Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 23:10)

Ale měla vážená ! Žiji se zoofilem a ten této praktice holduje . Není to ale žádným domácím miláčkem . Připuštění je domluveno s majitelem psa a v určení den a hodinu jsem tak jako každá fena ke psu přivezena a připuštěna . Za ty téměř dva roky co to se mnou praktikuje by to byla pěkná smečka psů , kteří do mne pouštěli semeno .

50 (St, 20. 10. 2021 - 23:10)

A vadí ti to nebo vzrušuje?

Návštěvník (Út, 19. 10. 2021 - 20:10)

Proč tě to zajímá , děláš to z nějakou holkou také ?

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 07:10)

Zatím ne,nebyla příležitost,tak jen sbírám zkušenosti,rád na to koukám a čtu.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 07:10)

To jsou příspěvky,ale aby nekdo popsal pěknej zážitek,to ne.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 10:10)

Tebe fakt zajímá jak mě znásilnili i psem ? Špatně se popisuje jak tě chlapi rozšoustají a potom do tebe zavedou psa , on se s tebou sváže a pouští do tebe semeno . Je to docela úleva když mu boule splaskne a on vyjede ven . Ti hajzlíci tě ještě po něm doplňují svým semenem , prý ať má ta čubka dost !

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 12:10)

Tak na jednu stranu si myslím,že si to nemusela přijmout,spíš si myslím,že tě to vzrušuje,ale pokud se pletu,tak se za ten názor omlouvám.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 01:10)

Nemusíš se vůbec omlouvat , dva si ke mě sedli a každý mě jednou rukou držel a druhou masíroval prs , ten třetí mi sáhl mezi nohy a za chvíli můj odpor skončil a on najel . Vystřídali se všichni tři a ten pes to pěkně zpestřil . Prostě jsem se nechala znásilnit .

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 08:10)

Prosím tě. To muselo trvat celé hodiny. Ten můj (manžel), když se do toho dá, mrdá mne celou noc. Mám ho v sobě i šest až osm hodin. To je jízda. Pak nemůžu ani chodit.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 16:10)

To je tedy pořádnej kanec , ten kanec to dělá taky dlouho , ale šest hodin to nebylo. Byla jsem několikrát hotová než pustil semeno , ale potom to stálo za to .

50 (Pá, 15. 10. 2021 - 21:10)

Tak nám to povyprávěj,jak ti to dělal a jaký to bylo?

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 15:10)

No co , byl v tom alkohol a možná ještě něco . Tři chlápci a náš venkov , užili si a potom někdo dostal nápad a připustili mne kancem . Trvalo to děsně dlouho a když do mě pustil semeno , tak jsem byla opravdu plná a ještě teklo spousta okolo . Prostě prasáci ze mne udělali prasnici . Když jsem to pak viděla v mobilu tak jsem myslela že to se mnou sekne , hnus . Teď si dávám pozor s někým jen tak , jet na výlet a každé doporučuji hlídat si skleničku !!!

50 (Ne, 17. 10. 2021 - 23:10)

Chápu,kdyby si to chtěla sama,ale asi se ti to líbilo,má přítelkyně po tom taky touží,ale nemáme tu možnost jako ty,nepomohla bys nám?

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 10:10)

A co zkusit napřed pejska , nebo už přítelkyně měla ?

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 10:10)

Když už byl ve mě , tak jsem nemohla nic dělat . Ale vlastně ani před tím , byla jsem pod vlivem a při té slušně řečeno obscénní zábavě jen použita . Já jsem tu akci neorganizovala , takže kontakty na ty zoofily nemám a pomoci vám nemůžu . Ale mluvili o agroturistice .

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 18:10)

Manžel je schopný mne uspokojit do pěti minut, ale když mu řeknu, že se chci mrdat celou noc, je ohledupný a když to na mne jde, tak ubere a pokračuje až to odezní, proto vydržíme tak dlouho. Měníme polohy, a soustředíme se na dlouhodobou rozkoš. To bys musela zažít. Je to krásné, ale vyčerpávající. Jinak divoký sex máme v týdnu. tohle si necháváme na pátek, nebo sobotu. Dost dlouho se z toho vzpamatovávám, ale on kanec, je pořád při síle, tak ho zapřáhnu při domácích pracích.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 13:10)

Tak to nevim,zda se tomu dá věřit.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 07:10)

Tak to bylo ke spokojenosti všech,jiné zážitky nemáš?

Tommy (Út, 12. 10. 2021 - 22:10)

Krasna predstava nachytať manželku ako nastavuje kundicku psovi,kiež by som to zažil aspoň raz

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 22:10)

Tak ji nech připustit vhodným psem a uvidíš to !

Reklama

Přidat komentář