Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 15:10)

Malý , nebo velký je široký pojem . Také jak pro koho ?

Šárka (Po, 18. 10. 2021 - 12:10)

Děvčata vidím že ty budoucí krásné muže prožíváme všechny plus mínus stejně . Pokud se o tu radost můžete podělit s partnerem, nemá to chybu.
My, co pevný vztah nemáme to s těmi kluky máme výrazně těžší.
Tak hodně štěstí. Š.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 13:10)

Tak takový ti puboši nad třináct už dokážou pořádně zamotat hlavu. Mluvím z vlastní zkušenosti. Manželka, kantorka na ZUŠ. Je tam už od absolutoria. A pobláznil ji kluk, hráč na housle, necelých 15. Samozřejmě, neuniklo mi to. Sleduju to už skoro rok, ale dělám že nic. Dokonce se žena sblížila s rodinou toho kluka. Je to šikovnej, slušnej kluk, pěknej. Nedivím se, že se do něj zabouchla. Doma máme přitom dceru a syna, taky v těch letech. No tak uvidíme.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 13:10)

Tak jí to případné uspokojování dopřej ! Pokud ji máš opravdu rád , tak by to pro tebe neměl být problém . Já s takovými případy manželky problém nemám . Ony ty inteligentky takové potřeby občas mají . Dívám se na to tak , že tolerance je nutná a manželka je moje partnerka , ne můj majetek .

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 13:10)

Ale já to taky nechávám být jak to je. Manželka, jak píšeš, je velice inteligentní, má jen tu hudbu, hlavně vážnou a je opravdu expertka na to. Je v různých komisích, předsedá i při hudebních soutěžích a pod. Jak píšu, nechávám to tak, jsem dost tolerantní, a ono se to s ní zas dá dopořádku. Vím, že mě neopustí, že je to jen takové poblouznění.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 13:10)

Já takové epizody vůbec neberu jako nepořádek . Prostě tak jde život a ten se má prožít , ne přežít !

Jenna (Po, 18. 10. 2021 - 11:10)

Rozdíly jistě tady budou, ale ze zkušeností vím, že většina dospívajících ho má do těch patnácti cm. Ale není to dlouho, co jsem byla až šokována u syna. Je mu 13 a samozřejmě vím, že onanuje, už asi dva roky. Tentokrát jsem ho přistihla a naštěstí si mě nevšiml. Když jsem viděla, jakýho jej má, tak to bylo něco. Syn je takovej chuďoučkej, jako by měl teprve deset, ale ten jeho ocas, úplně jsem byla mimo. Měl ho jen tak těch 13, ani ne 15cm, ale v porovnání s tím jeho tělem, tak to byl macek.

Martina (Po, 18. 10. 2021 - 13:10)

Hubený kluci mají všeobecně vetší penisy než obézní, občas je podle jejich těla vážně obrovský,můj synovec to má také tak

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 14:10)

Někdy je to jen optický klam . Na hubeném klukovi penis více vyniká , než na obézním !

Markéta (Po, 18. 10. 2021 - 15:10)

Optický klam jsou i těsné džíny, kluk tam zdánlivě nic nemá, ale když je svlékne, tak má v prádle už slušnou bouli.

Jenna (Po, 18. 10. 2021 - 14:10)

To je právě jak jsem psala. Syn je hubený, nohy jak dráty do betonu, a pak když se mu postaví, tak jen hledíš a nevěříš vlastním očím. Přitom ho má na svůj věk, tak jak má být. Něco přes 13 cm.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 14:10)

A to mu ho normálka měříš , nebo jen odhaduješ ?

Jenna (Po, 18. 10. 2021 - 15:10)

Už jsem psala, že jsem syna načapala a měla možnost chvilku vidět. Takže jen odhaduju, ale myslím že docela přesně. A nejde jen o to jedno načapání, ale prostě doma ho vidíš už od mala. Při převlékání, a hlavně při koupání a tak. A že bych ho synovi měřila, tak to tady píšou jen úchyláci.

Lucie (Po, 18. 10. 2021 - 16:10)

Podle mě není nic špatného na tom změřit Synovi penis

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 15:10)

Já jen , že odhad záleží na úhlu pohledu a představivost také funguje , takže nějaký centimetr dva plus minus nic neznamená .

Jenna (Po, 18. 10. 2021 - 16:10)

Tak to máš pravdu, na úhlu pohledu záleží a na všem. Ale jistě vím, že ten můj puberťák ho má dost přes 10, určitě kolem třinácti.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 16:10)

Ano , je to subjektivní odhad a každá máma je ráda když má syn pěkný penis .

Jenna (Po, 18. 10. 2021 - 16:10)

Jo tak taky jsem ráda že ho má takovýho pěkně slušnýho. A i to, že si ho pořád mastí a nemůže bez těch ejakulací být. Všechno co teď prožívá, se mu bude v budoucnu hodit.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 16:10)

To v každém případě , funkce tvoří a posiluje orgán !

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 12:10)

Takže myslíš že bys to dala ?

Reklama

Přidat komentář