Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany11 (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

Mas pravdu, popletla jsem to, reagovala jsem na tento prispevek od Anonyma. Nejak jsem si to propojila, protoze se me Ctenarka pred tim ptala na manzela. Ale to nic nemeni na cele podstate pripevku. Zase je to je n zastupny problem, ze? ........................"To se pleteš. Kdyby Miluna mohla kam chce a nemusela ukazovat test ani potvzení o očkování, tak Covid neřeší. Prostě jí vytáčí celou dobu to utahování svobody a nucení do vakcinace. Sany by mohla vyprávět jak donutili jejího muže sprostým vydíráním, že Sany."

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

Tak normálně napiš Promiň a pohoda, né? A není to rozkaz.

Sany11 (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

A komu bych se podle tebe mela omluvit a za co??? Za to , ze jsem si popletla jmeno a oznacila anonyma za Ctenarku? Normalne jsem si v pohode psali, pokud ti to uslo. Myslim, ze na omluve asi nebude trvat. Uz to fakt prehanite. ale kdyz vas to bavi.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

To se píše tak, že napíšeš: omlouvám se, spletla jsem příspěvky. To už bys ve svém věku znát měla.

lalla1 (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

Ale to není Miuin problém. Nebo je Milunin problém jen to, že musí ukazovat testy a očkování? Nemyslím si. Milunin problém je, že je totálně zmanipulovaná strachem z očkování. A pohybuje se v prostředí, který ji v tom utvrzuje. A sama to prostředí vyhledává. A tomuto problému věnuje 24/7. Na rozdíl od 48 se to stalo jediným tématem jejího života

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

Ani ne. Takže jsi to co jsem psala nepochopila?

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

Ivi, omluva za zkomoleninu jména :)

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

Že jsi reagovala na mě, s těmi vládami. A o Německu jsem nic nepsala. Ale přiznat chybu je pro tebe složitý, jak koukám.

pozorující (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Kde vidíš příkaz? "Miluno, ty se celou dobu divíš, že se někdo z holek nechal očkovat a když Lalla vznese dotaz, kvůli miminu, tak je ta zlá? Co si to dovoluješ? Kde jsi sebrala že všechny kolem tebe musí skákat? Jasně jsi tady napsala: "Jen chci připomenout že Miu a další respektuju že je to jejich rozhodnutí že si to nechali píchnout ale jak sem psala nikde nevidim respektování mého rozhodnutí ". Tak buď se vyjádři k tomu, kdo tě nerespektuje, ale Lallu vynech, nebo se omluv. Jednou to udělat musíš a teď je nejvyšší čas. O něco poprosit a omluvit se, to bys ve svým věku měla umět. Nejde psát jen Chci!!!, takhle se dospělý člověk nevyjadřuje."

Sany11 (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

"nebo se OMLUV" Jednou to udelat MUSIS.
To je jasny imperativ neboli rozkazovaci zpusob, vis?
Stacilo nahradit podminovacim zpusobem. Napr. meela bys, mohla bys.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 18:10)

Ty ses nadobro zbláznila. Začalo to napadením Mii, pak Bianky a teď ses zbláznila úplně. To není rozkaz!

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 18:10)

Ale jdi ty, brebto. Jak male dite. Oni si nezacali, to ona .

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Tak teď jsi ale úplně mimo. Koukej to nastudovat!

Sany11 (Ne, 17. 10. 2021 - 18:10)

Vratim se ke staremu jeste nezapomenutemu slovniku.
Impreativ: na.er si!

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Co to zase meleš? V prosinci bylo otevřeno asi na 16 dní. A to jsi byla v baru 2x jestli si pamatuju.

Miluna (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Jo no,vždy jak bylo tak sem šla a i do rest..Teď sem si zvykla pár týdnů chodit po nádražích.Tam si k jídlu taky něco dam,teplo tam je v celku taky.A nějaká zajebaná kontrola s pruzenim ohledně testů tam nechodí.

lalla1 (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Ach jo, Milu, to myslíš ten článek o alternativci Dr Hnízdilovi? Ten více než rok starý?

Miluna (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

To nevadí že je rok starý ale souhlasim s nim pořád stejně.To zneužívání PCR testů už mi potvrdil teď naposledy i doktor v reálu.A takhle se pak dělá pandemie a lidi v nemocnicích na to navazují.Připíšou Covid i lidem kreří umíraji uplně na něco jinýho a přeplněné nemocnice byli v zimnim období i v letech 2018 jsou z té doby záznamy ale nikdo to nesváděl na Kovid.Neříkam že žádnej Kovid neni ale ta nemoc je zneužívaná a znásobovaná než to ve zkutečnosti je.A ničení se dlouhodobíma zednickýma respirátorama to už radši bez komentáře.

Sany11 (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Tak ted jsem nachytana na svestkach, Lallo, nemam problem to priznat :D Ja jsem ten clanek jen prelitla, protoze jsem nedavno cetla neco podobneho od nej, on ma ty nazozry celkem konzistentni, takze jsem souhlasila. Ale jinak ho v lasce 2x nemam.

lalla1 (Ne, 17. 10. 2021 - 18:10)

Ale tak jasně, znáš mě, šťourala. S Dr jako je Hnízdil je tento problém. on je sice atestovaný lékař, jeho praxe byla jako lékaře rehabilitačního, ale. Ale prakticky celou svoji praxi už dlouhou dobu provozuje v oblasti celostní medicíny, psychosomatiky. Ode mě k těmto oborům úcta, jenže on má pouze velmi drahou soukromou praxi...sakra drahou a pro běžného člověka nedostupnou...Tito lidé stejně jako všichni alrernativci se na hysterii kolem korony řádně zviditelňují, pro ně je nějaké očkování, opatření atd velmi nevýhodné. A netýká se jen korony. Očkování atd jim prostě bere klienty, z vyděšených z korony se stávají jistým způsobem chránění (teď nechci diskutovat o smyslu či nesmyslu očkování) A bude to platit v jakékoli situaci pandemii podobné. Navíc o něčem vypovídá i to,že v roce 2015 mu byl českým spolkem skeptiků Sisyfos (jehož býval dříve členem) udělen zlatý Bludný balvan za diskreditaci psychosomatické medicíny v očích odborné i laické veřejnosti

Reklama

Přidat komentář