Reklama

Výprask vařečkou

Cstay (Ne, 17. 10. 2021 - 09:10)

www.na-zadek.webnode.cz

Mrkněte se na můj web, pokud vás, holky, tématika zajímá :) Rád se seznámím, i třeba jen na dopisování.

Anna (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

Já mám už svoji rodinu, děti jsou ještě malé. Když mi bylo asi čtrnáct, tak jsme s holkama si koupily cigarety a kouřily. Jedna mamina nás viděla a hned to volala ostatním rodičům, to jsem, ale nevěděla. Když jsem přišla domů, maminka již byla připravená, tak co ty kouříš, já že ne, dýchni na mě a už to šlo. Odvedla mi do obývacího pokoje, ohnula přes křeslo, stáhla kalhoty i spoďáry a dostala jsem vařečkou dost na holou, že mi zadek pálil ještě dva dny. mělo to účinek, od té doby jsem si nezapálila.

Natalka (Pá, 15. 10. 2021 - 11:10)

Já jsem dostala za 5 na zadek mamka mi stáhla legíny a kalhotky přehla mě přes koleno a dostala jsem

Natalka (Pá, 15. 10. 2021 - 11:10)

Já jsem dostala za 5 na zadek mamka mi stáhla legíny a kalhotky přehla mě přes koleno a dostala jsem

OtrokPaniRosses (Po, 11. 10. 2021 - 22:10)

Dobrý den.
Mám momentálně D/s vztah na dálku s mojí Paní a dle Ní trpím poruchou a je třeba moje oprava. Paní usuzuje, že zasloužím potrestat, ale nechce do toho tahat jinou Ženu, abych náhodou nechodil na jablka do cizí zahrádky.
Takže, abych dostal lekci, mám si najít Muže. Hledám zkušeného spankera. Někoho, koho výprasky fakt berou. Potřebuji dostat kvalitní a důkladný výprask. Nechci tupé mrskání, ale opravdu důkladný výprask, stopy po výprasku nevadí. Protože jsem neposlušný, tak si orgasmus nezasloužím, ale mám za odměnu ústně posloužit mému " Vychovateli" nebo mám mít obličej plný jeho sperma.
Paní chce řádnou dokumentaci!
S mužem žádnou zkušenost nemám!
Diskrétnost čistota je samozřejmostí, nehledáme chlapa co střídá chlapa za chlapem, ani nadržené špinavé zoufalce.
Ani pisálky, honiče.
Jsem sub 35 let z Karlových Varů silnější postavy v pásu cudnosti, mám zázemí s pomůckami, ale mohu eventuálně i někam přijet.
[email protected]

Zuzana (Út, 12. 10. 2021 - 11:10)

Nechtěj zažít nářez vařečkou jako jsem zažila já. Ve čtrnácti mi otec načapal s kámoškou jak jsme chlastaly a kouřily, dostala jsem pětadvacet na holou, že jsem si nemodla sednout.

Zuzka (Čt, 14. 10. 2021 - 16:10)

Mám hodně podobnou zkušenost, když mi bylo dvanáct, tak při pálení čarodějnic jsem společně s kamarádkou poprvé zkoušela kouřit a pít alkohol,přišla jsem domů kolem půlnoci a mamka to hned poznala. Hned ve dveřích jsem schytala facku a než jsem se vzpamatovala,tak už mě máma táhla do kuchyně, vzala do ruky varečku a v afektu mě seřezala na holou. Nevím kolik to bylo ran, ale desně to bolelo a zadek jsem měla modrý několik dní.

Karel (Pá, 15. 10. 2021 - 10:10)

Zuzko, jak to bylo účinné? Zapamatovala jsi si to a příště si dala pozor. Nebo to musela maminka opakovat?

Standa (Čt, 14. 10. 2021 - 10:10)

Otec asi věděl proč, že to bude mít účinek. Já jsem podobně nařezal synovy v patnácti, také vařečkou na holou, který předtím nebyl bit, protože také jsem ho načapal jak chlastal a kouřil. Mělo to účinek, vím, že si dá někde pivo, ale nepřijde namol, je v pohodě.

Tinka (Čt, 21. 10. 2021 - 16:10)

Dobry den je my 11 a gdybi sem skousela kourit tak bich taky dostala. Máma mě nigdi moc nebyla. Negdy dostanu na zadeg kdiž sem bila mladší tak sem dostávala rukov na holov ale tet už na holov ne za to vařečkov ale to musím hodne zlobyt. A vařečkov sem dostala před 3 dni kdiž sem mela přijít domů o 8 hodine vecer a přišla sem o půlnoci a dostala sem 10 víc sem nigdi nedostala. Boli to a hrozne u toho brecim ale pak to už nedelam dlouho.

Jana (St, 13. 10. 2021 - 18:10)

To muselo asi hodně bolet. Ale ještě horší by to bylo vrbovým proutkem.

Mirek (Po, 11. 10. 2021 - 22:10)

Vařečka je trestní nástroj maminek, tatínkové používají pásek.

Jaroslav (Út, 5. 10. 2021 - 16:10)

Za nás jsem neznal kluka, který by od maminky nedostal vařečkou. To by ani nebyl normální kluk. Dnes ty moderní výchovy to již neužívají, tam se užívá zákaz mobilu.

Jarka (Ne, 10. 10. 2021 - 20:10)

Vařečkou za větší průšvih dostávaly i holky. Já jsem také párkrát dostala. Jednou jsem doma při blbnutí rozbila parádní vázu, tak jse dostala 10 na holou. Zadek mi pálil dva dni.

Martin (Út, 5. 10. 2021 - 14:10)

Je mi 13, dneska jsem za 3 z testu dostal 55 ran rákosku na holou před 10 letým bratrem a 13 letou sestrou

Luboš Zelenka (So, 9. 10. 2021 - 11:10)

To je moc.!! Udělal jsi nikdy pořádný průšvih při kterém by byl 55 ran na holou trest spravedlivý

Petr (Út, 5. 10. 2021 - 15:10)

Martine já také dostával vařečkou a když jsem dostal 10, tak mi pálil zadek a když 20, tak jsem měl jelita na zadku a nemohl jsem si sednout. 55 to je na rozsekaný zadek.

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 14:10)

Martine,pokud jsi někdy dostal vařečkou, tak kdyby jsi dostal 55 vařečkou, tak si ani nesedneš.

Martin (So, 9. 10. 2021 - 10:10)

Bolí mě každý pohyb, ale ano dostávám 55 rákosku na holou min. 4 do měsíce

Luboš Zelenka (So, 9. 10. 2021 - 11:10)

Je tobě kolik let? Otec či. Matka

Reklama

Přidat komentář