Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 13. 10. 2021 - 20:10)

Já žádnou konspiraci nevidím, logické důsledky nízké proočkovanosti, což je vina minulé vlády. Izrael by mohl být cestou, než dojde k průšvihu. Co navrhuješ ty?

Návštěvník (St, 13. 10. 2021 - 20:10)

Ty těmhle hovnum s očkovánim vážně pořád věříš? :))

Návštěvník (St, 13. 10. 2021 - 20:10)

Prosím?

Ota (St, 13. 10. 2021 - 20:10)

Já vim s tebou nemá cenu o tom psát. Že někoho zlikviduje očkování to je vám jedno. Navrhuji jako někteří rozumní doktoři,každý den o tom nepsat,nestrašit lidi dát do lékáren zpátky Isoprinosine,dokončit na něj sdudie a lidi léčit a ne do nich rvát bezesmyslu co půl rok tenhle pochybnej sajrajt.

Návštěvník (St, 13. 10. 2021 - 20:10)

Oto, se mnou nemá cenu o tom psát, ale já o tom nepíšu, jen jsem viděl tvůj a Milunin příspěvek. Proč s tím pořád otravujete, když doktoři říkají co píšeš? Jestli u vás v lekárně nemají Isoprinosin tak u nás jo. Co dál?

Návštěvník (St, 13. 10. 2021 - 20:10)

Zítra by to měli řešit. Nejhorší Jižní Čechy a Ostrava, mládež a děti.

Miluna (St, 13. 10. 2021 - 17:10)

Ty to neznáš? Bolí to pěkně hnusně,nevim proč to mam znova.A zkoušim to vydržet bez prášku ale moc už to nejde.

Miluna (St, 13. 10. 2021 - 11:10)

Tak to je dobře Miu že je ti líp.Já se zase nasrala teď u zpráv.Mam strach že na nás neočkovaný budou dělat hony.Babiš psal že zítra představí novou strategii.Copak to asi bude takhle po volbách?? Já jim nevěřim nikomu už!! Já tam chtěla někoho kdo přestane už tuhle sračku řešit a nechaji lidi napokoji.Vždyť už i doktor mi to říkal!! S jednim sem si pěkně o tom popovídala.Babiše vnímam jako menší zlo ohledně jak ODS odíralo.Ale ohledně Kovidu už jim nevěřim nikomu.Kdoví co zas zítra vymyslí za svinstvo!!! Jsou to všichni svině,sami jsou tam hlava na hlavě bez respirátorů,vysmátý,pařili po volbách a na nás budou všechno svádět!!!

bianka (St, 13. 10. 2021 - 06:10)

Ale já raděj Nohavicu, protože Dokud se zpívá, ještě se neumřelo. https://youtu.be/jYVNbSR1c1I

bianka (St, 13. 10. 2021 - 06:10)

Pane Bože za co? Klusova písnička bude pořád populární.

bianka (St, 13. 10. 2021 - 05:10)

Pan Zeman si bude dnes dávat na ARU vinnou klobásu s brkaši. Takže za chvíli bude na chvíli zase na Hradě. Čím nás to novináři živí? Jdu koukat raděj na ty mravence na ZOOMu.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 20:10)

Hahaha, dobrý že víš, o kom je řeč !!!!!!!!!!!

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 20:10)

To je asi normální, že člověk, který se zajímá o politiku zná pojmy jako Kraďousek, Bureš, Venca-flaška, Šláfenberg, Venezuela, atd. Tys to netušil?

bianka (Út, 12. 10. 2021 - 20:10)

Levý střed. To se mi líbí.:-)

realista (Út, 12. 10. 2021 - 21:10)

Tak kdyby ČSSD měla slušné kandidáty a konečně začala řešit sociální politiku s přihlédnutím k pracujícím a bývalým pracujícím, šanci by měli. Na to by normální lidi slyšeli. A myslím, pokud se jim podaří najít slušného lídra, za čtyři roky jsou zpět.

lalla1 (Út, 12. 10. 2021 - 21:10)

Tak samozřejmě. Psala jsem o tom na Cinkání v posledních dnech. Bude v parlamentu v opozici chybět. Je to tradiční levicová strana, bohužel bez osobností, moderního programu a totálně na dně

realista (Út, 12. 10. 2021 - 21:10)

Tady jsi :). Na Cinkání už nechodím, co si tam poměřují pindíky. Ano, budou v parlamentu chybět. Tyto volby úplně podcenili, na to jak zkušenou stranou by měli být. Ale budu věřit, že najdou dobrého lídra a za čtyři roky budou zpět.

lalla1 (Út, 12. 10. 2021 - 21:10)

Jo to jo a dost u toho nesrozumitelně řvou :) Občas tam tomu dávám šanci, tak se zastav

realista (Út, 12. 10. 2021 - 22:10)

Zastavím :). Ahoj.

Miluna (Út, 12. 10. 2021 - 19:10)

Miu tak to smutný ty pocity ohledně bratra.On by to tak určitě nechtěl abyste se takhle cítili.Dnes sem o Kovidu mluvila s jednim doktorem a říkal mi že je velká chyba že za celou dobu neudělali studie na léky co jsou levný a cpou do lidí jen to očkování které plno lidem způsobylo vážný problemy a nebo předražený léky co nefungují.Sem ráda že ty si dopadla dobře a chci jen napsat že je fakt že každej se rozhoduje vůdči tomu jak to cítí nebo co zažil z okolí.Ze začátku sem nadávala že sem se o vás bála a ty si byla mezi nima o které sem se bála.Ale asi už sem to psala.Když to shrnu bála sem se nejvíc o tebe a o Andy a ještě o Sany ohledně o jejího muže.Teď si uvědomuju že my jsme vlastně i ohledně politiky,my jsme spíš levice já,ty,Alešek,Andy,Sany za to Lalla,Martina,realista a teď nevim jestli i Kača jsou pravice.No a Alešek má opět pravdu,vlastně ty malý strany nám to nakonec posraly.Lidi se rozštěpili a pravice tim posílila.Tak já pak poslechnu Aleška a příště pujdu volit jako on.Rodiče ty volili SPD ale mě se u SPD nelíbí pokuď by mi vyhnal Ukrajince?? Dnes sem byla s miminkem a je v pořádku brouček "zatim" takhle z krve a z břicha vše se zdá že se vyvíjí dobře.Tak i přesto hnusný počasí tady prší ale měla sem lepší den.

Reklama

Přidat komentář