Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 10:10)

Vždycky šel proti proudu, takže jako odborníka jo neberu

Miluna (So, 16. 10. 2021 - 10:10)

Anonyme ten Covid pass by nebyl jen na chvíli ale trvale.Total control.Prostě ztrácíme svobodu pod záminkou viru.Kdoví kolik let připravovanej celosvětovej plán.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 10:10)

Jak má vymytý mozek. Prý total control. To má z fb. A to ani neumí kváknout anglicky

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 10:10)

Total control, wow, učíš se anhlicky?????

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 10:10)

A nečetl jsem. Koukám stejná myšlenka. Ten blázen v tom svým kovidovým světě leží 16 hodin denně a jen žere blbosti Id stejných stupidů jako je ona. Proč zase nechodí do práce? Nemocná už není.

Miluna (So, 16. 10. 2021 - 11:10)

Kovidovej svět tady nastolila média.Proč to nepíšeš jim proč maji potřebu počítat čísla a denně psát o tom kolik je kde pozitivních? Psali tohle za chřipek a různých jiných virů? Teď jen zmínili že děti leží v nemocnicích i s jinýma virama a že jich je hodně podle minulých let.A čemu se diví když je nutí dýchat do hadru pak respirátorů a takovou dobu bez kolektivů tak teď se zhoršuje i tohle.Já právě naopak chodim mezi bacily aby tělo si neodvyklo.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 11:10)

Miluno, občan má právo dostávat informace. Ty o pandemii jsou jen částí, o kterých jsou media povinny informovat. Ano psali by to i o chřipce, neštovicích a dalších pandemiích. Co se týká respirátorů, už ti to tu bylo mnohokrát vysvětleno. Stejně tak co je to informace a dezinformace Zalistuj si zpět a cvič paměť.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 10:10)

A ty si ten nejchytřejší viď. V Covidím světě žiješ tak leda ty když si necháš srát na hlavu.

bianka (So, 16. 10. 2021 - 07:10)

uáá to je dnes, no já si teda žiju...:-)

Pils (So, 16. 10. 2021 - 07:10)

Koukám, že my dvě jsme ranní ptáci (ptáčata už ne) :)) Já čekám, až se rozední, abych se mohla venku pustit do práce. Musím zahradu uložit ke spánku a už se těším na dobu, až se zase probudí. A těším se i na kulturní zimu, oběhám všechno, co jsem minulou zimu nestihla a užiju si to. Jestli máte někdo tip na dobrý film, sem s ním. Naposledy jsem se nachytala na Zbožňovaného, a byla jsem velmi zklamaná.

bianka (So, 16. 10. 2021 - 07:10)

Ano Pils, brzy vstávám, protože chodím brzy spát. Většinou. :-) Zahradu nemám, ale užívám si ještě hezkých dnů, dnes je po ránu 9 st. což jde a budu většinou venku v přírodě. Po těch šed. zákalech vidím jasněji. To je teda věc. :-D. Kulturu už asi neoběhám, musím se spokojit večer s telkou a tam je malý výběr dobrých filmů. Na polských kanálech jsou většinou filmy typu :rána, brada, zem. Tj. fackují se nahama a na českých pořád pořady a filmy opakují. Ale v sobotu se začne na ČT1 tančit s Ebenem a Kostkovou, na to se moc těším.

bianka (So, 16. 10. 2021 - 06:10)

Čtu i jiné diskuse a tam se mi líbilo vyjádření jednoho diskutéra. Konat zlo, ve jménu dobra. Široký pojem.
Ale to jsem někde jinde.

bianka (So, 16. 10. 2021 - 06:10)

A vidím to podobně jako Pils.

Pils (So, 16. 10. 2021 - 06:10)

Odešla mi doma wifina a tady se to zatím proměnilo v bitevní pole. Už zase se řeší covid? K čemu? Je tu, stejně jako kdysi španělská chřipka, a někdy později zase zmizí - jako španělská chřipka. Z očkování tady nemám radost, ale jiná cesta zřejmě není. Kdo se očkoval, riskuje následky očkování, kdo se neočkoval, riskuje následky covidu. Rozhodnutí je na každém. Tečka. Život není to,co chceme, ale to, co máme. A jsem ráda, že volby ukázaly, že to s lidma není zas až tak zlý.

werich (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

„Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží náš svět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání.“

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

Tady už vůbec nejde o covid.

Jde o to potlačit v lidech maximálně svobodnou vůli a mít jen poslušné ovce , které budou dělat jen to co se jim přikáže.

Kača (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

Tebe musí myšlení bolet...

Kača (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

Lalla včera: "Vám bych chtěla jen dodat, že nejsem žádným fanatikem očkování, opatření a nemám žádnou radost z toho co se kolem nás děje..."

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

Lalla sice tohle psala, ale z druhé strany tomu věří a nepřijde jí to divný. A prokazovat se Covid passem jí nejspíš nevadí.

Kača (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

Co jí má být divné? Že je tu vir? Tak to mi taky nepřijde divný a věřím, že tu je...Milu taky věří, že tu je...

Reklama

Přidat komentář