Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (So, 16. 10. 2021 - 07:10)

uáá to je dnes, no já si teda žiju...:-)

Pils (So, 16. 10. 2021 - 07:10)

Koukám, že my dvě jsme ranní ptáci (ptáčata už ne) :)) Já čekám, až se rozední, abych se mohla venku pustit do práce. Musím zahradu uložit ke spánku a už se těším na dobu, až se zase probudí. A těším se i na kulturní zimu, oběhám všechno, co jsem minulou zimu nestihla a užiju si to. Jestli máte někdo tip na dobrý film, sem s ním. Naposledy jsem se nachytala na Zbožňovaného, a byla jsem velmi zklamaná.

bianka (So, 16. 10. 2021 - 07:10)

Ano Pils, brzy vstávám, protože chodím brzy spát. Většinou. :-) Zahradu nemám, ale užívám si ještě hezkých dnů, dnes je po ránu 9 st. což jde a budu většinou venku v přírodě. Po těch šed. zákalech vidím jasněji. To je teda věc. :-D. Kulturu už asi neoběhám, musím se spokojit večer s telkou a tam je malý výběr dobrých filmů. Na polských kanálech jsou většinou filmy typu :rána, brada, zem. Tj. fackují se nahama a na českých pořád pořady a filmy opakují. Ale v sobotu se začne na ČT1 tančit s Ebenem a Kostkovou, na to se moc těším.

bianka (So, 16. 10. 2021 - 06:10)

Čtu i jiné diskuse a tam se mi líbilo vyjádření jednoho diskutéra. Konat zlo, ve jménu dobra. Široký pojem.
Ale to jsem někde jinde.

bianka (So, 16. 10. 2021 - 06:10)

A vidím to podobně jako Pils.

Pils (So, 16. 10. 2021 - 06:10)

Odešla mi doma wifina a tady se to zatím proměnilo v bitevní pole. Už zase se řeší covid? K čemu? Je tu, stejně jako kdysi španělská chřipka, a někdy později zase zmizí - jako španělská chřipka. Z očkování tady nemám radost, ale jiná cesta zřejmě není. Kdo se očkoval, riskuje následky očkování, kdo se neočkoval, riskuje následky covidu. Rozhodnutí je na každém. Tečka. Život není to,co chceme, ale to, co máme. A jsem ráda, že volby ukázaly, že to s lidma není zas až tak zlý.

werich (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

„Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží náš svět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání.“

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

Tady už vůbec nejde o covid.

Jde o to potlačit v lidech maximálně svobodnou vůli a mít jen poslušné ovce , které budou dělat jen to co se jim přikáže.

Kača (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

Tebe musí myšlení bolet...

Kača (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

Lalla včera: "Vám bych chtěla jen dodat, že nejsem žádným fanatikem očkování, opatření a nemám žádnou radost z toho co se kolem nás děje..."

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

Lalla sice tohle psala, ale z druhé strany tomu věří a nepřijde jí to divný. A prokazovat se Covid passem jí nejspíš nevadí.

Kača (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

Co jí má být divné? Že je tu vir? Tak to mi taky nepřijde divný a věřím, že tu je...Milu taky věří, že tu je...

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

Tady je virů, o kterých se vám ani nesní. Podstatné je, jak se stím vaše imunita dokáže vypořádat. U většiny ani nepoznáte, že jste je chytili.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

Tady je virů, o kterých se vám ani nesní. Podstatné je, jak se stím vaše imunita dokáže vypořádat. U většiny ani nepoznáte, že jste je chytili.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

No tak jestli nemluvíš na Tuboše a spol, tak nutno skromně podotknout, že o tom tady jaksi víme. Na to opravdu stačí základní škola. A co jako?

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

No že není očkovaná Miluna je špatný, je nakažená a patří mezi nejohroženější. A Lalle nevím co nepřijde divný, hlavně si přečti co všechno píše a čti pozorně, mám obavy, že tomu stejně nebudeš rozumět. A tuším taky Lalla vysvětlovala, že na covidu není nic k věření, tak se zamysli tím drobkem co máš v hlavě. Jo v hlavě, toho druhýho nech bejt, na toho teď nešahej. Tobě vadí prokazovat se passem? Nemáš mobil nebo proč?

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

Copak nečteš že Miluna chodí mezi lidma i bez respirátoru a pomalu za dva roky ten sráč nezaznamenala.Tak proč? Pokuď je to jím tady prolezlý tak to musela mít.Plno lidí to mohlo mít skrytě a ani o tom neví. Tak mám v hlavě drobek a přesto si uvědomuju do jaké totality se řítíme.V Německu už někde nechtějí pustit neočkované do obchodu.Takže člověk má být trestán za to že je zdraví? Říká vám něco diskriminace skupiny osob? Za což jsou sazby a doufám, že tohle zvěrstvo neprojde a že vyhrajeme. No to si piš že mi sakra vadí se prokazovat nějakým passem.Už z principu, na chřipku a jiné se taky neprokazuješ.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

Určitě to lidi prodělali i bezpříznakově. O tom se ví, pro tebe novina? Pokud má Miluna imunitu po prodělání covidu, tak jasně dobrý, stačí na pár měsíců. kdy si nechala dělat krevní test na covid látky. A za toho drobka, sorry, ty nejsi Otoman, ti by takhle reagovat neuměli. Jo, tohle zvěrstvo projde dokud nedosáhneme imunity nebo nevychcípáme na přeplněný nemocnice. a nemusí to být na covid, protože lůžka budou obsazeny takovými Milunami . Neboj, tohle není diskriminace osob, podívej se co diskriminace je, ale není to tak jednoduché. V čem vyhrajeme?

Kača (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

:))

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

Bez respirátoru chodila jen chvilku na konci x tý vlny. Pak v létě nebylo nic a teď to narůstá, tak to chce chytit, aby mohla potratit v pátým měsíci.

Reklama

Přidat komentář