Reklama

Trvale stažená předkožka

Alex (Ne, 24. 10. 2021 - 16:10)

Některým se to stáhne samo. Jiní to odkoukají od druhých a nebo stim začnou sami. Nebo na popud rodičů. Chci říct,že je to u dnešní dětí a adolescentů zcela běžná věc mít žaluda venku. Troufám si tvrdit,že to mají tak 2/3 teenagerů.
Čím starší tím je to častější.

Jano (St, 20. 10. 2021 - 22:10)

Miso a uz si sa potom nehanbil mat stiahnutu predkozku a zalud vonku pred otcom?

Mišo (St, 20. 10. 2021 - 23:10)

Nie, nehanbil, ani predtým a ani potom, prečo by som sa mal nechapem? Veď ma tak videl od mala, aj predtým aj potom.

Helena (Út, 19. 10. 2021 - 16:10)

Tino malincí ptáčci jsou fakt na čurání jen,ne na soulož a pomoci jim nelze protože nenarostou.Také jsem měla hodného a hezkého kluka,ale bohužel,když jsem ho prvně viděla jak ho pán bůh stvořil a co má v rozkroku mezi nožkama,tak mi to vyrazilo dech.Parkrát jsme to spolu zkusili,ale pro mne to bylo zklamání.Nijak mě neuspokojil.Víc jak 5 cm do délky neměl,měl ho obřezaného a většinou mu koukala jen ta hlavička a s tím se sex nebo milování dělat nedá.Je to smutné,ale je to tak.

Tito (Út, 19. 10. 2021 - 16:10)

Malí jsou chudáci. A pomoci jim nelze...

Návštěvník (St, 13. 10. 2021 - 15:10)

Čau lidi dneska v šatnach jsem si všiml že hodně klukům koukal žalud ven a ještě se předháněli komu kouká víc a já cejtil trapně protože mi nekouká

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 01:10)

To je jasný, udělali z toho něco co je cool. Dotyky jsou nepříjemný a kdo ho má venku tak tím ukazuje že mu to nevadí. A když to maj takový ti největší frajeři tak tím určují trend.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 06:10)

Aha

Návštěvník (Út, 19. 10. 2021 - 00:10)

Ono záleží jak kde, ale prý v posledních letech se mezi dospívajícími stalo dost populární mít žalud venku.
To dříve jsem to téměř u nikoho neviděl takže jsem nechtěl být tím jediným.

Návštěvník (Út, 19. 10. 2021 - 06:10)

Aha no ale mě se to nelíbí jak velejza ven z předkožky je to nepříjemné

Alex (Út, 19. 10. 2021 - 15:10)

To je věc zvyku.
Pokud se snažíš si vracet předkožku zpět na žalud bude ti to vadit o to víc,že ti furt vylejzá.
Nejlepší řešení zatnout zuby a nechat předkožku staženou vedne vnoci trvale za žaludem. Žalud si na mírné dráždění časem zvykne (měsíc a více) a pak ti to naopak bude připadat super,že to tak máš. Nepříjemné pocity se změní na příjemné.

Mišo (St, 20. 10. 2021 - 15:10)

Kým som bol maly, predkozku som sa naučil stiahnuť si, keď som šiel do sprchy alebo pri pisoáre, aby sa mi lepšie mierilo. Naucil ma to ocino. Potom keď som bol starší som si všimol, ze on po sprche alebo keď si oblieka spodky po bazéne a sprchne sa, si žaluď necháva odkrytý stále. Raz sme boli, už keď som bol starší na bazéne a všimol si, že pozerám na neho, že sa vyzliekol a už ma žaluď odkrytý a vtedy z neho vypadlo, aby som sa s predkožkou už toľko nehral ani ja a nenaťahoval si ju už na žaluď a hore dole. Že už sa nebude ani on toľko skrývať alebo otáčať sa, že to len kým som bol maly, ale už mám nosiť žaluď von. Najprv som myslel, že len sranduje, ale odvtedy čo toto z neho vypadlo mal vždy viac narazok, ked som to tak nemal. Vtedy mi doplo, že on to tak nosil trvale odkryté stále, len ja som to nevnímal. Trvale mi to asi 2 mesiace a potom som to prestal vnímať a dodnes mám žaluď trvale odkryty. Zvyknúť sa dá, bez problémov, čím skor, tým lepšie.

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 00:10)

Asi bývá dost časté že když má otec žalud venku že to tak bude mít i syn. Já byl odmala zvyklý že se ani na čurání nestahuje, prostě že žalud má být pořád zakrytý, jak jsem to viděl u otce i u ostatních. O to horší pak bylo když jsem s tím začal, měl jsem z toho divný pocit

Alex (So, 23. 10. 2021 - 11:10)

Kdy si s tim zacal a proc?

Návštěvník (Út, 26. 10. 2021 - 00:10)

Jednou ráno jsem se vzbudil a měl to tak. Tak jsem si řekl že to vyzkouším, zajímalo mě jaké to je, i když jsem to natrvalo mít nechtěl a nepočítal s tím. Ukázat se pak ve sprchach mi dělalo problém, zpočátku jsem si to tam i vracel.

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 20:10)

A kolik ti bylo když ti řekl že máš nechat žalud odkrytý?

Mišo (St, 20. 10. 2021 - 23:10)

na základke som bol, už nepamätám - 13-14

Alex (Čt, 14. 10. 2021 - 10:10)

Kolik ti je?
V dnešní době je to u mladých velice cool.
Tak se zkus přidat a uvidíš,že nebudeš chtít potom už jinak ;)

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 17:10)

17

Alex (Čt, 14. 10. 2021 - 22:10)

A jak ses rozhodl? Vyzkoušíš to taky? Z začátku to asi nebude příjemný ,ale když to vydržíš měsíc v kuse uvidíš ,že pak už nebudeš chtít jinak )

Reklama

Přidat komentář