Reklama

Velikost stydkých pysků

mařa (St, 20. 4. 2022 - 06:04)

Dej pokoj! Kdo by chtěl být porafanej od komárů z vrchu a od mravenců od spoda? To nemáš lepší nápad?

pavel (St, 20. 4. 2022 - 06:04)

Hledám ženu s velkými pysky, která by se se mnou chtěla milovat za svitu měsíce. Najde se nějaká?

Eva (Pá, 18. 3. 2022 - 11:03)

Nestejně dlouhé pysky maš po sexu když ji máš rozdranděnou ale to pak zmizí když se kun.... uklidní.

Bróňa (Pá, 18. 3. 2022 - 11:03)

Jo to funguje že pysky pořád přečuhují, i když se kunda uklidní, já to mám rád a vůbec mi to nevadí, naopak na pysky se dá brnkat, hezky to mlaská, kunda je krásná s každým mlasknutím. Moje milá zas když kouří, dělá jako že hraje na klárinet, hezky u tomu brumendí, je to jakoby čurák hrál. Tchyně jednou slyšela ten náš koncert a myslela si že jde kutálka.

eva (Po, 18. 10. 2021 - 16:10)

A koho to zajímá????

Kateřina Pokorná (Pá, 15. 10. 2021 - 13:10)

Zdravím, já jsem nedávno řešila, že potřebuji řešit operaci, protože se mi opravdu nelíbilo, jak mé intimní partie 3 roky po porodu vypadají a rozhodla jsem se pro: http://www.labioplastika-praha.cz/vaginoplastika-zuzeni-pochvy/ kde jsem podstoupila operaci, která mi opravdu moc pomohla a zlepšila mé sebevědomí.

alexandra (Čt, 14. 10. 2021 - 21:10)

Moje pysky jsou veliké jako palačinky, vyčnívají ven až 15 cm, jeden pysk je větší o 5 cm! Když jdu nahá, třeba po pláži, pysky se plácají a mlaskají. Mě to nijak nevadí, jen mi to vadilo když jsem chodila do baletu. Je to psina když chlap chce zasunout a moje oysky mu ho obalí. On mysllí že je uvnitř, vyteče za pár vteřin, co jsem začala pohlavní život, jsem si ještě pořádně nezamrdala.

David (Po, 18. 4. 2022 - 20:04)

Mám rat velké pysky

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

Blbost. Měl jsem podobně pyskatou, při souloži jsem šel nadoraz jako u každé jiné. Pysky šly stranou a vše, včetně orgasmu bylo normální.

jasan (Čt, 14. 10. 2021 - 19:10)

Já je starce vytahávám, aby je měla co největší!!!

odborník, (Čt, 14. 10. 2021 - 19:10)

Problém černání pysků,je následkem uplých kalhot v kombinaci s prděním.Prdíš li do upnutých kalhot,nemá prd možnost uniknout z prdele přímo ven,ale dere se prdelní škvírou do škvíry piční a tak se také prožene přez pysky.Takovým dlouhodobým působenim agresivních plynů pysky prochází změnou zabarvení,postupně tmavnou až do černa.Černé zbarvení,je posledním stádiem před jejich upadnutím.Odborníci proto doporučují včas změnit oblečení spodní části těla a kalhoty vyměnit za sukni a do prdele zasunout trubku patřičného průměru,aby se prd maximální rychlostí vzdálil a nepřišel tak s pysky do kontaktu.Jedině ženám,kterým pysky přerustly,či je mají vytahané a nepříjemě jim plandají kolem kolen,se doporučuje naopak těsné kalhoty nosit.Takových obtížných pysků se tak zbaví samy,bez nutnosti chyrurgického zákroku. Máteli některá jiné potíže s pysky,svěřte se tady,jako odborník vám rád kvalifikovaně poradím.

Helena. (Čt, 14. 10. 2021 - 19:10)

Já mám taky velké stydké pysky a kvůli ní jsem moc stydlivá na to,abych spala s nějakým klukem,i když chci mít sexu x((

Helena (Čt, 14. 10. 2021 - 13:10)

Já mám taky velké stydké pysky a kvůli ní jsem moc stydlivá na to,abych spala s nějakým klukem,i když chci mít sexu x((

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 14:10)

Měl jsem jednu, té vyčnívaly minimálně 15 cm. Jediné co mi vadilo, že byly studené. Ona se za ně vůbec nestyděla a nádherně souložila.

odborník (Čt, 14. 10. 2021 - 13:10)

Problém černání pysků,je následkem uplých kalhot v kombinaci s prděním.Prdíš li do upnutých kalhot,nemá prd možnost uniknout z prdele přímo ven,ale dere se prdelní škvírou do škvíry piční a tak se také prožene přez pysky.Takovým dlouhodobým působenim agresivních plynů pysky prochází změnou zabarvení,postupně tmavnou až do černa.Černé zbarvení,je posledním stádiem před jejich upadnutím.Odborníci proto doporučují včas změnit oblečení spodní části těla a kalhoty vyměnit za sukni a do prdele zasunout trubku patřičného průměru,aby se prd maximální rychlostí vzdálil a nepřišel tak s pysky do kontaktu.Jedině ženám,kterým pysky přerustly,či je mají vytahané a nepříjemě jim plandají kolem kolen,se doporučuje naopak těsné kalhoty nosit.Takových obtížných pysků se tak zbaví samy,bez nutnosti chyrurgického zákroku. Máteli některá jiné potíže s pysky,svěřte se tady,jako odborník vám rád kvalifikovaně poradím.

. (Po, 11. 10. 2021 - 17:10)

Vždyť je to jen kus prochcanýho masa!

Helena. (Po, 11. 10. 2021 - 17:10)

Já mám taky velké stydké pysky a kvůli ní jsem moc stydlivá na to,abych spala s nějakým klukem,i když chci mít sexu x((

. (So, 2. 10. 2021 - 02:10)

Vždyť je to jen kus prochcanýho masa!

Návštěvník (So, 2. 10. 2021 - 02:10)

Chovej se slušně. Je to dáma.

jindra2345 (Ne, 12. 9. 2021 - 11:09)

čím menší tím hezčí!!Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L meil:[email protected]

Reklama

Přidat komentář