Reklama

Svazování partnera(ky)

Mari (So, 16. 10. 2021 - 09:10)

Včera jsme přijeli na chatu. Když jsme přijeli nebyla jsem potřeba a přítel něco potřeboval dělat na chatě a nevěděl jak už mě svázat mela jsem na sobě latex. Tak jsem s nim sla do sklepa. Ve sklepě vzal lepicí pasku a spoutal mi ruce a nohy a cele tělo paskou. Pak mi sundal kuklu a třikrát mi omotal kolem hlavy a velice pevné mi zalepil pusu. Pak jenom mi popřál ať si to uziju a vyšel po schodech nahoru zhasnul s zavřel dveře. Takto ve tmě jsem strávila celi den slyšíte dobre celi den ze se mu nechtěla komplikovaná svazani. Pak když mě přišel rotvazat jsem pak dostala volno. Tak jsem pres latex si vzala perovou kombinezu a perovy kabát. Když jsem vysla ven zjistila jsem ze mrholi trochu tak jsem se vrátila pro plastenku pak jsem už zakapucovana vyrazila byla jsem venku celi den co říkáte na moje svazani ve sklepě co vy jak byste se cítili kdybyste strávili svazani paskou celi den a ještě ve tmě ve sklepě l.

Gabriela (Po, 18. 10. 2021 - 12:10)

Já jsem vd sklepě docela často. Máme z malého, hlubokého sklepa udělanou celu, kde je stále chladno a jsem tam pořád ve tmě. Já mám ráda hodně chlupaté svetry, šály atp. Když jsem ale svázaná páskou, tak mám ještě péřovou bundu pod kolena abych mohla být omotána. Pusu samozřejně taky dokola a v ní nacpanou třeba pletenou ponožku, rukavici nebo kus mohérové příze. Bývám tam i přes noc, občas i s kamarádkou. Máne to vychytaný i na nouzové tlačítko blízko rukou a kamerku s nočním viděním. Já to tak mám ráda.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 15:10)

Dej si pozor ! U tebe už je to patologické !!!

Gabriela (Út, 19. 10. 2021 - 07:10)

Díky za radu ale v pohodě. Je to záliba, hold někdo kazdý den třeba v hospodě atp a my svazování. Ale ani to ne každý den. Chodíme normálbě do práce poměrně časově náročné, máme rodiny a nikdo krom nás a kamarádky to neví. Od podzimu do jara nosím pořád pletené věci, ale kdo ne... v létě za chladných večerů nebo v soukromí :-) a svazování takhle hodně to je buď o dovolené nebo víkendy jinak to je na max 2-3 hodiny. Už vidím jak bych po celé noci ve sklepě v provazech vstala do práce a fungovala :-D takže je to odreagování, zábava a vzrušení ale ne denně na většinu dne. To může vypadat když se napíše zážitek ale je třeba si uvědomit kolikrát za rok to je napsané. Pokud někdo není jen otrokyně u boháče, která nedělá nic jiného a myslím že moc jich nebude, tak to je jak píšu. A bezpečnost je potřeba a to musí být na prvním místě. Nevím jak to kdo má ale já jsem normální zaměstnaná holka ale s trochu jinýma zálibama ale nikdo by to do mě neřekl :-) taky jsem vždy neměla takovýhle vztah, měla jsem přítele kde jsem paběrkovala a nebyla spokojená. Teď můžu říci, že jsem šťastná.

Hans B.B. (Út, 19. 10. 2021 - 08:10)

Takhle je to opravdu spíš relaxace.

Mari (Čt, 14. 10. 2021 - 10:10)

Dneska ráno jsem zkusila další variantu vrstveni. Jednalo se o spodní latex a kukla. Pak jsem si oblékla perovou kombinezu. Pak jsem si vzpomela ze jsem zapomněla na zalepeni pusy takže jsem si ještě sundala kuklu a ustrihla kus pásky a zalepila pusu. Pak jsem si nandala zpět kuklu. Pak jsem si nandala kapuci u perove kombinezy pak jsem si vzala Pvc komplet kalhoty a plastenku u te jsem si nandala kapuci. Pak jsem si vzala perove oteplovaky a bundu pres to jsem si vzala další plastenku nandala kapuci a utahla pak jsem přes to dala perovy kabát nandala kapuci a utahla pak jsem pres to dala latexovou kapi. Pak přítel vzal provaz a svázal mě do kozelce. Takto jsem byla neuvěřitelných 5 hodin. Hlavně nejlepší vzrušo na tom bylo moje svazovaci místnost je s klimatizací a ja jsem byla svázána v obýváku a přítel vedle mě pracoval na notebooku. A my normálně topime akorát ve svazovaci místnosti mám tu klimu. Takže představte si ve 20 stupních byt v tolika vrstvách peroveho oblečení a dýchat jenom nosem. Zkuste si to je to mega příjemné.

Bára (Pá, 15. 10. 2021 - 20:10)

To je zajímavé takto vrstvit. Já mám od pondělí uzamčený pás cudnosti a vysoký kovový obojek, kovový korzet, vše je spojeno. Přes to plenu a body, kompresní punčochy a kompresní tričko s rolákem.

Hans B.B. (So, 16. 10. 2021 - 08:10)

Kde jsi k tomu kovovému korzetu přišla? To máš vyrobené na míru?
Kompresní tričko s rolákem sháním už dlouho ale nikde jsem ho neviděl. Dej nějaký tip prosím.

Mari (Čt, 14. 10. 2021 - 10:10)

Dneska ráno jsem zkusila další variantu vrstveni. Jednalo se o spodní latex a kukla. Pak jsem si oblékla perovou kombinezu. Pak jsem si vzpomela ze jsem zapomněla na zalepeni pusy takže jsem si ještě sundala kuklu a ustrihla kus pásky a zalepila pusu. Pak jsem si nandala zpět kuklu. Pak jsem si nandala kapuci u perove kombinezy pak jsem si vzala Pvc komplet kalhoty a plastenku u te jsem si nandala kapuci. Pak jsem si vzala perove oteplovaky a bundu pres to jsem si vzala další plastenku nandala kapuci a utahla pak jsem přes to dala perovy kabát nandala kapuci a utahla pak jsem pres to dala latexovou kapi. Pak přítel vzal provaz a svázal mě do kozelce. Takto jsem byla neuvěřitelných 5 hodin. Hlavně nejlepší vzrušo na tom bylo moje svazovaci místnost je s klimatizací a ja jsem byla svázána v obýváku a přítel vedle mě pracoval na notebooku. A my normálně topime akorát ve svazovaci místnosti mám tu klimu. Takže představte si ve 20 stupních byt v tolika vrstvách peroveho oblečení a dýchat jenom nosem. Zkuste si to je to mega příjemné.

Hans B.B. (St, 13. 10. 2021 - 22:10)

Tak já čepice taky nemám rád. Stačí kapuce u mikiny nebo bundy. Akorát ne každá kapuce dobře sedí a občas je problém se v ní podívat někam stranou nebo dozadu. Buď ti nedovolí otočit hlavu jak potřebuješ a nebo se ti hlava otočí uvnitř kapuce a nevidíš nic. A popravdě, dobře sedí málokterá.

Mari (St, 13. 10. 2021 - 22:10)

Hlavně když se jedna o velmi naplněnou kapuci od perove kombinezy hlavně ta je mohutná zkus si najít parkasite hood tak tohle mám celou zimu místo čepice.

Hans B.B. (St, 13. 10. 2021 - 22:10)

Si myslim, že takhle nabaléná se nemůžeš pomalu ani hnout. Mě osobně by to teda dost vadilo. Jsem teď nedávno s někým řešil jaké by bylo nejlepší zateplení aby v tom nebyla zima a aby to nebylo moc tlusté a omezující. Vyšlo nám, že buď tenčí izolace a elektrické vyhřívání a nebo proložit několik vrstev tenoučkého neoprenu (0,7 - 1 mm) dutým vláknem nebo sinteponem. Druhou možnost jsme ještě nezkusili realizovat. Fungovat by to ale mohlo. Nevím, jestli ty něco z toho děláš ale já třeba venku i v zimě někam skáču, lezu, protahuju se škvírama atd. a v tvém oblečení si to nedovedu vůbec představit.

Mari (Čt, 14. 10. 2021 - 06:10)

Měl jsi někdy na sobě perovou kombinezu popřípadě v jaké teplotě ja nosím perove oteplovaky a bundo do 23 stupnu Celsia

Hans B.B. (Čt, 14. 10. 2021 - 12:10)

Kombinézu ne. Tu péřovou nemám. Jen se syntetickou výplní ale asi to bude hodně podobné. Jen je tenčí.

mari (Čt, 14. 10. 2021 - 12:10)

A dokázal bys vydržet to co jsem vydržela ja?

Hans B.B. (Čt, 14. 10. 2021 - 23:10)

Jako tolik vrstev? Asi ne. Tohle už by na mě bylo moc. Ono úplně stačilo to, co jsem udělal kdysi na Slovensku (není tam tolik lidí jako tady). S kámošem jsem se vsadil, že na výlet půjdu v neoprénu. Nic jiného jsem na sobě neměl. Bylo to cca 16 km a přes docela kruté kopce a bylo dost vedro. Dal jsem to ale z nohavic mi tekly proudy potu. Jinak to ale celkem šlo.

Mari (Pá, 15. 10. 2021 - 07:10)

Ale ty jsi chodil ja jsem ležela spoutana.

Hans B.B. (Pá, 15. 10. 2021 - 12:10)

Jo to je určitě rozdíl. Člověk v klidu neprodukuje tolik tepla. Ale já si to bez aktivity nějak nedovedu ani představit. Nechal jsem si u té návrhářky vyrobit latexovou mikinu. Celé odpoledne jsme ladili detaily. Budu mít unikátní kousek, který nikdo jiný mít nebude a budu v ní chodit normálně mezi lidi. Vzadu bude čarodejnický znak s kelskou triquetou. :D

Mari (St, 13. 10. 2021 - 22:10)

Někdy musím zkusit jaké to je když to mám a nemám na sobě nic takto si si dat procházku v zimě. Ja třeba jsem hodně zimouriva a nesnáším promoknuti. Byla sranda když jsem byla mladší v 7 třídě si pamatuju jak jsem milovala plastenku. Třeba jsem jednou mela sraz s kamoskama když jsem byla u babičky na vesnici. Šli ven a mělo pršet vsechny kamosky se skoro pohádali s rodicema ze plastenku a gumaky si rozhodne nevezmou ze to je dětské. A ja čekala na návsi poctivě oblečená v plastence a s gumaky. Třeba si pamatuji ze jsem už v te době nenosila čepice ale stačila mi kapuce. Tak to mám doteď obzvlášť když mám perove oblečení.

Mari (St, 13. 10. 2021 - 22:10)

Dá se to akorát to hodně susti a člověk se více potí. Ale jinak je to krásný zážitek. Jsem rada ze mám přídavek k mému daily oblečení krom plastenky. Zítra zkusím když mám perovy spacak se oblect pouze perove věci zalepit si pusu paskou zakapucovat se a vlezt si do spacaku který mi přítel stáhne kurty.

Reklama

Přidat komentář