Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 22:10)

Ano budu si to myslet taky. Tvůj život a nesmyslné příspěvky mluví za vše. Je to jen o snažení něco se dozvědět, se naučit a pak to použít. Přečti si dnešní diskuzi Laly a Sany.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 22:10)

Lally ne Laly

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 21:10)

Miluně šlo asi o to abychom slyšeli ten začátek půl hodiny. O půsty jí asi nešlo.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 22:10)

Jenomže když s tím videem cukneš asi o hodinu, což normální člověk udělá, tak tam dokonce sám říká, že neví o čem mluví, že se ztratil. Tak Miluno, proč bychom tomu chlapci měli věnovat hodinu a půl života ?

? (So, 16. 10. 2021 - 21:10)

A o co Miluně šlo? Nic zajímavýho jsem tam taky nenašel. A zdravím Lalu.

lalla1 (So, 16. 10. 2021 - 20:10)

Lally děkovačka: Lalla děkuje Indiánce a Kače, ono zastat se někoho na veřejné anonymní diskuzi v dnešní tvrdé době není obvyklé, holky fakt díky a úcta k vám oběma. Díky i realistovi, jsme na stejné vlně. Zároveň respekt Čtenářce a Pozorující, že svou stručnou kritiku dokázaly napsat pod svými nicky. A konečně díky jak říká Miluna ''hodným anonymů'', že jim stálo za to v té džungli se mě zastat...

Miluna (So, 16. 10. 2021 - 19:10)

Teď sem sdílela moc šikovnýho kluka který to vše shrnul jaký je "nejspíš" plán naší budoucnosti.Pro ty kdo nevěříte tak si to aspoň zapamatujte co říkal abyste časem mohli posoudit a porovnat na kolik měl tenhle kluk pravdu.Já to taky tak vim to co říká,jen to neumim takhle vysvětlit jako on a bytostně šestym smyslem cítim a tušim že tam bude plno pravdy co říká.Opět bude samozřejmně pro někoho konspirátor ale na jak dlouho že jo proto píšu zapamatujte si co říkal abyste v budoucnosti mohli porovnat.Jen pořád si přeju ať to lidi do takovýho stadia nenechaji zajít, ať se něco stane a vše se zvrátí.To ale záleží kolik lidí postupně pochopí a to na celém světě co se vlastně děje a proč jsne teď na tom tak jak jsme:'(

:)) (So, 16. 10. 2021 - 21:10)

Zkusila jsem mu věnovat svůj čas. Po zjištění, že existují uzemňovací deky a že chlapec se asi rád poslouchá - 1 a půl žvástů, jsem nápad, že si to poslechnu, zavrhla. O čem to ve stručnosti je?

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 21:10)

Já taky kousek, propagoval tam ozdravný půsty, syrovou stravu a džusy z ovoce z vlastní zahrádky. Buď je sjetej nebo má kadenci slov a myšlenek tatatata L.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 22:10)

Asi shání přátele.

zvědavá (So, 16. 10. 2021 - 20:10)

Miluno, co říká Sergej na situaci na Ukrajině?

Miluna (So, 16. 10. 2021 - 22:10)

Co myslíš s Ukrajinou? Nic teď o ní neříkal a je teď na noční.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 08:10)

Miluno ty nevíš co se děje v Ukrajině?

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 20:10)

Běž už do háje, už je toho dost.

Sany11 (So, 16. 10. 2021 - 16:10)

oprava: humanitniho smeru

lalla1 (So, 16. 10. 2021 - 16:10)

Mimochodem to, co lze na školství snad nejvíce kritizovat je, že jsme se naučili již vnímat informace (oproti 1998) ale stále škola vychovává nebo vzdělává bezcitné roboty bez důrazu na mravnost, soucit, ochotu rvát se za pravdu bez prvoplánového prospěchu a zisku...zato zaměřené na konzum

Sany11 (So, 16. 10. 2021 - 16:10)

To uz nikdy jinak nebude, dokud budou skoly komercni. I ty statni jimi svym zpusobem jsou.

lalla1 (So, 16. 10. 2021 - 17:10)

Tak já jsem taky zastáncem státního školství. To je ovšem úkol v budoucnu pro moderní levici, aby státní školství učinila výrazně kvalitnějším než to soukromé (prostě ne vždy tomu tak je). Znám báječné lidi připravené pro život ze soukromé školy i univerzitního typu a špatně strnule připravené ze státní...tohle škatulkování za mě ne.

Sany11 (So, 16. 10. 2021 - 17:10)

Jasne, nelze vsechny strcit do jednoho pytle.

lalla1 (So, 16. 10. 2021 - 16:10)

A k Alešově kritice vzdělanosti. Máš pravdu, je jaksi všeobecně známo, že vzdělanost, tak jak je nám v posledních desetiletích předkládána není patent na rozum. Ale měla by být, od toho je vzdělanost, aby zkoumala a kultivovala svět kolem sebe. Okopíruju krátký text, který vystihuje můj názor: Není divu, že v přemíře nezvládnutých podnětů přibývá i novodobých negramotů, lidí povrchních, celkově dezorientovaných. V této tvrdší prověrce
neobstojí často ani leckteré méně kvalitní školní vzdělání. Absolvování dnešních středních i vysokých škol - zatížených nemalým balastem, verbalismem,
formalismem, s nedostatečně náročným důrazem na základní výchovně vzdělávací hodnoty - již bohužel vždy nezaručuje náležitou orientaci v soudobém
životě i světě. Neposkytuje vždy ani náležitou imunitu vůči nebezpečným
vlivům, dezorientacím a manipulacím. (z přednášky jistého brněnského Prof. PhDr. a to již v r.1998. )

Reklama

Přidat komentář