Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

Já jdu hrát karty. Přeji hezký a klidný večer. :-))

lalla1 (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

Tak jo. Jdu se radši hádat s Jahodou a Cynikem na Cinkání. Čau

48 let (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

Náhodou, tady to žije. Když lidi nejsou sprostí, tak to jde. Ale musíš být na PC, ne na mobilu. Jinak ztratíš lehce nit.

Souhlas (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

Svoje chyby ona nikdy nepřiznává.Naštěstí je daleko,daleko,doma bych ji nechtěl.Chudák Němec.

lalla1 (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

Lidi klííííd, fakt je tu nepřehledno.

bianka (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

Trochu je tady horko. Že se vám chce takhle při neděli vyvádět.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

Mě udivuje, že se nechala tak vykolejit, že mluví z cesty. Jinak máš pravdu, je fajn neděle. A taky mě nikdo nenutí do očkování. :( Asi o mně nestojí.

48 let (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

Myslíš, že bychom si to měli brát s Biankou osobně? :) Ale asi na nás taky brzy dojde, když se nákaza nezklidní. Zatím si s tím nebudu dělat hlavu. Je pravda, že od dob kotrmelců vlády, semaforu, psa a balíčků, taky žiju dnešním dnem a nedumám, co na mě vymyslí zítra.

Souhlas (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

Jen tak mimochodem-měna byla v roce 1953,o rok ses při své "preciznosti" spletla.A jsi nepříjemně agresivní a ztrháváš sebou Lalu.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Miluno moc pěknej článek kde je vše vysvětlený po lopatě. Navrhuji zdejším několikrát pořádně pročíst kdyby náhodou už jim bliklo...i když...ta mediální masáž takovou dobu...:(

lalla1 (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

ad Sany. Velmi dobře ji znám za ty rok již i mimo diskuzi. Jak sama psala, můj přístup je intelektuálnější, idealističtější, ona je velmi pragmatická. Ve spoustě věcí se za ty roky neshodneme, je to logické probraly jsem zde tuny témat. Každá máme jiný životní styl, ale ty základní hodnoty sdílíme naprosto stejné.

Souhlas (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Sany je takovej Ovčáček v sukních.Tak jí vidím já.Promiň že nemůžu dál diskutovat ale musím nařezat dřevo než se setmí.

lalla1 (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Konečně práce, která má v dnešní době smysl:))

Miluna (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Tak je jasný že sem myslela v době jak je otevřeli v prosinci.

pro Milunu (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Restaurace, hospody či bary byly kvůli pandemii koronaviru zavřeny třikrát, loni od března do května, od října do prosince a poté od 18. prosince. Od pondělí 17. května mohly otevřít restaurační zahrádky, nyní se k nim přidají vnitřní prostory stravovacích zařízení. ..

Miluna (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Sany musim ti zase poděkovat protože si naprosto jediná pochopila jak sem to myslela.Já jim do hlavy nevidim kdo moje rozhodnutí respektuje a nebo nerespektuje.Ale bylo to myšleno na očkovaný mimo Miy s kterou už jsme si vše vysvětlily.A Mia respektuje mě a já jí ale u ostatních to nevim tak sem nejmenovala a napsala prostě jen ostatní. A teď sem sdílela článek tak na to koukni co na něj říkáš.Jestli je to i tvé myšlení? Ten článek je naprosto napsanej jak situaci vnímam já a stejné myšlenky mi potvrdili i doktoři v reálu.Ještě nesmim zapomenout připsat že i stejný názor jako je v článku podporuje doma moje budoucí zdravotnice,která je mi taky tím podporou tak naprosto nechápu proč bych měla poslouchat podplacené politiky a vystrašený lidi médiama když v okolí nevidim to co do nás hustí média a tv.A jak už sem psala moje roční zkušenost bez respirátorů,minulou zimu strávenou po barech když byla největší krize a co? Nic...

Sany11 (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Milu, dekovat mi nemusis, ja jsem proste uz dale nechtela cist porad dokola ty urazky a narazky tech, kteri si tu na tve osobe lesti svoje asi hodne ubohe ego. Jsou to obycejni trolove, o kterych nikdo nic nevi. Vcetne Ivi. Jakym pravem ona si dovoluje nekomu udelovat prikazy, aby se omluvil??? Nazor k veci, ktery by stal za premysleni se od ni clovek nedozvi zadny, jen pribehne, aby si ulevila. A tak je to i s nekterymi ostatnimni. Mela bys prestat na ne reagovat, ale vim, ze to je nekdy tezke. Co se tyka toho clanku o MUDr. Hnizdilovi, (ten mas asi na mysli), tak nelze jinak, nez souhlasit. Nemam ho sice z drivejska moc v lasce, ale v tomto s nim naprosto souhlasim.

Miluna (Ne, 17. 10. 2021 - 18:10)

Ty si děkování zasloužíš Sany protože si to napsala dokonale jak to s těma anonymama je.Bohužel to vidim sama jako bych byla nějakej hromosvod přitom já jen sem zničená z toho co se děje a jak oni s tim souhlasí.Ospravedlňujou to,věří médiím atd..Jo Hnízdila sem myslela ale jeho názor je mezi plno doktorama a podle toho se řídim a podle toho co vidim kolem sebe.A jak sem psala mam v tom podporu i Zdeničkou a jí věřim víc než budoucímu ajťákovi, myslim tim své děti.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Iva tě správně opravila v té lži o vládách. Až očkování bude povinné, tak to říct musí. Nad svou lží by ses zamyslet měla.

Sany11 (Ne, 17. 10. 2021 - 18:10)

Nemam se nad cim zamyslet. V Nemecku to je spatny precedens. Jelikoz Nemecko ma vlad 16. Vlastne 17. Takze muzou klidne dalsi nasledovat. Zajiste nemam zapotrebi lhat. Vy mi tady za to opravdu nestojite. Psala jsem to ctenarce jako odpoved a nikomu jinemu.
A jen hlupaci si namlouvaji, ze vse, co jim jim vlada vyklada, je pravda. To pochopili i ti v r. 54, kdyz prisla mena, o ktere se tvrdilo, ze neeee, ze nebude, jeste den predtim. On neexistuje vubec zadny natlak, ani u nas, ze ne ? To by se clovek musel zasmat, kdyby to nebylo spis k placi.

Reklama

Přidat komentář