Reklama

Trvale stažená předkožka

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 07:10)

No nevím

Helena (St, 13. 10. 2021 - 07:10)

Tino malincí ptáčci jsou fakt na čurání jen,ne na soulož a pomoci jim nelze protože nenarostou.Také jsem měla hodného a hezkého kluka,ale bohužel,když jsem ho prvně viděla jak ho pán bůh stvořil a co má v rozkroku mezi nožkama,tak mi to vyrazilo dech.Parkrát jsme to spolu zkusili,ale pro mne to bylo zklamání.Nijak mě neuspokojil.Víc jak 5 cm do délky neměl,měl ho obřezaného a většinou mu koukala jen ta hlavička a s tím se sex nebo milování dělat nedá.Je to smutné,ale je to tak.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 01:10)

Pamatuju jednoho kluka, co ho měl fakt malýho, toho si nešlo ve sprchach nevšimnout. měl těch pár cm, v podstatě jenom žalud, predkozka mu pres nej precuhovala. Nevim jestli u tehle miniaturnich je lepsi kdyz je obrezany

Návštěvník (St, 13. 10. 2021 - 11:10)

Jako muž vím, že existují i ženy s malou pochvou. Jedna byla hodně vnadná, prostě kočka k pomilování, ale víc než žaluda jsem do ní nedostal. Ona měla jeden orgasmus za druhým a já nemohl být celou noc hotov. V jednom případě jsem pochvu vůbec nenašel a k souloži nedošlo.

Tina (St, 13. 10. 2021 - 07:10)

Malí jsou chudáci. A pomoci jim nelze...

Elijah (Po, 11. 10. 2021 - 16:10)

Je normální že mi vylejza žalud z předkožky? Je to docela nepohodlné

Návštevník (Po, 11. 10. 2021 - 17:10)

Je to normálne .

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 20:10)

A jak se toho zbavit je to nepříjemné když jdu venku a žalud se mi otírá o slipy

Erik (St, 13. 10. 2021 - 03:10)

Na to se dá zvyknout. Taky mi v pubertě začal sám od sebe vylézat žalud, až zůstal celý venku. Dnes je mi už přes 50 let, takže to tak mám přibližně 40 let. Zezačátku to bylo nepříjemné, ale dost rychle jsem si zvykl. Mám dva syny, staršímu vylezla asi půlka žaludu, ale bylo mu to nějak nepříjemné, tak nosí venku celý žalud. Mladšímu v pubertě vylezl celý žalud jako mně. Oběma synům jde předkožka na žalud natáhnout, jak se pustí, tak sjede opět dozadu. Mně to tak také dříve šlo, časem se ale předkožka nějak více zkrátila a celý penis trochu změnil, takže dnes mi jde předkožka natáhnout jen na samý okraj žaludu a jak se pustí tak rychle sklouzne dozadu. Beru to jako normální věc, jsem už na takový penis zvyklý. Asi to je dědičné, komu se to stane, myslím že se před rodiči nemusí stydět, pravděpodobně to tak má i jeho otec nabo děd z matčiny strany.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 00:10)

Toho se nejde zbavit, to už bude napořád. Teda to neustálé tření žaludu o prádlo. Jen si na to musíš zvyknout. Je to sice zpočátku dost nepříjemné, ale později ti to ani nepřijde

Návštěvník (St, 13. 10. 2021 - 06:10)

Aha no

Návštevník (Po, 11. 10. 2021 - 22:10)

Toho sa nezbavis je to normálna vec že sa zalud vekom odhaľuje , treba si len zvyknúť , nosiť voľnejšie spodné prádlo

Návštěvník (So, 25. 9. 2021 - 06:09)

Po operaci předkožky byla vizuální (nikdy se nedotkla) kontrola každý večer rituálem. Nastoupil jsem, vystrčil žaluda, stáhl předkožku až do zadu a matka si jej ze všech stran prohlédla z blízka, jestli se na něm opět netvoří zánět. Pak jsem si s ním mohl dělat co jsem chtěl. Pokud jsem ejakuloval, musel jsem si penis opět pečlivě umýt. To trvalo až do mých osmnácti let, kdy jsem od ní odešel.

Návštěvník (Pá, 10. 9. 2021 - 06:09)

Když si nechám udělat piercing na uzdičce půjde mi přetáhnout předkožka zpět na žalud??

Návštěvník (Pá, 10. 9. 2021 - 10:09)

A proč by neměla jít přetáhnout zpět?

Návštěvník (Po, 13. 9. 2021 - 16:09)

No aby se dostala přes ten Piercing

Alex (So, 4. 9. 2021 - 14:09)

Myslíte že bych si mohl v 16 udělat genitální piercing??

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 17:09)

Já jsem už někdy v patnácti věděl, že v něm chci mít pierc, okolností tomu chtěli, že jsem si pierc aplikoval až o nějakých 12 let později, teď je to tři roky co mám Apadravyu a je to super, ničeho nelituji, ženy si to velmi chválí a když náhodou nemám náladu nosit pierc, tak ho prostě vytáhnu a třeba týden pierc nemám nasazený, vrátit ho zpět není vůbec žádný problém ani po týdnu

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 14:09)

A kde je nejlepší si ten piercing udělat?? Přemýšlel jsem buď na šourku nebo na předkožce

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 16:09)

Vygoogluj si co je Apadravya jak jsem psal, případně Ampallang, ty mají aspoň funkci jak pro tebe tak pro partnerku

Reklama

Přidat komentář