Reklama

masturbace v práci

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 17:10)

Taky jsem měl v práci takovou starší vdovu, která se na to ráda dívala, nebo přiložia sama ruku k dílu. Musím poznamenat, že mne z předchozího zaměstnání provázela pověst onanisty. Sama přišla a zeptala se, co je na tom pravdy? Když jsem to potvrdil, chtěla důkaz, tak jsem jí ho dal. Při sledování měla vždy orgasnus. Nejdřív chodila na představení oblečená, ale postupně se taky obnažovala, abych i já se potěšil pohledem na její velké vnady. Pochvu měla malou, takže ke styku nedošlo, i když pokusy byly. Společná masturbace nám musela stačit.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 18:10)

Ona zatím nic nechce ani nic neříká jen když se udělám utře mne a odejde.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 18:10)

Ta moje říkala, že jí nejvíc vzrušuje představa, že jsem její syn, který jí kdysi dávno zemřel na leukémii, tak jako její manžel. Někdy se při tom i rozpláče a přesto má intenzivní orgasmus, při kterém se chvěje a naříká. Úplně jí fascinují moje mocné výstřiky. většinou si semeno nechá nastříkat do obličeje, pak si ho roztírá a vychutnává. Po ejakulaci mi vždy penis ocucá.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 02:10)

Masturbovala jsem v práci před svým kolegou a on onanoval.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 15:10)

Seděli jsme proti sobě v kanceláři. Já asistent, a překrásná sekretářka ředitele. Zpozorovala můj blažený výraz a pohyb ruky. "Ty onanuješ?" Kývl jsem. "Já taky". Dostříkl jsem až na ní. O ona měla těžko utajovaný orgasmus. Když všichni odešli, vrhli jsme se na sebe a mrdali minimálně hodinu přes čas. To se opakovalo skoro každý den.

Jindra2345 (Út, 7. 9. 2021 - 21:09)

Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L a moc mě L.orientace vzrušuje i představa se ti pokud budeš chtít nechat vykastrovat,aby ses mohla milovat bez problémů i přede mnou se ženami.Proto,že mi je jasné,že jinak by soužítí s mužem v L vztahu nemohlo fungovat viď? Mě Je 57/175/78.Ženu bych rád štíhlou nebo i plnošťíhlou a i dvě spolu lesbicky žijící ž[email protected].

Návštěvník (Út, 19. 10. 2021 - 23:10)

Na co ti pak budou holky , když nebudeš mít kulky ?

Průvan (Ne, 18. 7. 2021 - 15:07)

Jsem průvodčí a když to na mě přijde, tak mu dám ta uši x krát za den...pak jdu s houplým pérem mezi cestující a bavím se jak mi tam čumí na bouliv rozkroku ;-)

lol (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

Jelikož jsem v práci sama tak mastubuju občas ráda i celá nahá. Jednou mě nachytal šéf a šoustal mě potom. No teď jsme rok a půl manželé a šoustáme v práci i doma. ;)))

udržbář (So, 22. 5. 2021 - 08:05)

Doufám vy prasata co tu píšete jak masturbujete frajtra, že si umyjete ruce. Proto nerad podávám ruku, trpím představou že si každá šahá na peška, pičku a pak se nemyje a já to pak vyžeru.

Klárka (So, 22. 5. 2021 - 07:05)

Ahoj
Taky si to v práci občas udělám.
Jsem sama momentálně bez přítele, tak když si na to vzpomenu, a nejde nato přestat myslet, tak šup, hup a jdu na věc. Už asi 4krát mě málem načapali, ale vždy to skončí úsměvem na obouch stranách. Ještě že ty lidi neznám.
Ale jednou se mi stalo, že se mě jedna holka zeptala když si přišla pro klíč, zda nechci pomoct. Já se zeptala a s čím?
Ona se pousmála a povídá, stím co jsi právě dělala. Pak se rozhlédla zda někdo nejde, opřela se o pult a povídá šeptavím hlasem. Nemám problém jít i s holkou. Já se zeptala, ty jsi na obojí? Odpověď byla jo jsem. Číslo pokoje znáš, tak cinkni nebo zajdi. Já se pousmála a povídám, to asi ne. Ona pokrčila rameny a povídá. Hm, neva. Tak si to aspoň udělej hezky a pořádně, já si to jdu udělat do sprchy. Vytřeštila jsem oči a nevěděla co na to odpovědět.
Jo i takové věci se stávají :-)

adam (So, 7. 5. 2022 - 15:05)

AHOJKY ja pracuji v obchodě s 6 ženami na šatně se skřínky nezamykají ,a ženy mají nahoře ve skřínce náhradní i použité kalhotky jak odejdou a je klid ta si je pujčím a hezky se udělám asi to vědí

Kamča (St, 1. 9. 2021 - 07:09)

Ahoj Klárko.
Podle tvého přízpěvku děláš asi recepční, viď.
Taky se mi stala podobná příhoda.
Musím říct že z 80 procent stejná. Třeba jsme narazily na tu samou.
Ale jinak ta holčina by měla dělat kontrolórku kosmetiky po obchodech s kosmetikou zda je na těch místech co má bejt a zda je doplňěná. Prej jezdí po celé republice. Taky mi nabídla to samé, co tobě. Tak pa.
Jo a abych se přiznala, tak taky občas v práci se pěkně udělám. No a co.? :-)

Klárka pro Kamču (Ne, 27. 3. 2022 - 11:03)

Ahoj. Jj, dělám a zároveň zdravím kolegiňko. Zrovna jsem v práci. Je docela klid. Měj se, pa.

Michal (St, 3. 2. 2021 - 01:02)

Moc rád bych viděl policajta na křižovatce,jak si jej při řízení provozu vyhoní !!!

Návštěvník (So, 22. 5. 2021 - 08:05)

Moc rád bych viděl policajta jak řídí křižovatku. To už dávno není pravda že stáli uprostřed smradu a řídili dopravu, to byli ti praví co pomáhali a chránili, zatímco ti dnešní akorát zalehnou a zmlátí.

Návštěvník (Út, 2. 2. 2021 - 21:02)

Kámoška dělá obchoďačku a dělá to pořád pak mě to vykládá a já ji ještě kryju a závidím

Návštěvník (Út, 2. 2. 2021 - 21:02)

Asi i záleží co člověk dělá někdo si v práci i zasoulouží tak to nemusí být špatné

Anjelik (Ne, 31. 1. 2021 - 02:01)

Abé. V robotě už sa nikdy nevyhoníš.

Barča (Čt, 28. 1. 2021 - 08:01)

Jdu na to. Snad nikdo nepřijde. Přidá se někdo.
Barča

Reklama

Přidat komentář