Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 00:10)

Ty se tady do těch lidí neser.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 00:10)

No ty vole, další Indián? Se množíte. Ty jsi epidemiolog?

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 23:10)

Tak vzhledem k reálným číslům z minulého roku a teď, je vidět, že očkování zabírá. A to je hlavní. Vir zeslabuje.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

Je to marný, je to marný, je to marný aneb - chytrému napověz, hloupého trkni, ale co v případě Miluny nevím, asi dát polenem po palici.

Miluna (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

Já nekřičim to jen mam nervy. Ale víš jakej je v nás zásadní rozdíl?? Že ty věříš všemu kolem toho a já ne a to je ten rozdíl.Děje se opět to co lidi říkali už v srpnu.Do voleb to bude v klidu,týden před volbama začali zvedat nenápadně čísla k tisícovce a teď hned po volbách šup přes tisíc a hned vystrkujou drápy a já tomu prostě nevěřim že je to přesně takhle.Podle mě to zveličujou.Tohle ale už přiznal i Vojtěch že mediálně zveličujou.Já už mam pocit že už ani jiný nemoci nejsou.Podle mě je z toho dobrý náboženství,sekta a výdělek a já se tim nenechala ochcat a proto my dvě se nemůžeme shodnout.A že ještě věříš na proockovanost,tečka za tečkou to už mi fakt připadá divný.Kdy ta proočkovanost vznikne když to vždy po půl roce vyprchá a nikdy lidi nebudou mít stejný počet současně dávek aby byla proočkovanost.Vždy bude někdo ve skluzu.Kovid sem se rozhodla riskovat protože po roce lezení mezi hodně lidma a k tomu jak píšeš že je to tady nejhorší tak to už sem s tim musela někde přijít do kontaktu za ten rok a to nenosim ani respirátor už přes půl roku.

lalla1 (Pá, 15. 10. 2021 - 09:10)

.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 21:10)

Ne, svobodu ti nevzali, pořád máš možnost se svobodně rozhodnout. Stejně tak je svobodné rozhodnutí, že jdeš ven, kde tě může srazit auto, že jdeš kamkoliv, kde můžeš přijít k úrazu. Tvůj problém je v tom, že nic neděláš, nudíš se a tak vyhledáváš všechny ty nesmysly. Kdyby sis zaměstnala mozek užitečněji, neměla by jsi prostor na blbosti.

Miluna (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

Tak teď mi připadá že ty nečteš co na neočkovaný nejspíš chystaji.Nevíš že neočkovanym budou možná chtít bránit vydělávat? Že se to týká teda Sergeje.A dobrej příklad s tim autem,takhle to beru a proto nevidim smysl se očkovat protože to bys nesměl sednout ani do auta.Já se rozhodla neočkovat tak ať mi daji pokoj ne?? Proč to vyhrožování??? Vyhrožuje někomu někdo u chřipky??? Tam se taky plnili nemocnice ale nikdo o tom nikdy takhle nemluvil a nestrašil.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 21:10)

Dej jí pokoj, vžyť má pravdu.

Miluna (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

Děkuji.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

Máš rozum, a to je bohatství, které má v této těžké době málokdo. Zachovej si ho.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

Souhlasím s tebou. Tohle mě na téhle diskuzi fascinuje čemu všemu věří studovaná Lalla. Miluna má daleko větší rozum. Kdyby takových lidí byla většina jako Miluna, teď se neděje to co se děje a neberou nám pomalu svobodu.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

Kdepak ses vylíhl, Miluna má rozum asi jako blecha.

Miluna (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

Moc dík.Moc mi to těší že je tady někdo na mé straně a vidí to asi stejnym nebo podobnym názorem.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

Hmmm, vidět stejným názorem....zajímavé, jakým nářečím nebo řečí to mluvíš?

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

To víš zase nějakej Indián. A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude a strašně rychle se množí.

Miluna (Čt, 14. 10. 2021 - 21:10)

A kdyby mi kvuli tomu časem nikam nepustili a dali do tábora tak budeš mít pořád stejnej názor že mi nevzali svobodu??? Já osobně se cítim být nucena do něčeho co absolutně nechci a o čem sem vnitřně přesvědčená že mi ublíží (ten šestej smysl). A když si to necham a skřiví mi to hubu,nebo dostanu zánět srdce nebo cokoliv jinýho tak kdo mi co dá?????? Proč bych to měla riskovat a být pak toho ještě ke všemu otrokem a lézt na to každýho půl roku??? A když se budou nemocnice plnit očkovanými tak to nikomu vadit nebude??? Protože že by to nějak fungovalo nevypadá.

lalla1 (Pá, 15. 10. 2021 - 09:10)

.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 21:10)

Je to marný, je to marný, je to marný

Mia 22 (Čt, 14. 10. 2021 - 20:10)

Milu, přestan už šílet a vypisovat a vypisovat, není to k ničemu. Máme na výběr ze dvou možnosti: nechat se očkovat s vědomím, že případné následky si poneseme sami a nebo se nenechat očkovat a s následky je to to samé. Nic víc nevymyslíš at budeš vypisovat cokoliv Jen zde tím každého otrávíš.

Reklama

Přidat komentář