Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Robin (Pá, 15. 10. 2021 - 07:10)

Martino napiš jak čůráš a jak jsi hezká holka a jak jsi čůrala ráno

Martina (Pá, 15. 10. 2021 - 07:10)

Chtěla jsem jet s Liborem na ty kostely a on nechtěl, že pojede se ženou. Ale přeju jim to

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 07:10)

A co sis myslela,že mu můžeš hned vlízt do postele,ty budeš dobrá zlatokopka,že ti to není trapný takhle mu lízt do prdele,asi budeš trochu jednoduchá.

Navštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 08:10)

Martina, ta se už od začátku chovala koketně a pak se stáhla, ale asi ho uhání dál na jeho kontaktech. Ta by ho chtěla. Věřím, že by se u něj nejen vyčůrala, ale ta by ho chtěla mít v sobě. Nejlépe hned dítě. Takový holky jsou nebezpečný. Jestli není Libor blbej, tak ji musí mít přečtenou

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 07:10)

Neříkáš plnou pravdu. Umím číst pozorně. On ti to nabídl, že můžeš s nima jet. Ale ty bys ho chtěla nejspíš sbalit a proto jsi na to nereagovala

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 07:10)

a ukázat mu jak čůrá. To by se mi líbilo taky, s ní bych jel

Libor. T. (Pá, 15. 10. 2021 - 07:10)

Čápi, ti pro mně znamenají léto, otevírání jara a nový život, radost a společnou mlčenlivou přízeň. A když odletí, jako by ve mně umřely vsechny tyto prožitky a já ve své nemohoucnosti jsem zde ponechán napospas nevlidnému období podzimu a zimy. Období, které má sice své kouzlo, ale pro mně je velmi depresivní. Sice jsem za čápy dvakrát uletěl do Afriky do Tanzanie a Keni a na Zanzibar a byla to radost převeliká, když jsem se s nimi potkal, ale to je jen náhražkové řešení. Ano, za naším domem jsme měli čápy, ale byli jsme s nimi tak propojení, že když maminka zemřela, od té doby zde čápi nezahnizdili ani jedinkrát. Můj nejsilnější zážitek s těmito opeřenci byl na ostrově Ischia ve středomoří, kde jsem viděl jejich hejno letět vysoko ve výšce a oni spíše kroužili a vítr je odnášel dál k jihu, až zcela zmizeli. Bylo to už k večeru při západu Slunce a pro mě to bylo tak silné a bolestivé, že jsem se z toho sesypali a tak šíleně, že jsem ten večer byl z toho úplně hotový a jen plakal a v posteli byl a nešlo s tím nic dělat. Jen jsemv pelíšku smutnil a smutnil a moje paní byla fantastická a opravdu mi rozuměla a uhladila mě, až jsem usnul. To propojení je opravdu mimořádné. Možná se mi to třeba v té nejbližší terapii otevře a pochopím poselství. Dnes bude pro mne jinak pracovní den a pojedu opět navštívit několik duchovních míst, kostelů a kapliček, abych je zpracoval a zadokumentoval. Ikdyž to neuháím, mám možnost získat nejvyšší ocenění za praci tzv. desátý královský stupeň, ale to bych musel do konce roku ještě mnoho takových míst zrecenzovat, objevit nové, o kterých nikdo neví, těch už jsem objevil téměř 200, a mít množství příznivců a shlédnutí a to už mám skoro 5 milionů. Takže to asi dosáhnou, musel bych mít 100 tisíc bodů a nyní mám necelých 96 tisíc. Je to takový trochu motivační prvek a kdybych se na ta místa zaměřil třeba celý týden,tak to dosáhnu snáze, ale já to dělám pro radost a zhruba tomu věnuji jeden den v týdnu, v létě to bylo víc. Hezký den přeji vám všem.

JItka (Pá, 15. 10. 2021 - 07:10)

Libore, asi vím na 99% o tvých dokumentech o kostelích,ale i restaurace. Většinou tam máš nádherné fotky. Líbí se mi to, velmi. A v návaznosti na to jsem si dohledala další..... Pošlu ti mailem tipy na některá místa tady okolo s pozváním na kávu, jestli se neurazíš

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 08:10)

Aaaaa,další

Scarlett (Pá, 15. 10. 2021 - 07:10)

Něco mi dnes řeklo, že se mám na tebe podívat užráno. Krásné vyznání, ale trochu nevím, jestli bys ty čápy měl v terapii otevírat. Mohlo by to být pro tebe dost hluboké ,abys potom neodešel víc poškozen. Ale třeba to bude naopak, psycholožka ti ukáže řešení

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 07:10)

Královský stupeň, to je nějaký to letadlo? To už jsi dost za vodou, takový prachy bych chtěl taky mít na úkor druhých

Markéta (Pá, 15. 10. 2021 - 07:10)

Libore, taky hezký den přeji. Moc poutavé o těch čápech, ale oni se vrátí, neboj

Ida (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

Klidně ať spí i dřív. Clear, byla jsi to ty, jak psal Libor?

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 20:10)

Libor už asi chrní

Mirek (Čt, 14. 10. 2021 - 19:10)

Libore dáš pivko?

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 19:10)

https://www.youtube.com/watch?v=eAAE_lP3b8A

Radka (Čt, 14. 10. 2021 - 19:10)

Tak to by měla. Celkem se mi její komentáře zdály zajímavé, ale jestli ji Libor konfrontoval, pak by to měla objasnit. Vždyť o nic tolik nejde. Libore, tobě pohodový večer

Markéta (Čt, 14. 10. 2021 - 18:10)

Tak má holka vytrženou osmičku a leží a až teď jsem si sedla v klidu a čtu tě, Libore. Ta Clear je asi chytrá, ale ten způsob mi moc taky nesedí

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 18:10)

Tak by to měla Clear uvést na pravdu a říci jak to je

Libor. T. (Čt, 14. 10. 2021 - 17:10)

Tak nejdřív k dotazům. Ty přelety na youtube jsou fakticky skvělý únik a pohoda, ale už přes léto jsem si je nepouštěl, ale o dlouhých večerech, co nastanou, to bude opět lákavé. Clear mi nic toto jméno neříká, ale myslím, že vím, kdo to byl. Není to ta Clear, ale ten. Je to muž a má víc problémů sám se sebou, nicméně v jednom se trefil. Moje všechny druhy práce jsou ve stylu,že lidem dávám ze sebe víc než mohu dostat a také, že v Praze kromě rodiny jsem dost sám a bez dalších kamarádů a tak to není někdy snadné. Dnes byl pracovní den a nyní maluji jeden z dalších obrazů. Večer chceme zajít do hospůdky, případně zítra a o víkendu na chaloupku minimálně na otočku, protože už poprvé nakrím ptáčky před zimou a povezu další obraz známým a další věci. Možná ještě budou houby. A co a já a čápi? Teď ne. Prosím, odpovím zítra. Hezký večer přeji.

Reklama

Přidat komentář