Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 12:10)

navedly ne navedli.

rada (Ne, 17. 10. 2021 - 12:10)

Miluno nereaguj na ty hovada co jen napadají a nic z nich slušného nevypadne.

chlap (Ne, 17. 10. 2021 - 12:10)

Na hrubý pytel, hrubá záplata. Proto ten slovník a to psaní. Doufám, že se dítě narodí zdravé a dostane se ke skvělým rodičům. Neboli, co na srdci to na jazyku, přece nebudu pokrytec.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 08:10)

Tak jací inteligenti jsou Ota, Luboš, Aleš, Roman a Miluna tady všichni vědí. Taky vědí, že kolem ní musí chodit po špičkách a jen ji chválit. Když Lalla napsala poznámku o očkování, vsadím se, že to normální vnímali stejně. Miluna je nyní zodpovědná za dítě, ne jen za sebe.
Miluna není v ničem výš, nic nikdy nepředpověděla, je dno a dnem zůstane.

Miluna (Ne, 17. 10. 2021 - 11:10)

Komu pořád budeš strkat že je dno ty anonymní hovno?? Právě že sem zodpovědná tak do sebe nenecham dát pochybnou sračku kolem které je na celém světě tolik nepěkných informací.Máš to v tý hlavě pěkně pomotaný tak si mě a ostatní pořád neber do huby! Už to docela přeháníš jak pořád anonymně napadáš.A nikdo tady neví nic kdy sem vnímala vnitřní varování nebo u čeho v minulosti.Bohužel sem svoje vnitřní varování neposlechla,tak teď ho posloucham a ty buď jdi do hajzlu nebo vylez z anonymity a i s fotkou atd..ono se ti takhle útočí co pěkně schovanej bezejména kde člověk neví ani co si za pohlaví.

chlap (Ne, 17. 10. 2021 - 11:10)

Ty jsi pro mě anonymní děvka z Písku. Feťečka, kvůli chlastu nakažená děvka. Příživnice a dno společnosti. K tomu jsi tak strašně hloupá, že ani nevidíš co se kolem tebe děje. Jsi dno, nedokázala jsi ve svým životě nic. Párkrát ses nechala namrdat, tak doufám, že tvý děti splatí za tebe a tvý debilní rodiče dluh společnosti.

Miluna (Ne, 17. 10. 2021 - 11:10)

Že ty se u toho ty magore honíš jak to pořád dokola píšeš že jo?!

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 12:10)

Vypadá to, že pro pravdu se člověk zlobí

chlap (Ne, 17. 10. 2021 - 12:10)

Každý si nehoní nad nakaženou, blbou courou. Jsi dno a jestli chceš, budu ti to psát každý den. Nic jiného nezasloužíš, než ti pořád připomínat kde je tvé místo. Až si přestaneš vyskakovat, přestanu taky.

Miluna (Ne, 17. 10. 2021 - 12:10)

A čim si vyskakuju? Tak si to piš když ti to pomůže ale já už sem nechodim tolik jako dřív tak je možný že to ani neuvidim.Beztak si nějakej zapšklej dědek.papa.

chlap (Ne, 17. 10. 2021 - 12:10)

Ve 38 letech jsem děda. To víš že jo ty blbko. Jsi furt hloupá a bez intuice. Nedávno jsi t
ady prohlašovala, že ti intuice napovídá, že ten Moravan je tvá druhá půlka. A zase nic.

Miluna (Ne, 17. 10. 2021 - 12:10)

No jo no to chápu že tě to nebaví být ve 38 letech dědou.Ale určitě na toho s lopatou ani ve svém věku nemáš.Moravan já tu šanci nedala se vidět tak nevim jak by to dopadlo,já se mu odmlčela.A jdi si nějakou zaplatit někam ať ti to zlepší náladu a nemáš tyhle starosti.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 13:10)

Ty fakt ani kousek humoru nechápeš. I to vypovídá o tvý inteligenci. Tahle diskuze není o starostech ale tvý hlouposti.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 13:10)

Ty jsi fakt úplně blbá.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 13:10)

Tak ona Milča je na tu blbost hrdá. A ještě se u toho rozlítostňuje, že nemá hlavu. To píše její život.

Miluna (Ne, 17. 10. 2021 - 13:10)

To je snadný napsat,to je jediný na co se zmůžete druhýho snižovat.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 13:10)

Miluno, ty jsi blbá a dokonce to víš. Když se tady začneš povyšovat nad myslícími a vzdělanými, nediv se, že to schytáš. Nedokázala jsi ani odpovědět, kdo nerespektuje tvůj názor na očkování. Takže očernit lidi můžeš, ale omluvit se už neumíš? Tak se pak nediv, že tě lidi mají plný zuby

Miluna (Ne, 17. 10. 2021 - 14:10)

Někdo to tady za mě psal,jednou se divila Lalla že to ještě nemam zapíchaný,tim sice neznamená že to nerespektuje ale vy anonymové to tady předhazujete často,takže asi těžko respektování.Jen dokola předhazujete hiva a když do zblbnutí opakuju že je to moje rozhodnutí a rok lezu téměř bez repirátoru a hodně mezi lidma tak co jako.Ale nerespektuje to společnost což mě naprosto vytáčí.A to jejich očkování za tenisky po nádražích,v zoo a autobusech..No,ještě mam všech pět pohromadě.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 14:10)

Tvoje rozhodnutí nakažený fetky , která se nenechá očkovat, nás bude stát peníze až budeš ležet v nemocnici a my to budeme platit z daní. Kdyby existoval zákon, že to lůžko nebudou zabírat lidi jako ty, tak je nám tvoje neočkování u zadku slušně řečeno. A Lallu nech bejt, o tu se neotírej.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 15:10)

A kdo bude platit ty těžký následky po očkování? To ti nevadí? Nebo smradlavé kuřáky, kteří si svojí hloupostí uhánějí rakoviny. Nezlob se ale ty jsi strašnej blb.

Reklama

Přidat komentář