Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jana (Ne, 17. 10. 2021 - 09:10)

Karolíno, velmi pozoruhodné, jak rychle a agresivně reaguješ. Proč už korkáče nenosíš? Většinou, kdo je nosí od nich neodchází.

Karolína (Ne, 17. 10. 2021 - 09:10)

Jako u tebe když reaguješ na psaní co vlastně nejsou defacto určena tvému nicku?To je asi nejpozoruhodnější.A to že reaguju když mám čas je stejná blbost jako se na to ptát tebe,když sám píšeš jak si tu dlouhatánskou dobu a teď reaguješ taky v rychlém sledu.Máš podobný styl “hlouposti”jako ten korkokluk,pozoruhodné velice:-))

Rapid (So, 16. 10. 2021 - 16:10)

PavloKarolínoadalšíchxnickovko. Ta shoda času naopak spíš zcela vylučuje shodu osob. Kdežto tvé jazykové schopnosti naprosto potvrzují jednoho pisatele pod více přezdívkami. Kde jsem aktivní a jak jsem aktivní, po tom je ti prd. A kromě toho, s tím nic nenaděláš. Tak jako já nic nedělám s tím, že se sem cpeš s jediným cílem - prudit. Jo, a navíc, za těch x let, se dá celkem dobře vyčíst, kdo je kdo.

Karolína (So, 16. 10. 2021 - 17:10)

Takže si nejen korkokluk ale i ty tvoje Renanty,Ilony a podobné.Máš to teda těžký.

korkoklub - kluk (So, 16. 10. 2021 - 22:10)

Tvé lži jsou marné ... no ale stále máš šanci to napravit, pokud budeš diskutovat o tomto: Nosíte rádi korkové dřeváky?

Rapid (So, 16. 10. 2021 - 20:10)

No jistě. Jsem odhalen. hahaha

korkoklub - kluk (So, 16. 10. 2021 - 12:10)

Je to jasné. Ti z nás, co sem pravidelně chodí, lehko poznají, když píše.

Pavel (Pá, 15. 10. 2021 - 21:10)

Buziku,čím víc těch úchyláren smolíš,tím víc tu ze sebe děláš většího blba.Nauč se psát,když už nosíš legíny,silonky nebo dámský hadry tak tohle bys mohl taky zvládnout :-)).Jinak ,je nám z tebe nablití stejně jako z tý Hradní buzny Ovčáčka.Měli by vás ,vy devianti,zavřít do detenčních ústavů.

korkoklub - kluk (Pá, 15. 10. 2021 - 21:10)

Nebudu se tebou lhářem a agresorem zabývat. Zabývat se budu tímto: Nosíte rádi korkové dřeváky? To je důležité, ostatní je nepodstatný šum, v němž ty uboze zánikáš ...

Pavel (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

Vy buzici jste hrozný sračky.Stejný hnůj jak cigoši.Měl si dneska sukni nebo legíny,teploušku?

korkoklub - kluk (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

A teď by mne potěšilo, kdyby některá z vás žen korkáčomilovkyň opsala tak krásně nášlap mužského chodidla v korkáčích!!

korkoklub - kluk (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

No ale nechme našeho zoufalce dále bojovat se svými větrnými mlýny a pojďme se bavit o tomto: Nosíte rádi korkové dřeváky? ... Tak, já se vím vždy nadchnout patami, když hledají svoji polohu při nášlapu v žlábku podešvi když jsou korkáče větší o číslo - dva. Hlavně jemné ženské patičky jsou zvlášť krásné. Ta nejistota a snaha o co nejpřesnější nášlap, ale nikdy to nebude zcela přesné a to je na tom úžasné, no ne ??

korkoklub - kluk (Pá, 15. 10. 2021 - 12:10)

Je opravdu skvělé chodit v korkáčích, jenže už je zima na nenošení ponožek. Tak už nosím ponožky do korkáčů. Samozřejmě nosím tenké ponožky nejraději světle béžové barvy. Kolikrát se mě někteří pohoršeně zeptají: Ty jsi naboso v nyní v zimě ?! Já: že vždyť se lépe viz, mám ponožky, co nevidíš ?! Aha ... na první pohled vypadá, že nemáš ponožky ... Je skvělý pocit, když cítíte závan čerstvého vzduchu přes ponožky a když to i na první pohled vypadá, že jsem naboso, je to ještě lepší. Dost si to užívám ...

Ilona (Pá, 15. 10. 2021 - 10:10)

Jako majitelka korkáčů prožívám a častěji bych i snesla obutí studených korkáčů, třeba při ranním vstávání a na straně druhé nasáván jejich teplo a zahřátí při delším nošení. Oba tyto protiklady jsou mi neskutečně příjemné a každý den prožívané.

Pavel (Pá, 15. 10. 2021 - 15:10)

Jirko,neblbni zase.

Pavel (Pá, 15. 10. 2021 - 12:10)

I já jako majitel korkáčů s tímto názorem naprosto souhlasím. Jsou to příjemné okamžiky a chvíle.

korkoklub - kluk (Čt, 14. 10. 2021 - 14:10)

Mám nápad!Nechce někdo popsat, jak vnímá chození jiných lidí v korkáčích? Například když vidí třeba zdravotníky v nemocnicích nebo ambulancích, prodavačky v obchodních domech, číšnice v restauracích, či učitelky / studentky ve školách? Vždyť tolik krásného se dá o tom diskutovat, příhody, zážitky, nebo analytické postřehy!

Pavel (Čt, 14. 10. 2021 - 17:10)

Ne každý je hovado jako ty a navíc korkáče dnes nosí jen hrstka lidí a to v drivé většině doma.To jen pár zoufalců se tu snaží druhým nabulíkovat že korkáčů jsou plné nemocnice a jiná pracoviště.Musíte si honit klády u svých představ,to vám musí stačit.

korkoklub - kluk (Čt, 14. 10. 2021 - 19:10)

A kdo se tě ptal, pokud tě to nezajímá ?! Je dost těch, jejichž potěší a rozepíší se, tak smiř se s tím ... holt musíš respektovat i jiný názor, než ten tvůj!

Pavel (Čt, 14. 10. 2021 - 21:10)

Ale hovno ty buziku.To tvoje "DOST TĚCH" to jsi jen ty sám.To že si chčiješ do huby a smolíš tu ty svoje úchylárny je jen tvůj exhibicionismus.

Reklama

Přidat komentář