Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Šárka (Pá, 15. 10. 2021 - 00:10)

Zpocené trenky mě fakt nevzrušujou. Nechápu, jak vy, chlapi, je můžete nosit tak dlouho. Ten můj snad ještě nikdy nehodil sám trenky do prádla. Vždycky to udělám já a netroufám si k nim čuchnout. Kdybych to neudělala, bůhví jak dlouho by je nosil. Snad by mu v nich vercajk uhnil. A mě taky navádí, abych šetřila pračku jako on, a nosila je dýl. Jen když je připosere, tak je zahrabe hluboko do pračky, abych je nevytáhla. Ale většinou má smůlu, protože před praním to musím roztřídit podle barev. To mu je radostně přinesu ukázat, aby mi vysvětlil, proč je tam zevnitř to škrtátko.

Karel (Pá, 15. 10. 2021 - 06:10)

No a když už jsme u té hygieny. Já nechápu, proč si ty holky které ukazují na internetu jak čůrají tu kundu po tom čůrání nevytřou. Dost to sleduji a zjistil jsem, že si ji vytře tak jedna z deseti. Dokonce jsem viděl, jak čůraly venku dvě holky. Ta jedna si pysky vytřela a nabídla kapesníček té druhé. A ta řekla, že ji stačí, když si ji oklepe.

Pulec (Pá, 15. 10. 2021 - 01:10)

Já si měním každý den trenky takže vpohode ale co gatky dnes

Pulec (Čt, 14. 10. 2021 - 04:10)

Krásný stane se holky to mají vždy těší no s čůráním venku a ještě když se stidi

Návštěvník (St, 13. 10. 2021 - 04:10)

Holky to dělají před muži s kterými mají, nebo chtějí mít vztah.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 16:10)

Holky, prdíte při čůrání? Kdy naposledy? Čůráte radši ve dřepu, nebo na záchodě?

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 07:10)

a prdíte jen před kakáním nebo i během dne i když se vám zrovna kakat nechce?

boban (Po, 11. 10. 2021 - 13:10)

Proč lidí už nebaví šukat a vymýšlejí takový kraviny?

mário (Po, 11. 10. 2021 - 07:10)

curat s rukama za zady? to si pocuraj boty. A jak jste curaly vy holky?

mária (So, 9. 10. 2021 - 10:10)

curat s rukama za zady? to si pocuraj boty. A jak jste curaly vy holky?

Šárka (Pá, 8. 10. 2021 - 23:10)

Tak jsem se před masáží pořádně vykakala a taky se osprchovala, abych si umyla prcku. Přítele jsem požádala, když při masáži nohou usnu, aby mě přikryl a nebudil mě. Jestli někdo nabyl dojmu, že souložíme každý den, není to pravda. Dobrou noc, jsem unavená.

Pavkol (So, 9. 10. 2021 - 09:10)

úžasná šári koukám že když to s tím tématem nepřeháním že si ochotná odpovědět aniž se ti člověk zeptá palec nahoru a kamarádskou pusinku posílám

Pavkole (So, 9. 10. 2021 - 10:10)

Šárka je chlap,38 let. Jen si dělá prdel. Prober se!

Šárka (So, 9. 10. 2021 - 15:10)

Blahopřeji! Jeden mi hádá 19 let, ale to je jen poloviční blbec. Někdo s ještě dvakrát pronikavější inteligencí mi bude třeba hádat 76. Nebudu se s tebou hádat o ničem, za chvíli by Pavkol, Pulec, Karel ani jiní, kterým se moje příspěvky líbí, nevěděli, kdo z nás je větší blbka.

Pavkol (So, 9. 10. 2021 - 16:10)

se neboj šári i kdyby ten co mě varoval před pravsotí tvého pohlaví měl pravdu tak ty z právy o mé důvěřivosti jsem nepsal já. já jsem naoapak rád že si po dlouhé době první holka která sem napsala i o kakání

Šárka (So, 9. 10. 2021 - 23:10)

Bylo to hrozný. Táta koupil 6 litrů burčáku. Byl moc dobrej a do mě nalil přes litr. Už se mi to v břiše kroutilo tam, ale jízda domů už byla hrozná. Před barákem jsem myslela, že už to pustím do křoví, ale stála tam sousedka a kouřila. Přítel běžel napřed otvírat a já jsem ode dveří letěla rovnou na záchod, ani jsem se nestihla zout. Už jsem mísu vymalovala třikrát a bude mě to prohánět možná až do rána. Teď už nemůžu psát, musím zase. Teda v té tramvaji jsem byla opravdu orosená, že to pustím do nohavic. Teď už je to úleva, když jsme doma.

Pulec (Ne, 10. 10. 2021 - 01:10)

Neboj se to zvládneš jsi velká holka která to zvládne až na WC a neskončí to v kalhotkách

Šárka (Ne, 10. 10. 2021 - 18:10)

Zvládla jsem to, noc už byla klidná. Nechtěla jsem dopadnout jako jedna spolužačka, se kterou se kluk rozešel, když se mu opilá posrala v náručí. V tramvaji se snažil rozptýlit mé obavy, ale nechtěla jsem to riskovat. Opilá jsem nebyla, burčák je slabý, ale posrat nebo poblít se dá. Když jsem čekala na výtah a on běžel napřed po schodech otvírat dveře, tak jsem se bála, aby ta sousedka nepřišla a nechtěla jet se mnou. Pak jsem se ve výtahu svíjela a kňučela bolestí, jak jsem zadržovala bublavý prdík, kterému se podařilo uniknout. Naštěstí to dopadlo dobře, ale kalhotky jsem si musela přeprat.

Pulec (Ne, 10. 10. 2021 - 19:10)

To nepochopím se rozejít kvůli holce tak se jí to stalo a hodil bych to za hlavu a ještě bych ji pomohl

Šárka (Ne, 10. 10. 2021 - 20:10)

Oni měli víc neshod. Kdyby byli v pohodě, tak by se neožrala. Aspoň že jí pomohl dostat se domů. Opřel ji o dveře a zazvonil.

Reklama

Přidat komentář