Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Dežo (Čt, 5. 7. 2007 - 22:07)

Týs to zásejc pomotál Déžo:-))'

Dežo (Čt, 5. 7. 2007 - 21:07)

Gejza vám to všetkým vysvetlil,tak důfam,že stě pochopili čo tým chcel povedať.A ja sůhlasím v každom bode.Zamyzletě sa ludia.No viem že sů niektorý cigáni hováda,prepáč Gejzo,no bieli tiež prepáčtě ostatný.No ale romovia sů tuna u nás haldy a sů všici v tom našom malom mestečku zloději a prelhaní sů a něrobia.Iba len dve rodziny s tých ostatných sů slušný a zbytok,flákajů sa a kradnů a teraz do teho ešče ukrajínci a je to v riti.'

__utma=48467763 (Čt, 5. 7. 2007 - 19:07)

Lidi vy tady pisete o cikanech a vasi lidi od roku 1989 jich tady 51 zabily !!!!!! Tak ,ktery ze ten narod je tak primitivni?Ktery narod nedodrzuje ty zakony?Co je lepsi sexualne harasit nebo vrazdit?Nechodit do prace brat socialku nebo vrazdit .Ano tito lide nedelaji nemaji vzdelani jsou tmave pleti ale ,ptam se vas co prispivate na tyto stranky zaslouzi si za to trest smrti?Mate tedy plna usta mravnosti a nenavisti.Tak jak muzete bit vy ti pravi ,ktere bychom meli poslouchat ?Jak nam vratite tech 51 zivotu ,ktere jste nam vzali?Nestydite se jeste po tom vsem tady kazat o moralce a zakonech?Kdyz vy jste plni nenavysti !!!Dukaz jsem vam poskytl!Gejza

Návštěvník (Čt, 5. 7. 2007 - 19:07)

:-)

__utma=48467763 (Čt, 5. 7. 2007 - 19:07)

Pani Svetlusce jeste jednou:Vy chcete ,aby jsme byli v budoucnu pro vas oporou?Ja bych byl tomu rad .Ale co ti vasi holohlavi fasisti ty bi s vami asi moc nesouhlasily ze?Tak jak na to?Gejza

__utma=48467763 (Čt, 5. 7. 2007 - 19:07)

Vskas pro pani Svetlusi:Vazena videla jste nebo slysela jste o narodu ,ktery bi se prispusobil narodu druhemu za pouhych80 let?Ja tedy ne a kor ,kdyz ten narod byl kocovny .Ja si myslim ,ze uspech je bit malo takovich je romu ,kteri jsou lekari ridici ,kuchari,zedniky atd...copak to neni uspech ,ze tito se prispusobili jak vy rikate a to za pouhych 50let??!!Ne lepsi je je odsoudit ze?Vite o tom ,ze vy taky nejste dokonala?A nebo ano?Sahnete nekdy do hloubi sve duse nez se bezhlave a s nenavisti vyjadrite.Gejza

__utma=48467763 (Čt, 5. 7. 2007 - 19:07)

Vskaz pani Dase Bravo a myslim to uprime.Gejza

Návštěvník (Čt, 5. 7. 2007 - 19:07)

Vazeny pane Tomasi vydel jste nekdy v jakych bytech ti vasi romove odkojeni Husakem ziji?A vasi lidi dorzuji zakony? Voni akorad tuneluji ty male miliardy vidte to jste ,ale chudacci .Ale co to jsou vasi to je v pohode ne ,ale beda ,kdyz cikani ukradnou nekde zelezo!To si na ne hned posvitite co ?To je ubohy !Nejste tak trochu nabubrely?Tady okradaji vasi jedinci vase pravnoucata a vy se starate o hloupe cikany? Gejza

__utma=48467763 (Čt, 5. 7. 2007 - 18:07)

Je dobre ze tu lide komunikuji o romech ,ale lidi prispifvejte s citem.

__utma=48467763 (Čt, 5. 7. 2007 - 18:07)

Ale pani ci slecno Lindo ja na rozdil od vas vas neznam takze nemuzu rict ze,bych vas nenavidel:Gejza Rom

__utma=48467763 (Čt, 5. 7. 2007 - 18:07)

Vskaz pro pani ci slecnu Lindu:Vazena vy tady mluvite o nejakych nemravnych navrzich ,ktere jste slysela nekde.A vy si myslite ,ze cesi chlapi jsou jini chacha!Ano jsou tak bajecne svetli ,ze?Ze nepracuji to je pravda .A na druhou stranu dala bi jste jim praci?Vy konkretne? No tak vydite.Vite to mneni o tom jak na to vy zhlizite to je hlavne o toleranci vite .Tak z nas nedelejte takovy uchylaky!Mezi vami je plno uchylnych muzu kteri utoci stejnym spusobem na nase zeny.Je to tak trochu i priroda vite .A nechtejte mi tady tvrdit ,ze jsou vsichni chlapi Romove uchylaci .Me to spise pripada ,ze je to z vasi strany msta za nekoho CO?To v kazde rase jsou lide ,rkteri nepracuji .Jedte nekdy do brna na hlavni nadrazi a uvidite jak ziji nekteri vasi lide ze, jsou tam opile vase zeny ,ktere se tam prodavaji za polevku .Tam mi tady nekazejte neco o moralce a zasadach slusneho chovani v teto spolecnosti.A nebo si mam myslet ze,jste frigidni a stoho prameni vase nenavist?Ale to by jste mela predevsim navstivit lekare a ne si svuj problem lecit na romech .A nebo podle toho co jste napsala si mam myslet ,ze vy jste taky vsichni stejni.Gejza Rom

__utmb=48467763 (Čt, 5. 7. 2007 - 18:07)

ten to taky neni!

__utma=48467763 (Čt, 5. 7. 2007 - 18:07)

Narod ,ktery odsuzuje jiny narod je spatny narod!!!!!!!!!!!!!

__utma=48467763 (Čt, 5. 7. 2007 - 18:07)

Tak je to Horvath

Návštěvník (Čt, 5. 7. 2007 - 18:07)

Jedna zvas pise ,ze jsme neprispusobivi .A ze proto nas nema rada a jinne radobi intelektuani vylevy draha slecno nebo pani a vy zijete pdle moralnich zasad dnesni doby?V cem spociva vase presvedceni,ze muzete soudit vsechny podle par jednotlivcu?Ptam se?Gejza Rom

Návštěvník (Čt, 5. 7. 2007 - 18:07)

Milan to neni!

__utma=48467763 (Čt, 5. 7. 2007 - 18:07)

Milane nech toho!!!

__utma=48467763 (Čt, 5. 7. 2007 - 18:07)

Ja se zlobim pravem at si konecne uvedomi to ze nikdo na tomhle svete neni dokonali a ze bi se ti jedinci meli nad sebou zamyslet nez zacnou krytyzoGejzavat jine

__utma=48467763 (Čt, 5. 7. 2007 - 18:07)

Tak kdo tady v dejinach vic lze a kdo tady ocivydne pachal vetsi zlo?Co?Ty hrozni cikani co ukradli sem tam nejakou tu slepici nebo ti co nechali vrazdit vlastni bratry?

Dežo (Čt, 5. 7. 2007 - 18:07)

A čo ty gejzo sa tu to?ko zlobíš,šak všichni nehajlovali tak něbuď ako oni.'

Reklama

Přidat komentář