Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 13:10)

Je už v kategorii velkých . Ale jsou ženy které to potřebují v pochvě děsně těsně a vyhovuje jim to !

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 14:10)

Správná pochva se přizpůsobí malému i velkému. Kdysi se ptali prostitutky, jak zvládá velké penisy a ona odpověděla:"Malíček do nosu zastrčíte, ale zkuste palec....". Manželce strčím do pochvy ruku a zavřu jí v pěst. Když jí tam strčím o hodně menší penis, sevře mi ho tak, že mám strach, že o něj přijdu.

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 18:10)

To ji má pěkně vypracovanou , taková univerzála na jakejkoliv průměr . Holt dobře zajetá , zvládl si to sám , nebo ti s tím kolegové , nebo kámoši pomáhali ?

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 20:10)

Nezajímala se o mé nevěry, ani já o její, takže nevím, ale je naprosto dokonalá, až na to, že má orgasmus moc brzy, takže si s ní žádný moc dlouho neužije. Když má dost, ptáka vyplivne a konec.

Val (Po, 18. 10. 2021 - 16:10)

Takou kravinu ti fakt nepiš můžeš to dokázat?

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 19:10)

Pro klisnu dobré , já bych ho do těla nechtěla .

Iveta (Út, 19. 10. 2021 - 08:10)

To já bych takového Macka zase chtěla,měla jsem něco podobného jen jednou a byl to obrovský zážitek

Návštěvník (Út, 19. 10. 2021 - 13:10)

Asi ji máš , jak když zívne vůl ? Tak ti takový vyhovuje , možná by tě mohli připouštět hřebcem ?

Iveta (Út, 19. 10. 2021 - 16:10)

Mám ráda když ho v sobě pořádně cítím , nevadilo by mi klidně 30cm

Návštěvník (Út, 19. 10. 2021 - 19:10)

Také adeptka na připuštění hřebcem !

Helga (St, 20. 10. 2021 - 07:10)

Z některých pánů cítím jen závist. Sám ho v kalhotách těžko hledá nebo ho manželka už nechce nebo...nevím.
Samozřejmě že máme rády přiměřeně velký ocas. Proč nedat přednost mladému kterému můžeme poskytnout ještě hodně potěšení a zároveň si užít pevnou erekci třeba i opakovaně. Při vší úctě ke starším pánům - my které nechceme nějaká náhradní řešení zvolíme raději větší ocas . Přináší víc zábavy. Hezký den všem.

Helga (Út, 19. 10. 2021 - 09:10)

Iveto souhlasím..je mi 40 a na přebírání už není čas. Jsem ráda když ho "cítím". A když je navíc šikovný...ale to už bych chtěla moc

50 (Út, 19. 10. 2021 - 09:10)

Teda ty máš zdravej názor,super.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 15:10)

Malý , nebo velký je široký pojem . Také jak pro koho ?

Šárka (Po, 18. 10. 2021 - 12:10)

Děvčata vidím že ty budoucí krásné muže prožíváme všechny plus mínus stejně . Pokud se o tu radost můžete podělit s partnerem, nemá to chybu.
My, co pevný vztah nemáme to s těmi kluky máme výrazně těžší.
Tak hodně štěstí. Š.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 13:10)

Tak takový ti puboši nad třináct už dokážou pořádně zamotat hlavu. Mluvím z vlastní zkušenosti. Manželka, kantorka na ZUŠ. Je tam už od absolutoria. A pobláznil ji kluk, hráč na housle, necelých 15. Samozřejmě, neuniklo mi to. Sleduju to už skoro rok, ale dělám že nic. Dokonce se žena sblížila s rodinou toho kluka. Je to šikovnej, slušnej kluk, pěknej. Nedivím se, že se do něj zabouchla. Doma máme přitom dceru a syna, taky v těch letech. No tak uvidíme.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 13:10)

Tak jí to případné uspokojování dopřej ! Pokud ji máš opravdu rád , tak by to pro tebe neměl být problém . Já s takovými případy manželky problém nemám . Ony ty inteligentky takové potřeby občas mají . Dívám se na to tak , že tolerance je nutná a manželka je moje partnerka , ne můj majetek .

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 13:10)

Ale já to taky nechávám být jak to je. Manželka, jak píšeš, je velice inteligentní, má jen tu hudbu, hlavně vážnou a je opravdu expertka na to. Je v různých komisích, předsedá i při hudebních soutěžích a pod. Jak píšu, nechávám to tak, jsem dost tolerantní, a ono se to s ní zas dá dopořádku. Vím, že mě neopustí, že je to jen takové poblouznění.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 13:10)

Já takové epizody vůbec neberu jako nepořádek . Prostě tak jde život a ten se má prožít , ne přežít !

Jenna (Po, 18. 10. 2021 - 11:10)

Rozdíly jistě tady budou, ale ze zkušeností vím, že většina dospívajících ho má do těch patnácti cm. Ale není to dlouho, co jsem byla až šokována u syna. Je mu 13 a samozřejmě vím, že onanuje, už asi dva roky. Tentokrát jsem ho přistihla a naštěstí si mě nevšiml. Když jsem viděla, jakýho jej má, tak to bylo něco. Syn je takovej chuďoučkej, jako by měl teprve deset, ale ten jeho ocas, úplně jsem byla mimo. Měl ho jen tak těch 13, ani ne 15cm, ale v porovnání s tím jeho tělem, tak to byl macek.

Reklama

Přidat komentář