Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

Máš rozum, a to je bohatství, které má v této těžké době málokdo. Zachovej si ho.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

Souhlasím s tebou. Tohle mě na téhle diskuzi fascinuje čemu všemu věří studovaná Lalla. Miluna má daleko větší rozum. Kdyby takových lidí byla většina jako Miluna, teď se neděje to co se děje a neberou nám pomalu svobodu.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

Kdepak ses vylíhl, Miluna má rozum asi jako blecha.

Miluna (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

Moc dík.Moc mi to těší že je tady někdo na mé straně a vidí to asi stejnym nebo podobnym názorem.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

Hmmm, vidět stejným názorem....zajímavé, jakým nářečím nebo řečí to mluvíš?

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

To víš zase nějakej Indián. A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude a strašně rychle se množí.

Miluna (Čt, 14. 10. 2021 - 21:10)

A kdyby mi kvuli tomu časem nikam nepustili a dali do tábora tak budeš mít pořád stejnej názor že mi nevzali svobodu??? Já osobně se cítim být nucena do něčeho co absolutně nechci a o čem sem vnitřně přesvědčená že mi ublíží (ten šestej smysl). A když si to necham a skřiví mi to hubu,nebo dostanu zánět srdce nebo cokoliv jinýho tak kdo mi co dá?????? Proč bych to měla riskovat a být pak toho ještě ke všemu otrokem a lézt na to každýho půl roku??? A když se budou nemocnice plnit očkovanými tak to nikomu vadit nebude??? Protože že by to nějak fungovalo nevypadá.

lalla1 (Pá, 15. 10. 2021 - 09:10)

.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 21:10)

Je to marný, je to marný, je to marný

Mia 22 (Čt, 14. 10. 2021 - 20:10)

Milu, přestan už šílet a vypisovat a vypisovat, není to k ničemu. Máme na výběr ze dvou možnosti: nechat se očkovat s vědomím, že případné následky si poneseme sami a nebo se nenechat očkovat a s následky je to to samé. Nic víc nevymyslíš at budeš vypisovat cokoliv Jen zde tím každého otrávíš.

Miluna (Čt, 14. 10. 2021 - 21:10)

Právě to souhlasim,máme na výběr a mělo by to být každého rozhodnutí.A já už sem rok rozhodlá že se očkovat nenecham a nevim jestli ty zprávy čteš,jestli víš jak nám neočkovanym postupně berou svobodu a nutí to co nechceme.Proto mi berou z toho ty vzteky:'( Že neni respektováno moje rozhodnutí že to do sebe nechci.Někde už to zachází tak daleko že vymýšlí že neočkovaný daji do izolace,do táborů.

lalla1 (Čt, 14. 10. 2021 - 21:10)

Jestli myslíš očkování, tak svobodu ti rozhodně nikdo nebere. tvoje svoboda je právě v tom zda se necháš nebo nenecháš očkovat. Ale jak psala Mia, za své rozhodnutí musíš nést odpovědnost a tedy i následky. Společnost prostě nebude nadšená tím, když se budou plnit nemocnice neočkovanými lidmi a nezbyde místo na lidi s infarkty třeba. Jistě chápeš, že něco jiného je, když se do nemocnice dostane někdo, kdo covidem onemocněl právě třeba v souvislosti že je sice očkovaný ale má cukrovku a nebo je starý senior. Stejně tak to bude zřejmě s testy, dojde časem k tomu, že nebudou propláceny neočkovaným jen proto, že chtějí jít do divadla nebo restaurace za zábavou, protože to jsou obrovské finanční náklady buď pro pojišťovny nebo pro stát. Tak to prostě je a to je to, o čem můžeš rozhodnout, v tom je tvá občanská svoboda

ukrajinatko (Čt, 14. 10. 2021 - 19:10)

Milunka ma male ukrajinatko

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 19:10)

A až se mimi naRodí, neBude plakat. Bude řvát Covid!!!! Já nechci očkování vy kurvy jedny!!!!

.. (Čt, 14. 10. 2021 - 20:10)

:))))

pozorující (Čt, 14. 10. 2021 - 11:10)

Ano Miluna je opravdu jediná z vás normální. Zrovna na Blaníku přiznali, že už 50% hospitalizovaných u nás tvoří plně naočkovaní, ale leze to z médií jak z chlupaté deky, jelikož ta procenta budou ještě nepatrně vyšší. Nicméně si neodpustili doporučit třetí dávku i přesto, že to evidentně nefunguje.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 18:10)

Je vidět že to moc nějak nefunguje, jako už víme z Rakouska a Izraele.

Martina (Čt, 14. 10. 2021 - 19:10)

Teda nemám na to číst dozadu, ale tohle je strašná blbost.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 13:10)

Jo Miluna je chytrá a hlavně moooc mazaná. Jen ostatní jsou tady blbci. Nazdar blboune.

A (Čt, 14. 10. 2021 - 11:10)

jaký je tvůj názor na Picassa? Máš radši jeho kubismus nebo modré období?

Reklama

Přidat komentář