Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

korkoklub - kluk (Pá, 15. 10. 2021 - 21:10)

Nebudu se tebou lhářem a agresorem zabývat. Zabývat se budu tímto: Nosíte rádi korkové dřeváky? To je důležité, ostatní je nepodstatný šum, v němž ty uboze zánikáš ...

Pavel (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

Vy buzici jste hrozný sračky.Stejný hnůj jak cigoši.Měl si dneska sukni nebo legíny,teploušku?

korkoklub - kluk (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

A teď by mne potěšilo, kdyby některá z vás žen korkáčomilovkyň opsala tak krásně nášlap mužského chodidla v korkáčích!!

korkoklub - kluk (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

No ale nechme našeho zoufalce dále bojovat se svými větrnými mlýny a pojďme se bavit o tomto: Nosíte rádi korkové dřeváky? ... Tak, já se vím vždy nadchnout patami, když hledají svoji polohu při nášlapu v žlábku podešvi když jsou korkáče větší o číslo - dva. Hlavně jemné ženské patičky jsou zvlášť krásné. Ta nejistota a snaha o co nejpřesnější nášlap, ale nikdy to nebude zcela přesné a to je na tom úžasné, no ne ??

korkoklub - kluk (Pá, 15. 10. 2021 - 12:10)

Je opravdu skvělé chodit v korkáčích, jenže už je zima na nenošení ponožek. Tak už nosím ponožky do korkáčů. Samozřejmě nosím tenké ponožky nejraději světle béžové barvy. Kolikrát se mě někteří pohoršeně zeptají: Ty jsi naboso v nyní v zimě ?! Já: že vždyť se lépe viz, mám ponožky, co nevidíš ?! Aha ... na první pohled vypadá, že nemáš ponožky ... Je skvělý pocit, když cítíte závan čerstvého vzduchu přes ponožky a když to i na první pohled vypadá, že jsem naboso, je to ještě lepší. Dost si to užívám ...

Ilona (Pá, 15. 10. 2021 - 10:10)

Jako majitelka korkáčů prožívám a častěji bych i snesla obutí studených korkáčů, třeba při ranním vstávání a na straně druhé nasáván jejich teplo a zahřátí při delším nošení. Oba tyto protiklady jsou mi neskutečně příjemné a každý den prožívané.

Pavel (Pá, 15. 10. 2021 - 15:10)

Jirko,neblbni zase.

Pavel (Pá, 15. 10. 2021 - 12:10)

I já jako majitel korkáčů s tímto názorem naprosto souhlasím. Jsou to příjemné okamžiky a chvíle.

korkoklub - kluk (Čt, 14. 10. 2021 - 14:10)

Mám nápad!Nechce někdo popsat, jak vnímá chození jiných lidí v korkáčích? Například když vidí třeba zdravotníky v nemocnicích nebo ambulancích, prodavačky v obchodních domech, číšnice v restauracích, či učitelky / studentky ve školách? Vždyť tolik krásného se dá o tom diskutovat, příhody, zážitky, nebo analytické postřehy!

Pavel (Čt, 14. 10. 2021 - 17:10)

Ne každý je hovado jako ty a navíc korkáče dnes nosí jen hrstka lidí a to v drivé většině doma.To jen pár zoufalců se tu snaží druhým nabulíkovat že korkáčů jsou plné nemocnice a jiná pracoviště.Musíte si honit klády u svých představ,to vám musí stačit.

korkoklub - kluk (Čt, 14. 10. 2021 - 19:10)

A kdo se tě ptal, pokud tě to nezajímá ?! Je dost těch, jejichž potěší a rozepíší se, tak smiř se s tím ... holt musíš respektovat i jiný názor, než ten tvůj!

Pavel (Čt, 14. 10. 2021 - 21:10)

Ale hovno ty buziku.To tvoje "DOST TĚCH" to jsi jen ty sám.To že si chčiješ do huby a smolíš tu ty svoje úchylárny je jen tvůj exhibicionismus.

korkoklub - kluk (Čt, 14. 10. 2021 - 21:10)

A do Búziků si nenechám nadávat! Nejsem a ty to dobře víš!

Pavel (Pá, 15. 10. 2021 - 07:10)

Nauč se psát,buziku úchylnej :-))

Pavel (Pá, 15. 10. 2021 - 12:10)

Chtěl bych požádat jmenovce, jestli by své jméno nemohl nějak odlišit.
Třeba přidáním ještě jednoho písmena.

Pavel (Pá, 15. 10. 2021 - 15:10)

Z jakého titulu?Nebo nač si tu hraješ?

korkoklub - kluk (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

Podle mne budeš ňákej zoufalec, co se snaží o konflikty v online prostoru. K dané téma se nevyjádřuješ, jen se navážíš do diskutujících. Je to trapní a ubohé. Máme svůj názor ne tebe, můžeš být hrdej ne sebe...

korkoklub - kluk (Pá, 15. 10. 2021 - 18:10)

Baví se, protože nemá co na práci. Pravděpodobně to bude nějakej invalida s fůru časem...

Pavel (Pá, 15. 10. 2021 - 15:10)

Z jakého titulu?

korkoklub - kluk (Pá, 15. 10. 2021 - 08:10)

Ok. Tak si budeš se mnou psát o tomto: Nosíte rádi korkové dřeváky? - abych se naučil psát, dutá hlavo agresívna?

Reklama

Přidat komentář