Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Skedující (Út, 12. 10. 2021 - 21:10)

Miluno, oni to neposraly strany, ale lidi, kteří jsou hloupí a nedokázali si spočítat, že Wolný a podobné zrůdnosti se nemají, zaplaťpanbů, možnost dostat do sněmovny. Zahodily hlasy. Ty jsi levičák? Tak to bys musela volit Piráty nebo socany. Jiná volba není. A co se týká vítězství Spolu, ono ani tak nejde o to jestli jsou takoví nebo makoví, ale o to, že lidi dali hlas těm, co zastaví jednoho šílence, co se vzhlédl v Orbánovi. Proto ta vysoká účast.
Jinak se mi líbí, že tu rok nadáváš na Babiše a teď bys ho volila. Ty jsi naprosto mimo.

lalla1 (Út, 12. 10. 2021 - 19:10)

Miluno, jen bych za sebe upřesnila. Já vzhledem ke svým názorů a životním postojům rozhodně nejsem ''pravice''. Mám silné sociální cítění a kdybych se měla zařadit, tak jsem levý střed. To že zde není volitelná moderní sociální strana je jiná věc.

:)) (Út, 12. 10. 2021 - 20:10)

Vždyť tomu Miluna vůbec nerozumí. Nemá vůbec páru, kdo tu zastupuje levici.

lalla1 (Út, 12. 10. 2021 - 20:10)

No tak napsat Miluně, že nejlevicovější moderní strana jsou Piráti a Zelenáči...:), to už bych jí v tom udělala úplnej guláš

I. (Út, 12. 10. 2021 - 21:10)

:))) přímo bramboračku. On jí tu její bezstarostnost musí člověk snad závidět

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 20:10)

A teď z toho Miluna neusne :)). Jak se vyhnula odpovědi, kolikrát byla volit :)

Mia 22 (Út, 12. 10. 2021 - 19:10)

Milu, dnes jsem celkem dobrá a měla jsem zde děti. A počasí tay bylo dobrý, kamaráda , donesla mandlon, tak jsem ji zasadila, a další kamarádka skalkovou růži. Jo, tuhle měla máti svátek, tak jsem se pochlapila a chtěla ji zavolat, protože se to sluší. Nooo, ale vytípla mě a je mě to fuk. Za pár dní má narozky, tak tam něco zavez a dám to pečovatelkám, aby jí to zanesli. Nerada bych, aby mě přistál hrnek na hlavě.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 19:10)

:)))) A je to tady . Dokonalá analýza. Miluno a voliči Ano jsou levice nebo pravice? Je Babiš levičák nebo pravičák?

bianka (Út, 12. 10. 2021 - 18:10)

https://youtu.be/Q4_q-jelA4I

Mia 22 (Út, 12. 10. 2021 - 18:10)

Tak ještě něco od mého oblíbence a stahuju se z politikyhttps://youtu.be/H6F_krv2BPk

-Aleš- (Út, 12. 10. 2021 - 17:10)

Vlastenecké strany jsou k ničemu, ty v těchto volbách splnily úlohu užitečných idiotů. Teď je důležité aby se česká levice spojila a vytvořila maximálně dvě silná uskupení, která se budou ucházet v příštích volbách o hlasy voličů. Hlavně KSČM by se měla přetransformovat a změnit název, který by zaujal mladé voliče.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 17:10)

Takže Tuboš a Roman jsou užiteční idioti.

-Aleš- (Út, 12. 10. 2021 - 17:10)

To je jenom politický žargon a platí pro malé strany a hnutí hrající na vlasteneckou notu, které doplatily na roztříštěnost a tím umožnily koaličním stranám aby se ujaly vlády.

-Aleš- (Út, 12. 10. 2021 - 17:10)

Když rozdělíme sněmovnu na jednotlivé strany, tak ODS jako nejsilnější vládní strana získala 34 mandátů, naproti tomu ANO obsadí ve sněmovně 72 křesel. To je velmi dobrá vizitka pro stranu, proti které se vedla 8 let štvavá kampaň.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 17:10)

Neplést si stranu s Babišem.

-Aleš- (Út, 12. 10. 2021 - 16:10)

Však se nebojte, za čtyři roky se pan Babiš s plnou parádou vrátí do premiérského křesla, protože lidi budou mít "rozpočtově odpovědné politiky", která nikam nevede plný zuby. I kdyby Miluna chodila volit, tak se stejně nic nezmění, protože jeden hlas, to je jak když plivne do řeky. Ona šíří osvětu ohledně politické a socioekonomické sféry na diskuzích a sociálních sítích a to je prospěšnější než kdyby chodila jednou za čas volit.

povídkáři (Út, 12. 10. 2021 - 17:10)

Má pravdu Halesch, má pravdu!!! Jituniny politické a socioekonomické analýzy jsou nezpochybnitelné!!! Jsou velkým přínosem pro transformaci nejen naší/vaší strany SNNJK (Strana nespravedlivého násilí Jituny Kravčenko) ale i pro novou tvář Evropské Unie, na které se naše dnes již pouze členka, podílí!!! Kritické myšlení, schopnost analýzy a prognostické předpoklady a jsou její hlavní devízy!!! Tedy devízy Jituny, ne EU!!!

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 18:10)

Co takhle novou povídku nebo aspoň okopírovat nějakou starou, hoši?

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 18:10)

Také to tak chápu, že Miluniny schopnosti jsou daleko hodnotnější než vhodit do bedny nějaký upocený lístek!!!!

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 16:10)

Dotaz na Milunu. Kolikrát jsi byla ve svém životě volit?

Reklama

Přidat komentář