Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (St, 13. 10. 2021 - 05:10)

Pan Zeman si bude dnes dávat na ARU vinnou klobásu s brkaši. Takže za chvíli bude na chvíli zase na Hradě. Čím nás to novináři živí? Jdu koukat raděj na ty mravence na ZOOMu.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 20:10)

Hahaha, dobrý že víš, o kom je řeč !!!!!!!!!!!

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 20:10)

To je asi normální, že člověk, který se zajímá o politiku zná pojmy jako Kraďousek, Bureš, Venca-flaška, Šláfenberg, Venezuela, atd. Tys to netušil?

bianka (Út, 12. 10. 2021 - 20:10)

Levý střed. To se mi líbí.:-)

realista (Út, 12. 10. 2021 - 21:10)

Tak kdyby ČSSD měla slušné kandidáty a konečně začala řešit sociální politiku s přihlédnutím k pracujícím a bývalým pracujícím, šanci by měli. Na to by normální lidi slyšeli. A myslím, pokud se jim podaří najít slušného lídra, za čtyři roky jsou zpět.

lalla1 (Út, 12. 10. 2021 - 21:10)

Tak samozřejmě. Psala jsem o tom na Cinkání v posledních dnech. Bude v parlamentu v opozici chybět. Je to tradiční levicová strana, bohužel bez osobností, moderního programu a totálně na dně

realista (Út, 12. 10. 2021 - 21:10)

Tady jsi :). Na Cinkání už nechodím, co si tam poměřují pindíky. Ano, budou v parlamentu chybět. Tyto volby úplně podcenili, na to jak zkušenou stranou by měli být. Ale budu věřit, že najdou dobrého lídra a za čtyři roky budou zpět.

lalla1 (Út, 12. 10. 2021 - 21:10)

Jo to jo a dost u toho nesrozumitelně řvou :) Občas tam tomu dávám šanci, tak se zastav

realista (Út, 12. 10. 2021 - 22:10)

Zastavím :). Ahoj.

Miluna (Út, 12. 10. 2021 - 19:10)

Miu tak to smutný ty pocity ohledně bratra.On by to tak určitě nechtěl abyste se takhle cítili.Dnes sem o Kovidu mluvila s jednim doktorem a říkal mi že je velká chyba že za celou dobu neudělali studie na léky co jsou levný a cpou do lidí jen to očkování které plno lidem způsobylo vážný problemy a nebo předražený léky co nefungují.Sem ráda že ty si dopadla dobře a chci jen napsat že je fakt že každej se rozhoduje vůdči tomu jak to cítí nebo co zažil z okolí.Ze začátku sem nadávala že sem se o vás bála a ty si byla mezi nima o které sem se bála.Ale asi už sem to psala.Když to shrnu bála sem se nejvíc o tebe a o Andy a ještě o Sany ohledně o jejího muže.Teď si uvědomuju že my jsme vlastně i ohledně politiky,my jsme spíš levice já,ty,Alešek,Andy,Sany za to Lalla,Martina,realista a teď nevim jestli i Kača jsou pravice.No a Alešek má opět pravdu,vlastně ty malý strany nám to nakonec posraly.Lidi se rozštěpili a pravice tim posílila.Tak já pak poslechnu Aleška a příště pujdu volit jako on.Rodiče ty volili SPD ale mě se u SPD nelíbí pokuď by mi vyhnal Ukrajince?? Dnes sem byla s miminkem a je v pořádku brouček "zatim" takhle z krve a z břicha vše se zdá že se vyvíjí dobře.Tak i přesto hnusný počasí tady prší ale měla sem lepší den.

Skedující (Út, 12. 10. 2021 - 21:10)

Miluno, oni to neposraly strany, ale lidi, kteří jsou hloupí a nedokázali si spočítat, že Wolný a podobné zrůdnosti se nemají, zaplaťpanbů, možnost dostat do sněmovny. Zahodily hlasy. Ty jsi levičák? Tak to bys musela volit Piráty nebo socany. Jiná volba není. A co se týká vítězství Spolu, ono ani tak nejde o to jestli jsou takoví nebo makoví, ale o to, že lidi dali hlas těm, co zastaví jednoho šílence, co se vzhlédl v Orbánovi. Proto ta vysoká účast.
Jinak se mi líbí, že tu rok nadáváš na Babiše a teď bys ho volila. Ty jsi naprosto mimo.

lalla1 (Út, 12. 10. 2021 - 19:10)

Miluno, jen bych za sebe upřesnila. Já vzhledem ke svým názorů a životním postojům rozhodně nejsem ''pravice''. Mám silné sociální cítění a kdybych se měla zařadit, tak jsem levý střed. To že zde není volitelná moderní sociální strana je jiná věc.

:)) (Út, 12. 10. 2021 - 20:10)

Vždyť tomu Miluna vůbec nerozumí. Nemá vůbec páru, kdo tu zastupuje levici.

lalla1 (Út, 12. 10. 2021 - 20:10)

No tak napsat Miluně, že nejlevicovější moderní strana jsou Piráti a Zelenáči...:), to už bych jí v tom udělala úplnej guláš

I. (Út, 12. 10. 2021 - 21:10)

:))) přímo bramboračku. On jí tu její bezstarostnost musí člověk snad závidět

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 20:10)

A teď z toho Miluna neusne :)). Jak se vyhnula odpovědi, kolikrát byla volit :)

Mia 22 (Út, 12. 10. 2021 - 19:10)

Milu, dnes jsem celkem dobrá a měla jsem zde děti. A počasí tay bylo dobrý, kamaráda , donesla mandlon, tak jsem ji zasadila, a další kamarádka skalkovou růži. Jo, tuhle měla máti svátek, tak jsem se pochlapila a chtěla ji zavolat, protože se to sluší. Nooo, ale vytípla mě a je mě to fuk. Za pár dní má narozky, tak tam něco zavez a dám to pečovatelkám, aby jí to zanesli. Nerada bych, aby mě přistál hrnek na hlavě.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 19:10)

:)))) A je to tady . Dokonalá analýza. Miluno a voliči Ano jsou levice nebo pravice? Je Babiš levičák nebo pravičák?

bianka (Út, 12. 10. 2021 - 18:10)

https://youtu.be/Q4_q-jelA4I

Mia 22 (Út, 12. 10. 2021 - 18:10)

Tak ještě něco od mého oblíbence a stahuju se z politikyhttps://youtu.be/H6F_krv2BPk

Reklama

Přidat komentář