Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany11 (Ne, 17. 10. 2021 - 18:10)

Lallo, ja o nem jakes takes povedomi mam, i o tom bludnem balvanu, ale presto si nemyslim, ze by vse delal jen z osobniho prospechu. Musi mu byt jasne, ze si tim nadela spoustu nepratel, i na oficialnich mistech, ale presto toho nenecha. Stejne jako nekteri jini. Jak jsem psala, ani ja o nem nemam nejlepsi mineni, to ovsem neznamena, ze bych v necem s nim nesouhlasila.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Jsi celkově mimo

Sany11 (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

No ja apon jsem a nekteri to o mne vedi, narozdil od nicky, ktera mi pise.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Miluno, koupíte potomkovi postýlku, nebo bude spát s vámi na zemi?

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Miluno, v říjnu, myslím 15.10.2020 byly restaurace a bary na půl roku zavřený. Ty naše bojovnice :-)

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Ony byly v krizi otevřené bary, jde? Teda tady na tý diskusi se člověk dozví věci.

:)) (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Tak a Miluna to rozzsekla a Sany může jít konečně do hajzlu :)))

Sany11 (Ne, 17. 10. 2021 - 16:10)

:D :D :D

Na to se neda nic rict. Akorat to, ze nas s Lallou nerozestvete. Ja mam Lallu rada, a kdyz mam obcas jiny nazor, tak se radeji nezucastnim a mlcim, jako ted naposledy. Ale Lallu respektuji, protoze je narozdil od nekterych z vas inteligentni a slusna. Rozdil mezi nami je mj. ten, ze na to jde obcas trochu moc intelektualsky, to ja nedelam, protoze mi zato mnozi nestoji, aneb na hruby pytel hruba zaplata. A ted mi nekteri z vas muzete to, co uz jsem vam psala pred lety.

Sany11 (Ne, 17. 10. 2021 - 16:10)

Oprava :; na to, cos

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 15:10)

Pro klid v rodině. Stačí si zadat: Očkování proti covidu-19: nejdůležitější otázky a odpovědi

:)) (Ne, 17. 10. 2021 - 15:10)

tak vidíš Miluno, Sany je taky přesvědčená, že na nás Gates něco šije. Dej jí piškotek!

Sany11 (Ne, 17. 10. 2021 - 15:10)

Jak lacine a hloupe, Ale jako anonym si to muzes dovolit.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 15:10)

Milunku to potěší, bude mít miminko

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 14:10)

Miluna i Aleš to za nás odzkoušeli už dlouhodobě dost. Vypadá to že žít se nechá normálně bez respirátorů i bez očkování, tak nevím čeho se lidi pořád bojíte? Teď budete muset už chodit na další dávky co půl roku a nevíme co to v těle udělá po letech?

S. (Ne, 17. 10. 2021 - 14:10)

Máš pravdu. Já mám kamarády očkovaný, ale na třetí dávku už nechtějí. Takže nevím co budou dělat, až je začnou k tomu nutit. Přestalo se jim to zdát. Všude říkali, že stačí dvě dávky a najednou má být třetí a někde i čtvrtá.Navíc příbuzná Covid chytila i po očkování a s horším průběhem, než bez očkování. Tak se mi to celý už nezdá.

Haha (Ne, 17. 10. 2021 - 14:10)

Takže příbuzná měla covid dvakrát, že může porovnávat před a po? S tebou je taky sranda Otomane.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 14:10)

Ano je to divný. Zkušenosti jsou různé. Taky přemýšlím jestli ohledně Covidu nehraje roli skupina krve. Už to zde psali. Že lidi se skupinou krve nula snášejí Covid nejlíp a mnohdy ani neví, že ho prodělali. Jsou proti němu odolní,protože mají určitou ochranu v krevní plazmě,což jiné skupiny nemají. A Miluna krev nulku právě má, takže je i možný že, je to tím. Nejhůř snášejí Covid skupiny A..Ještě by mě tedy zajímalo jakou skupinu má Aleš.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 14:10)

Miluna lítala bez respirátoru až když byla vlna na ústupu. Z ní si příklad neberte. Jinak byla zalezlá doma a řešila Serjožu. A Aleš se lidem kvůli nemoci vyhýbá, sotva na lidi promluví, dobrovolně mezi ně nejde. Tak tohle zrovna nejsou dobrý příklady.

Miluna (Ne, 17. 10. 2021 - 14:10)

Já mam tady nějaký anonymy u prdele tak už to pochopte.Vždyť vy ani nepoznáte kdy a jak co myslim.Jen si pořád zvyšujete nějak sebevědomí,nějak vám to dělá dobře.Ale když to budete dokola opakovat tak tim zesměšňujete jen sebe a pro mě jste právě vy naprostý anonymní hlupáci.Jen prázdný anonymní kecy nic neříkající.Ale uznávam moje chyba že na to ještě vůbec reaguju.Na fb je tolik zajímavějších lidí..tak si pokračujte pěkně v utvrzování jak jste chytrý a inteligentní,tak jo tak pokračujte když vám to dělá dobře.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 14:10)

Pořád se vyhýbáš otázce, kdo z těch kteří se podepisují nerespektuje tvůj názor, že se nedáš očkovat.

Reklama

Přidat komentář