Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Roman (Út, 12. 10. 2021 - 13:10)

A jak Fiala zapoměl podle záběrů i na pandemii.Všichni pěkně namačkaný bez respirátorů,hlava na hlavě.Lidi jsou nepoučitelní a i po tolika letech tam vrátí tohle zlo který nás ojebou kde se dá..Nepochopitelný.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 16:10)

To mimo PirStan zapomněli všichni. Včetně těch, co nám to přikázali.

ano (Út, 12. 10. 2021 - 11:10)

Miluno to s tebou souhlasím ten Fiala je nepříjemný a nesympatický a pro moc je schopný všeho

-Aleš- (Út, 12. 10. 2021 - 09:10)

Možná to někoho velmi překvapí, ale v ČR je 600 000 migrantů. Ani nemusíme chodit moc daleko, protože Miluna má jednoho doma :-)

realista (Út, 12. 10. 2021 - 11:10)

Tak to snad všichni vědí. Nevím, koho by to překvapilo.

Miluna (Po, 11. 10. 2021 - 17:10)

Mio jak ti je? Já se s tou zimou nemůžu pořád srovnat.Působí to divně a po pravdě je mi nepříjemný i jak dopadly volby.Jak se objevuje ksicht vysmátýho Fialy,vidim v tom takovýho něco podlýho.

:) (Út, 12. 10. 2021 - 16:10)

To mě taky zajímá. Milčo, kolikrát jsi vlastně byla u voleb?

realista (Út, 12. 10. 2021 - 01:10)

Že jsi neviděla podlost v Babišovi? A že ten se s tím nepáral. Včetně toho, že byl pro migraci.

Mia 22 (Po, 11. 10. 2021 - 19:10)

Milu nic moc, počasí mě trošku deptá, ale horší jsou myšlenky kolem bratra. Už se to vyřizování blíží do finále, tento týden to bude vše hotové., Dnes zde byl ml. syn a shodli jsme se na tom, že nás to mrzí, že si připadáme jako bychom strejca zabili aby jsme se podělili o jeho majetek. Máme z toho hnusný pocity. A že by jsme se těšili, jak budeme utrácet, to vůbec. Je to takový pocit viny. Volby mě taky neudělaly radost. Všimla sis, že ten Fiala vypadá, jako by měl ten ksich z vosku? A v hlavě mě zní pořád písnička Za co, pane Bože, za co??????

realista (Út, 12. 10. 2021 - 01:10)

Mio, kdyby jste se snažila, tak najdete fotky, kde se Fiala směje a vypadá velmi sympaticky. On je politik, je to jeho zaměstnání. Není to "Čau lidi, sice nevím, co Vám říkám, ale Marek mi to tak napsal".
Píšete: za co? Dokáže pochopit, že takto se ptaly milióny lidí 8 let? Už si uvědomte, že politikům jsme všichni u zádele. A velkopodnikatelům zvlášť. On ze své kapsy nedal nikomu nic, jen měl plná ústa slova Já. A to není nikdy dobře.
Co se týká ODS, budeme doufat, že se poučili z chyb minulých a bude jim to klapat. Pro všechny začíná doba zdražování, ale ta už začala za vlády Babiše. Důchodci se bát nemusí, valorizace je nyní už povinností. Tu Vám nedal Babiš, ale Sobotka. ODS je proti euru. Věřím, že se budou snažit. A já osobně jsem rád, že konečně odešel ten strašák vlády jednoho muže.

Mia 22 (Út, 12. 10. 2021 - 17:10)

Tak za prvé, nepsala jsem proti Fialovi jako politikovi, ale psala jsem to, že mě není na pohled sympatický. A to není. Za druhé, písnička Za co pane bože, za co je z doby, kdy zde "vládl" Klaus a jeho modrej pták. A pak jen zmínka, mihlo se v televizi, že uvažují o min,., křesle pro Kradouska. Jinak, čím víc šili do Babiše, tím víc mě byl sympatickej. A opakuji zase, moje věc, můj názor, moje volba, a ted mě třeba ukamenujte.

realista (Út, 12. 10. 2021 - 21:10)

Mio, ok, i když si myslím, že trochu otáčíte. Kalousek má co nabídnout. Nemyslím zrovna ministra, ale jako poradce v době nadcházející krize, bych ho rád ještě v politice viděl.
Nepište o kamenovaní, jde snad o slušnou diskusi.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 20:10)

Proč Kradouska? On něco ukradl? Kdy už těmhle vymletým důchodkyním dojde, že kdyby něco ukradl, tak je dávno v teplákách. Bureš na něj nevyhrabal nic. Vůbec nic. Ale 150,- Kč, to jsou prachy, že jo?

-Aleš- (Út, 12. 10. 2021 - 18:10)

Mám ten dojem, že ta písnička vznikla jako reakce na přešlapy Nečasovy vlády. Teď se ovšem pan autor k tomu nechce znát. Zřejmě mu jeho kolegové umělci vyčinili a tak to všechno zahrál do autu, protože umělec, který nejde s proudem je vyštípán ze šoubyznysu.

Roman (Út, 12. 10. 2021 - 13:10)

Ale nikam přímo neodešel.Podívej se i tak jak strana Ano byla silná. Získala jen o pár procent míň než Spolu a Spolu kdyby se nespojilo tak si jako jednotlivé strany nikdy neškrtnou a na Ano by neměli.Ale udělali to fikaně a naopak roztříštěné vlastenecké strany to díky tomu projely a jsme opět ve stejné prdeli.

realista (Út, 12. 10. 2021 - 21:10)

Neodešel z premiérského křesla? Domnívám se, že právě v těchto volbách o něj přišel. Lidi se spojili a dali mu najevo, co si o něm myslí. I kdyby to bylo o stovku hlasů, je to vůle voličů, kterou by měli slušní obhájci Babiše přijmout.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 16:10)

Asi jsi nepochopil Realistův příspěvek o strašáku vlády jednoho muže.
A jinak Flastenci by dorazili SPD, protože by jim těch 11% lidi nehodili. Vlastenecké pidistrany na to nemají rozumově se dostat do sněmovny.

lalla1 (Út, 12. 10. 2021 - 11:10)

realisto, top, skvěle vyjádřeno

realista (Út, 12. 10. 2021 - 21:10)

Díky Lallo. Všiml jsem si, že hodně věcí vidíme stejně.

Mia 22 (Po, 11. 10. 2021 - 19:10)

Milu nic moc, počasí mě trošku deptá, ale horší jsou myšlenky kolem bratra. Už se to vyřizování blíží do finále, tento týden to bude vše hotové., Dnes zde byl ml. syn a shodli jsme se na tom, že nás to mrzí, že si připadáme jako bychom strejca zabili aby jsme se podělili o jeho majetek. Máme z toho hnusný pocity. A že by jsme se těšili, jak budeme utrácet, to vůbec. Je to takový pocit viny. Volby mě taky neudělaly radost. Všimla sis, že ten Fiala vypadá, jako by měl ten ksich z vosku? A v hlavě mě zní pořád písnička Za co, pane Bože, za co??????

Reklama

Přidat komentář