Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

Lalla sice tohle psala, ale z druhé strany tomu věří a nepřijde jí to divný. A prokazovat se Covid passem jí nejspíš nevadí.

Kača (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

Co jí má být divné? Že je tu vir? Tak to mi taky nepřijde divný a věřím, že tu je...Milu taky věří, že tu je...

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

Tady je virů, o kterých se vám ani nesní. Podstatné je, jak se stím vaše imunita dokáže vypořádat. U většiny ani nepoznáte, že jste je chytili.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

Tady je virů, o kterých se vám ani nesní. Podstatné je, jak se stím vaše imunita dokáže vypořádat. U většiny ani nepoznáte, že jste je chytili.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

No tak jestli nemluvíš na Tuboše a spol, tak nutno skromně podotknout, že o tom tady jaksi víme. Na to opravdu stačí základní škola. A co jako?

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

No že není očkovaná Miluna je špatný, je nakažená a patří mezi nejohroženější. A Lalle nevím co nepřijde divný, hlavně si přečti co všechno píše a čti pozorně, mám obavy, že tomu stejně nebudeš rozumět. A tuším taky Lalla vysvětlovala, že na covidu není nic k věření, tak se zamysli tím drobkem co máš v hlavě. Jo v hlavě, toho druhýho nech bejt, na toho teď nešahej. Tobě vadí prokazovat se passem? Nemáš mobil nebo proč?

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

Copak nečteš že Miluna chodí mezi lidma i bez respirátoru a pomalu za dva roky ten sráč nezaznamenala.Tak proč? Pokuď je to jím tady prolezlý tak to musela mít.Plno lidí to mohlo mít skrytě a ani o tom neví. Tak mám v hlavě drobek a přesto si uvědomuju do jaké totality se řítíme.V Německu už někde nechtějí pustit neočkované do obchodu.Takže člověk má být trestán za to že je zdraví? Říká vám něco diskriminace skupiny osob? Za což jsou sazby a doufám, že tohle zvěrstvo neprojde a že vyhrajeme. No to si piš že mi sakra vadí se prokazovat nějakým passem.Už z principu, na chřipku a jiné se taky neprokazuješ.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

Určitě to lidi prodělali i bezpříznakově. O tom se ví, pro tebe novina? Pokud má Miluna imunitu po prodělání covidu, tak jasně dobrý, stačí na pár měsíců. kdy si nechala dělat krevní test na covid látky. A za toho drobka, sorry, ty nejsi Otoman, ti by takhle reagovat neuměli. Jo, tohle zvěrstvo projde dokud nedosáhneme imunity nebo nevychcípáme na přeplněný nemocnice. a nemusí to být na covid, protože lůžka budou obsazeny takovými Milunami . Neboj, tohle není diskriminace osob, podívej se co diskriminace je, ale není to tak jednoduché. V čem vyhrajeme?

Kača (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

:))

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

Bez respirátoru chodila jen chvilku na konci x tý vlny. Pak v létě nebylo nic a teď to narůstá, tak to chce chytit, aby mohla potratit v pátým měsíci.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

Kdo koho zdraví? No ten, kdo do obchodu vstupuje. Pak ho nikdo nebude trestat.

:) (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

:))

bianka (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

Milu použila jsem tvé oblíbené slovo. :-) já se rychle učím. Ale zapomněla jsem na jedno rčení. Když s tebou někdo jedná špatně, snaž se neklesnout na jeho nebo pod jeho úroveň. Tak se budu už snažit. Snažme se. Hezký večer. :-)

Miluna (Pá, 15. 10. 2021 - 21:10)

To je dobře Bianko,to mě potěšilo.Všimla sem si včera že si souhlasila s jednim anonymem s kterym sem souhlasila i já.Tak sem si uvědomila že asi už obě vnímáme podobně o co tady jde a co se tady děje.Jen chci připomenout že Miu a další respektuju že je to jejich rozhodnutí že si to nechali píchnout ale jak sem psala nikde nevidim respektování mého rozhodnutí.Dnes zprávy jak vyrazí razie hygieny na neposlušný zločince do restaurací.Tak hlavně že nevyrazila hygiena do Karlovch varů nebo na oslavu té naší rozjuchané smetánky po volbách.

bianka (So, 16. 10. 2021 - 06:10)

Miluno, vidět podobně, neznamená, vidět stejně.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 21:10)

a že by jsi se zastala Laly, ty pomatenče, kterej zase nic nepochopil? A šetři, testy zdražej. Kačo, ona vůbec nepochopí na co se jí ptáš.

Miluna (Pá, 15. 10. 2021 - 21:10)

A na žádný testy nechodim.

Miluna (Pá, 15. 10. 2021 - 21:10)

Nepiš mi,já se nechci nasrávat.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 08:10)

Milunka nechce, chce, nechce, chce, nechce

Kača (Pá, 15. 10. 2021 - 21:10)

Ok, můžeš mi napsat, kdo z nás nerespektuje tvé rozhodnutí se nedat očkovat?

Reklama

Přidat komentář