Reklama

Děti a punčocháče.

Jana (Po, 11. 10. 2021 - 08:10)

Dnes jsem ráno jsem dětem, také dala do školy punčocháče, možná odpoledne bude teplo, ale to vydží, takové korko zase nebude. Kluci nosí normální hnědé pruhované.
Jak některé rodiče píší, že se jejich děti za punčocháče stydí, tak kluci chodí do šesté a osmé třídy a nemají s tím problém.

Matka (Ne, 10. 10. 2021 - 15:10)

Tak syn si zkusil vzít také jenom dětské punčocháče na hole tělo a teď s běhá venku samozřejmě že má tepláky také.? A včera mi řekl že je to i vzdušné to takto mít koupila jsem mu punčocháče s firmy cenyrez tam si vybral několik barev a ty jsem mu objednala a dvoje má na spaní pod overal a jsou frote má zatím v 11 letech na výšku 120 až 122 a zatím mu vše je ale takto to má i s oblečením zatím má to takto od 8 let a zatím se ještě nemění na výšku tak nosí v zimních měsících i dětskou kombinézu ta je do výšky 96 až 108 ale zatím mu je stále ale stejně vždycky má dlouhé nohavice či rukávy buď kombinéza je špatně číslována nebo nevím kupovala jsem ji u Číňanů...

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 16:10)

Zas ti stojí pták při myšlence na děti v punčochách?Pedofil .....

Matka (So, 9. 10. 2021 - 09:10)

Souhlasím s Aloisem držte se tématu že děti chtějí nosit punčocháče a nejenom malé děti od 1 až do 15 let to je přeci na dítěti jestli se to za punčocháče nestydí ve školce či potom ve škole a pak na učilišti ale také dospělé lidé.

Barča (Po, 11. 10. 2021 - 22:10)

Máte pravdu a nechápu ,co je komu do toho , co nosí naše děti a mi dospělí.Ja a můj přítel nosíme pod kalhoty a legíny také punčocháče bavlněné 100%.Jsou teplé a rána docela chladná.Nosím je od mala ,a je mi jedno co ostatní.Prítel nejdříve nechtěl a pak usoudil, že ho hřejí,tak s nimi nemá problém.Je mi 19let příteli 23.

Marta P. (Út, 12. 10. 2021 - 13:10)

Děkuji za Váš příspěvek, budu ho muset dát přečíst dceři, protože ji do teplého oblečení a hlavně do punčocháčů musím nutit.

Marta (Út, 12. 10. 2021 - 14:10)

No vypadá to, že přechodné období konči a aspoň u nás už se dost ochladilo. Dostala jste už dceru do té bavlněné klasiky? Dcera si včera oblékla punčocháče pod kalhoty už i do školy a přeběhlo to bez odmlouvání.

Marta P. (Út, 12. 10. 2021 - 14:10)

To máte pravdu. Od včerejška si musí brát bavlněné punčocháče už ráno. Sice odmlouvá, ale já si je beru také. Včera ráno bylo pod nulou, tak jsem byla nekompromisní. Když chtěla jít navečer ven, tak jsem ji je dávala už déle

Marta (Út, 12. 10. 2021 - 14:10)

A musíte takhle s ní bojovat každé ráno? Nebo když si je vezme jednou, tak je na chvíli pokoj? U nás je to naštěstí tak, že když si je vezme prvně do školy, pak už je nosí bez odmlouvání až do jara. Nemusím jí přesvědčovat každé ráno. To by mne ani nebavilo a zavedla by jsem pak asi nějaký přísnější režim.

Marta P. (Út, 12. 10. 2021 - 14:10)

Je ve věku kdy má problém skoro se vším. Každý rok má s punčocháčema problém ale cca po týdnu celodenního nošení si zvykne a bere si je sama. Většinou je nosíme do dubna až května, podle počasí. Jaké punčocháče dětem nyní dáváte a nosí s nimi i ponožky?

Marta (Út, 12. 10. 2021 - 15:10)

Jo to znám velice dobře. A je to věkem horší. Mám jen dceru (15) a teď nosí pod kalhoty hrubší silonky 40 – 60 DEN. S nimi nemá až taký problém a už od září je obvykle nosí. Začátkem listopadu, nebo když je okolo nuly, tak už jsem radši, když nosí bavlněné, to je ale pro ní problém, poslední zimu už na ně dost remcala a nechtěla je nosit. Vymýšlela si, že ji chci oblékat jako malou holku, že jí je horko v škole, že kamarádky je už dávno nenosí a podobně. Už mi to někdy lezlo krkem. No a koncem března nebo v dubnu jí znovu dovolím nosit silonky a ty nosí taky asi až do května. Ponožky nechávám na ní, někdy je má, někdy ne.

Marta P. (Út, 12. 10. 2021 - 15:10)

Já jsem to tu už jednou psala. My silonky nosíme jenom v létě k šatům nebo pod kraťasy, pod kalhotami mě studí. V září jsem po dceři (17) chtěla aby si brala takové slabé, přesto bavlněné punčocháče. Od včerejška už vyfasovala klasické teplé punčocháče. Na ty nadává nejvíc, ale stejnak si nakonec zvykne. Ponožky si bere, nejspíš jako maskování punčocháčů, já jsem jedině ráda, že má nohy v teple.

Marta (St, 13. 10. 2021 - 10:10)

Tak dnes ráno u nás 4 stupně, pořádně se ochladilo. Takže jsem ráno po krátké úvaze rozhodla, že už je u nás taky čas na bavlněné punčocháče, Dcera vůbec nadšena nebyla, když jsem je ráno vytáhla ze skříně spolu s čepicí a tílkem s dlouhými rukávy. Byl křik, nadávky, hysterie, dokonce i slzy. Chvíli jsem i pochybovala, jestli fakt je už počasí na bavlněné punčocháče pro holku, ale já jsem si je vzala taky a teď v kanceláři je mi celkem příjemně, nemluvě o cestě do práce… Doufám, že i dcera si zvykne nosit je celou zimu, tak jako vždy doposud. Vůbec se mi totiž nechce absolvovat to eldorádo jako dnes ráno.

Tomáš (So, 16. 10. 2021 - 01:10)

Marto, myslím, že to eldorádo vzniko tím, že před cca měsícem jste psala, že dceři je 15 let, takže předpokládám, že teď začala chodit na střední školu a dostala panickou hrůzu z toho, jak na to, že musí nosit bavlněné punčocháče, bude reagovat novej kolektiv.

Marta P. (St, 13. 10. 2021 - 13:10)

Tak musím říct, že u nás zase takový povyk kvůli punčocháčům není. To bych denně asi psychicky nevydržela. Sice občas odmlouvá, ale to je v tomhle věku normální. Tílka jsem nahradila bavlněným body s dlouhým rukávem, jsou mnohem praktičtější. A musím souhlasit, i mě dnes počasí donutilo k teplým punčocháčům a vůbec mi v kanceláři nepřijdou nepříjemné.

Návštěvník (St, 13. 10. 2021 - 14:10)

Marto ty nejsi v kanceláři ,ale v léčebně.

Alois (So, 9. 10. 2021 - 09:10)

Tak jo tedy každé dítě co ve vyšším věku nosí punčocháče je podle vás uchyl. A dospěla osoba je také uchyl a retardovany občan nechápu proč se urážite na vzajem. Tady tato stránka je děti a punčocháče přeci tak se držte tématu laskavě prosím........

Pe (Pá, 8. 10. 2021 - 20:10)

Je to sprostý somár.Neumí nic jen nadávat do kokotu.Úchyl je každý kdo mluví jako Hulvát.

Chuck (Pá, 8. 10. 2021 - 15:10)

Chudáci jste ví všichni co mu odepiste proč chlapa určujete za uchyla vi ostatní jste normální.? To jenom ty ve vládě ČR a SR nejsou normální jsou to ubozaci a kokoti nic jiného....!!!

Zděna (Pá, 8. 10. 2021 - 12:10)

Děvčata, dnes bylo u nás 11°C, tak jsem dětem punčocháče nedávala, šli do školy jen v kalhotech. Uvidíme příští týden jaké bude počasí.

Reklama

Přidat komentář