Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

ukrajinatko (Čt, 14. 10. 2021 - 19:10)

Milunka ma male ukrajinatko

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 19:10)

A až se mimi naRodí, neBude plakat. Bude řvát Covid!!!! Já nechci očkování vy kurvy jedny!!!!

.. (Čt, 14. 10. 2021 - 20:10)

:))))

pozorující (Čt, 14. 10. 2021 - 11:10)

Ano Miluna je opravdu jediná z vás normální. Zrovna na Blaníku přiznali, že už 50% hospitalizovaných u nás tvoří plně naočkovaní, ale leze to z médií jak z chlupaté deky, jelikož ta procenta budou ještě nepatrně vyšší. Nicméně si neodpustili doporučit třetí dávku i přesto, že to evidentně nefunguje.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 18:10)

Je vidět že to moc nějak nefunguje, jako už víme z Rakouska a Izraele.

Martina (Čt, 14. 10. 2021 - 19:10)

Teda nemám na to číst dozadu, ale tohle je strašná blbost.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 13:10)

Jo Miluna je chytrá a hlavně moooc mazaná. Jen ostatní jsou tady blbci. Nazdar blboune.

A (Čt, 14. 10. 2021 - 11:10)

jaký je tvůj názor na Picassa? Máš radši jeho kubismus nebo modré období?

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 13:10)

Už to máš vygumovaný šašku:)

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 13:10)

Ty nebo někdo poškodil mýho Picassa?

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 12:10)

To víš že jo. To už se ho rovnou můžeš zeptat, co to je kubizmus. Asi nějaký druh kovidizmu.

Miluna (Čt, 14. 10. 2021 - 06:10)

Jo Otíku a anonyme tak nakonec mam v sobě malý ukrajiňátko.Spadl mi kámen že to neni L. i když sem tomu kvuli gumě ani nevěřila.Ale místo abych byla teď klidná teda tak mě znervozňujou pořád ty ksindlové co vymyslí.Přesně jak zkončily volby tak výplach a vyhrožování začíná.Oni si po volbách oslavičky,hlava na hlavě,bez respirátorů a na obyčejný lidi už vytahujou vydírání dokonce i skrz práci,to tu máme pěkný svině který vůbec nedbaji na to že plno lidem ta jejich v úvozovkách vakcína může zničit život!! Před rokem tohle vše konspirace,teď pomalu začíná v realitu.Tak a teď musíme vymyslet co proti tomu dál dělat než se stane něco zlýho.Čeho jsme se to dočkali!!! Nebudu koukat jak se Sergejovi kvuli tomu něco stane!!!!!!! Stačilo mi co tenkrát prodělal a tohle svinstvo co do lidí perou jak na jatkách tak taky někomu vyvolává rádo křeče,záškuby,neurologické problémy.Já si nenecham nějakýma podplacenýma zrůdama zlikvidovat chlapa který bude po prvý tatínkem!!!!!

Martina (Čt, 14. 10. 2021 - 19:10)

Ahoj Milčo, tak jsem ráda, svým způsobem, že máš potvrzenýho Sergeje. Pro mimčo by sice bylo lepší, kdyby byl zdravý, ale co se dá dělat. Paradox na tý situaci je, že celý rok se ho snažíš zbavit a najednou ho máš na celý život. Tak hlavně na sebe buďte hodní. :-)
Zdravím Stálice, opatrujte se. Teď jsem si vybrala 'zdravotní ' komplikace, tak doufám, že už bude dobře.
Trochu provokace: dnes jsem byla na chřipce :-)). Hezký večer všem

Miluna (Čt, 14. 10. 2021 - 21:10)

No hustý co jak to vyšlo jemu.Tak mam už z toho takovej pocit že sem si s nim souzená když už sem s nim překonala takový vážný krize.Navíc k zamyšlení mi bylo jak mi tu někdo napsal nevim jestli Lalla že on je moje zrcadlo.Na tom asi něco je.A taky proto se občas jeden druhýho bojíme.Včera se bál on mě a prosil mi o zklidnění.Ale z něj je teď beránek jak bere antidepresiva,hodně mu jeho negativa v povaze potlačilo a vyniklo to dobrý.Kdyby byl tak takovýhle pořád.A co ti bylo? Já sem pořád bez sexu,už přes měsíc.Nevim kdy to mam zkusit?? kontrolní výsledky moči už sem měla teď naposledy v pořádku.

Čeho jsme se t… (Čt, 14. 10. 2021 - 07:10)

Lidi tady nádávají na důchodkyně, ale ty je všechny předběhneš, jsi stará, zapšklá a hloupá!!!!!!!!!

Miluna (Čt, 14. 10. 2021 - 07:10)

Píšu reál, zkušenosti co vidim v okolí a podle toho se řídim a ne podle výplachu z médií ty prudce inteligentní chytráku.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 09:10)

Bože, Miluno, proč to dokola řešíš. O kovidu tu píšeš jen ty a někdy Ota. Vyřešíš tady něco? Já zase vidím reál jinak než ty. No a co, budu se chovat podle toho co vidím?

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 07:10)

JJ, zapšklá, hloupá, líná a užvaněná, to mu se snad ani nedá říct ulhaná.

Miluna (Čt, 14. 10. 2021 - 08:10)

Napsal zblblej zaslepenej anonym.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 09:10)

Miluno, čím je zblblej a zaslepenej? Píše jen o tom, jak se zde předvádíš. Ty si myslíš, že je to normální?

Reklama

Přidat komentář