je to jedna ze základních lidských potřeb, součást kultury i zábavy. Hlavně jako jediný má reprodukční funkci a to není málo.

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 04:03)

Toho kedra ti nikdo nežere kryple

Kédr (So, 13. 3. 2021 - 21:03)

to je dobrej kantor,toho jsme v pomocný škole neměli

Reklama

Přidat komentář