Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Rapid (So, 16. 10. 2021 - 14:10)

Jsem tu už celkem dlouho. A pokud má někdo zájem, zavítejte na facebook. Je tam několik skupin. Jednu jsem založil pro možnost debaty, s možností snadno eliminovat trolly.

Karolína (So, 16. 10. 2021 - 15:10)

A co jako má být?Já si třeba teď všimla že máš ve stejný čas příspěvek s korkoklukem a mám věřit v tááákovou náhodičku a nebo spíš tomu že Rapid=korkokluk? Taky když máš na fb svoji skupinu s možností eliminace nežádoucích tak proč si píšes tady?Tam si všechny ty “ženy”,co jich je tady snad půlka republiky,můžou s tebou a tvým korkoklukem psát aniž byste byli rušeni.Já si spíš myslim ,že právě ta zdejší anonymita,vyhovuje takovým těm korkoklukům,Renatám,Ilonám....Každému musí být to kvantum “ženských” zde zkrátka podezřelé,obzvlášť když tu popisují své sexuální zážitky jak při samotném použiti tak se svými partnery.To už se opravdu dá věřit víc těm co obklopují Miloše Zemana.

korkoklub - kluk (So, 16. 10. 2021 - 21:10)

Zase lžeš, jako vždy. Nemá se mnou příspěvky ve stejný čas! Lež na lež dokola. Nejsi tím výjimečný a ani zajímavý ... spíš opovrženíhodný.

Karolína (Ne, 17. 10. 2021 - 08:10)

16.října ,čas 12:51 na minutu a pak ještě jeden 12:55.Ale máš pravdu a jen si tím potvrdil že jde o jednoho a toho samého.Jsi hloupý až to do očí tluče a ještě na svoji hloupost upozorňuješ.

Jana (Ne, 17. 10. 2021 - 08:10)

Karolíno, jaké máš ty korkáčky a zkušenosti s nimi, když jsi v této diskuzi tak velmi aktivní?

Karolína (Ne, 17. 10. 2021 - 09:10)

Ty Jana nejsi a hlavně si chlap.Jeden z těch co tu píše pod iks”ženskýma”,proto reaguješ .Ale své jsem tu napsala právě když jsem 21.9 reagovala na ten tvůj výmysl co si sem napsal jak celá nemocnice nosí korkáče.Nosila jsem je a pracuju ve zdravotnictví dlouhá léta a tak vím jaké bludy píšeš.

Jana (Ne, 17. 10. 2021 - 09:10)

Karolíno, velmi pozoruhodné, jak rychle a agresivně reaguješ. Proč už korkáče nenosíš? Většinou, kdo je nosí od nich neodchází.

Karolína (Ne, 17. 10. 2021 - 09:10)

Jako u tebe když reaguješ na psaní co vlastně nejsou defacto určena tvému nicku?To je asi nejpozoruhodnější.A to že reaguju když mám čas je stejná blbost jako se na to ptát tebe,když sám píšeš jak si tu dlouhatánskou dobu a teď reaguješ taky v rychlém sledu.Máš podobný styl “hlouposti”jako ten korkokluk,pozoruhodné velice:-))

Rapid (So, 16. 10. 2021 - 16:10)

PavloKarolínoadalšíchxnickovko. Ta shoda času naopak spíš zcela vylučuje shodu osob. Kdežto tvé jazykové schopnosti naprosto potvrzují jednoho pisatele pod více přezdívkami. Kde jsem aktivní a jak jsem aktivní, po tom je ti prd. A kromě toho, s tím nic nenaděláš. Tak jako já nic nedělám s tím, že se sem cpeš s jediným cílem - prudit. Jo, a navíc, za těch x let, se dá celkem dobře vyčíst, kdo je kdo.

Karolína (So, 16. 10. 2021 - 17:10)

Takže si nejen korkokluk ale i ty tvoje Renanty,Ilony a podobné.Máš to teda těžký.

korkoklub - kluk (So, 16. 10. 2021 - 22:10)

Tvé lži jsou marné ... no ale stále máš šanci to napravit, pokud budeš diskutovat o tomto: Nosíte rádi korkové dřeváky?

Rapid (So, 16. 10. 2021 - 20:10)

No jistě. Jsem odhalen. hahaha

korkoklub - kluk (So, 16. 10. 2021 - 12:10)

Je to jasné. Ti z nás, co sem pravidelně chodí, lehko poznají, když píše.

Pavel (Pá, 15. 10. 2021 - 21:10)

Buziku,čím víc těch úchyláren smolíš,tím víc tu ze sebe děláš většího blba.Nauč se psát,když už nosíš legíny,silonky nebo dámský hadry tak tohle bys mohl taky zvládnout :-)).Jinak ,je nám z tebe nablití stejně jako z tý Hradní buzny Ovčáčka.Měli by vás ,vy devianti,zavřít do detenčních ústavů.

korkoklub - kluk (Pá, 15. 10. 2021 - 21:10)

Nebudu se tebou lhářem a agresorem zabývat. Zabývat se budu tímto: Nosíte rádi korkové dřeváky? To je důležité, ostatní je nepodstatný šum, v němž ty uboze zánikáš ...

Pavel (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

Vy buzici jste hrozný sračky.Stejný hnůj jak cigoši.Měl si dneska sukni nebo legíny,teploušku?

korkoklub - kluk (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

A teď by mne potěšilo, kdyby některá z vás žen korkáčomilovkyň opsala tak krásně nášlap mužského chodidla v korkáčích!!

korkoklub - kluk (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

No ale nechme našeho zoufalce dále bojovat se svými větrnými mlýny a pojďme se bavit o tomto: Nosíte rádi korkové dřeváky? ... Tak, já se vím vždy nadchnout patami, když hledají svoji polohu při nášlapu v žlábku podešvi když jsou korkáče větší o číslo - dva. Hlavně jemné ženské patičky jsou zvlášť krásné. Ta nejistota a snaha o co nejpřesnější nášlap, ale nikdy to nebude zcela přesné a to je na tom úžasné, no ne ??

korkoklub - kluk (Pá, 15. 10. 2021 - 12:10)

Je opravdu skvělé chodit v korkáčích, jenže už je zima na nenošení ponožek. Tak už nosím ponožky do korkáčů. Samozřejmě nosím tenké ponožky nejraději světle béžové barvy. Kolikrát se mě někteří pohoršeně zeptají: Ty jsi naboso v nyní v zimě ?! Já: že vždyť se lépe viz, mám ponožky, co nevidíš ?! Aha ... na první pohled vypadá, že nemáš ponožky ... Je skvělý pocit, když cítíte závan čerstvého vzduchu přes ponožky a když to i na první pohled vypadá, že jsem naboso, je to ještě lepší. Dost si to užívám ...

Ilona (Pá, 15. 10. 2021 - 10:10)

Jako majitelka korkáčů prožívám a častěji bych i snesla obutí studených korkáčů, třeba při ranním vstávání a na straně druhé nasáván jejich teplo a zahřátí při delším nošení. Oba tyto protiklady jsou mi neskutečně příjemné a každý den prožívané.

Reklama

Přidat komentář