Reklama

Svazování partnera(ky)

Mari (Pá, 15. 10. 2021 - 07:10)

Ale ty jsi chodil ja jsem ležela spoutana.

Hans B.B. (Pá, 15. 10. 2021 - 12:10)

Jo to je určitě rozdíl. Člověk v klidu neprodukuje tolik tepla. Ale já si to bez aktivity nějak nedovedu ani představit. Nechal jsem si u té návrhářky vyrobit latexovou mikinu. Celé odpoledne jsme ladili detaily. Budu mít unikátní kousek, který nikdo jiný mít nebude a budu v ní chodit normálně mezi lidi. Vzadu bude čarodejnický znak s kelskou triquetou. :D

Mari (St, 13. 10. 2021 - 22:10)

Někdy musím zkusit jaké to je když to mám a nemám na sobě nic takto si si dat procházku v zimě. Ja třeba jsem hodně zimouriva a nesnáším promoknuti. Byla sranda když jsem byla mladší v 7 třídě si pamatuju jak jsem milovala plastenku. Třeba jsem jednou mela sraz s kamoskama když jsem byla u babičky na vesnici. Šli ven a mělo pršet vsechny kamosky se skoro pohádali s rodicema ze plastenku a gumaky si rozhodne nevezmou ze to je dětské. A ja čekala na návsi poctivě oblečená v plastence a s gumaky. Třeba si pamatuji ze jsem už v te době nenosila čepice ale stačila mi kapuce. Tak to mám doteď obzvlášť když mám perove oblečení.

Mari (St, 13. 10. 2021 - 22:10)

Dá se to akorát to hodně susti a člověk se více potí. Ale jinak je to krásný zážitek. Jsem rada ze mám přídavek k mému daily oblečení krom plastenky. Zítra zkusím když mám perovy spacak se oblect pouze perove věci zalepit si pusu paskou zakapucovat se a vlezt si do spacaku který mi přítel stáhne kurty.

Mari (St, 13. 10. 2021 - 19:10)

Se tesim na léto až se budu zakapucovana v perovem oblečení procházet po lese to bude nejlepší. A pak hned jak se vrátím do svazani a umlceni .

Mari (St, 13. 10. 2021 - 16:10)

Když mám nové péřové oblecení skoro pořád. Dnesk jsem si chtela udelat prochazku. Přítel mě osvobodil z kozelce ve kterem jsem byla svazana od rána. Poté co mi vyndal roubík mi řekl že si můžu dát procházku. Tak jsem si vzala přes latex pvc kalhoty pvc pláštěnku která je k pvc kompletu. Kuklu jsem už měla takže stačilo nandat kapuci a utahnout. Pak jsem jenom vzala kombinézu vlezla do ní zapla nandala a utáhla kapuci. Už jsem byla mezi dveřma a už na chodbě mě ovaul vzduch a ja si vzpoměla že toho na sobě mám málo. Vrátila jsem se a přes kombinézu natáhla péřové oteplováky a zapla lacl. Pak jsem si vzala péřovou bundu a nandala si kapuci. A pak jsem ještě vytáhla kabát oblekla jsem si ho nandala kapuci a utáhla. mela jsem jenom vidět kořen nosu a oci vsechno zakryla kapuce. takto jsem se prochazela venku nejlepsi to bylo v lese protoze jsem nikoho nepotkala. Do tašky v případě deště aby se nepoškodilo péřové oblecení vzala dlouhou latexovoou pláštěnku ale nandala jsem si jí i když nepršelo. A to byla teprve pohoda. Jinak jako bezne budu odedneska nosit kdyz jdu ven péřovou kombinezu perove oteplováky perovou bundua péřový kabát. Neni toto podle vaseho vkusu moc? Do dnesniho počasí pro mě je to idealni vrstvení

Naše (St, 13. 10. 2021 - 09:10)

učitelka říkala, že svazovací hry jsou nejlepší tělocvik. Takže kdo chce zhubnout jen do toho. A pak při lechtání se ztrácí jedna kalorie za druhou.

Mari (Út, 12. 10. 2021 - 21:10)

Když už jsem dostala tu truhlu chytla mě jedna úvaha. Jak jsem jednou byla skoro měsíc svázána tentokrat bych to vyzkoušela trosku těžší v te truhle budu uvězněna 3 měsíce byla by to výzva. Zatím mám jako výzvu chodit v perovem oblečení v kombinaci s latexem ale teď to bude 4 měsíce jednoduché ale na jaře a v lete to bude výzva. Jinak dneska jsem odpoledne výrazela na procházku abych provetrala perove věci. Mela jsem na sobě perove oteplovaky a perovy kabát. Pod tím jsem mela latex. I s kuklou. .

Hans B.B. (Út, 12. 10. 2021 - 21:10)

3 měsíce? To teda nevim. To je na zešílení.
Jinak ta truhla co jsem viděl neměla horní víko vcelku ale dala se otvírat na různých místech a ostaní nechat zavřená.

Mari (Út, 12. 10. 2021 - 22:10)

Nejradši bych protože mám už moc svazovacich věci udělala ze bych třeba mesic zkoušela různá spoutání to znamená 10 hodin v kozelci pak hned do sveraci kazajky a tak proste nebýt vůbec volna pořad nějak spoutana. Byla by fakt výzva třeba takhle žít půl roku ja bych to nedokázala zrealizovat ale jako myslíte ze bych to dala. Pořad byt svázána a s roubikem.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 22:10)

Směřuješ k poškození zdraví , ale to masochisté dělají !!!

Mari (Út, 12. 10. 2021 - 23:10)

A jaké poškození zdraví hrozí?

Mari (Út, 12. 10. 2021 - 22:10)

Ja bych krom podávání jídla pití truhlu vůbec neotvirala. A přemýšlím ze to udělám aby mě netlacil pasek roubiku ze pokaždé co dostanu najíst mi nanovo zalepi pusu. Easy

Hans B.B. (Út, 12. 10. 2021 - 23:10)

Já bych to nedal. To je fakt už na zešílení. Každý půlden nebo den něco jiného to už je lepší. To se dá ale zase asi ne půl roku. Si myslím, že i měsíc je hodně.

Mari (Út, 12. 10. 2021 - 23:10)

Asi každého vkus, asi jsem moc submisivni. Ale řeknu to takhle spoutání je můj život. A roubik můj nejlepší kamarád.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 23:10)

U některých je to patogenní , dojde to až k psychiatrovi .

Mari (Út, 12. 10. 2021 - 23:10)

Jak muže moje záliba dojít až k psychiatrovi? Každý má jiné koníčky.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 23:10)

To je sice pravda , ale čeho je moc , toho je příliš . To co popisuješ , je hazard se zdravím fyzickým i duševním !

Mari (Út, 12. 10. 2021 - 23:10)

Nevím no jak muže spoutavani fyzicky poškodit ty jsi někdy zkusil spoutání

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 23:10)

Dlouhodobé znehybňování ano a pokud ještě v kombinaci s neprodyštnými zábaly určitě si koleduješ o problém !

Reklama

Přidat komentář