Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pils (So, 16. 10. 2021 - 11:10)

Ty jsi teda čuňas! :)) Já nechápu,m že vás to hádání o covidu tak baví, já žiju úplně normálně, věřím, že po minulé zimě máme nejhorší za sebou. Kamkoliv jsem šla - kino, divadlo, koncert - nikde jsem žádný doklad neukazovala. Do práce chodím mimo loňské jaro, kdy to začalo, normálně celý rok. Když jsem přežila totáč, přežiju tohle taky. Tak to hoďte za hlavu a těště se ze života.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 11:10)

Povinnost se radovat že života? Ale jo ták....

Pils (So, 16. 10. 2021 - 12:10)

Kde jsi vzal, že radovat se je povinnost? To je jen návrh, možnost. Ale taky se můžeš žrát a užrat. Jen ti to k ničemu nebude. Realisto, už se chvíli zdálo, že rozum je tady v menšině. Díky tobě ne.

realista (So, 16. 10. 2021 - 12:10)

Myslím, že je nás tu víc. Ale je to pořád dokola a k ničemu to nevede. Stejně teď Miluna sedí na fb, sleduje ty své skupinky a je spokojená, jak to skvěle vyřešila. Že poslouchá hloupé lidi a podvodníky (třeba ta údajná zdravotnice), to jí ještě nedošlo.
Hezký den

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 12:10)

Protože není schopná pochopit nic složitějšího, IQ 85, takže žádný selský rozum. A je moc stará na to, aby na ni mělo okolí vliv. S tou zdravotnicí jí to vysvětlovala zrovna Lala, chvíli vypadalo, že pochopila, ale není schopná to zapracovat do rozumu. Svůj k svému, marné boj

Anonymní (So, 16. 10. 2021 - 12:10)

Jenže Miluna téhle komedii alespoň nevěří, narozdíl od vás. Za prvé lidi neléčili. Nechali je se zápalem doma s paralenem, což starej člověk nedá a nedal by to ani před lety bez nějakýho Covidu a nebo je dorazí ventilátorem.To je celá pandemie,vzniklá na tomhle způsobu "neléčení" a honění se za čísly testama. A Miluna nic nevyřešila protože nás vystrašení táhnou do tohodle šílenství taky. Přitom když se podívám po okolí starý soudedi všichni kolem jsou. Kdyby to bylo opravdu tak hrozný tak by to asi v okolí vypadalo jinak.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 11:10)

Haha, tak jsi ho asi prodělal bezpříznakově, nechej si udělat krevní testy jestli máš ještě protilátky. Ale roznášíme vir každej i bezpříznakoví, takže na i na tvou rodinu.

-Aleš- (So, 16. 10. 2021 - 11:10)

To je teda vážná situace, to ti povím. A co tedy navrhuješ jak bychom to měli řešit, zavřít se do skleníku nebo jak by sis to představoval?

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 12:10)

Směješ se ale víš, že je třeba získat imunitu, nejde jen o tebe, upřímně, já na svým životě taky extra nelpím.

realista (So, 16. 10. 2021 - 11:10)

Já bych ti navrhl, aby sis myl ruce, protože jsou tu i ostatní nemoci.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 11:10)

Tak snad na tebe dojde. Jen doufám, že při výběru koho dát na ventilaci a koho nechat udusit, vemou v potaz, kdo byl zodpovědný a kdo ne.

... (So, 16. 10. 2021 - 11:10)

Jojo, novodobej svět. Budou trestaní lidé kteří se udrželi a z neznámých důvodů vir do teď nechytli. Takový je třeba linčovat, že si dovolili tu drzost za dva roky to nechytnout. Tak proto je teď nabodáme pochybnou srajdou, aby se mu rozhodila imunita. Protože zdravej terorista je pro všechny nebezpečnej a nikam ho nepustí.

realista (So, 16. 10. 2021 - 11:10)

Ach jo...

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 11:10)

No, to právě nemůžou, podívej se jak vysává zdravotnictví nakažená Miluna.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 11:10)

Ale můžou. Až dojdou ventilátory, budou muset vybírat a očkovaní jim vybírání zjednoduší.

realista (So, 16. 10. 2021 - 11:10)

Doufám, že k tomuto díky očkovaným nedojde. Že zdravotnictví další zimu zvládne.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 12:10)

V Rakousku je na Aru prý víc očkovaných. Psala to Prima News.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 12:10)

Protože to jsou velmi stáří a nemocní lidé, kterým už chybí protilátky. Ve skupině 40+ dominují neočkovaní.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 12:10)

Strašný, že je potřeba tohle těm kovidistům vysvětlovat pořád dokola. Jak psal, nemají co dělat, osobní i pracovní životy na prd a tak žijou kovidem.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 12:10)

Nechtějí nic slyšet. Žijou si v tom svým smrádku a jsou tam spokojení.

Reklama

Přidat komentář