Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 19:10)

Samozřejmě že ne !

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 07:10)

Jakou rasu psa máš? Necháváš se lízat nebo ho necháš zasunout?

Tamara (Po, 4. 10. 2021 - 13:10)

Krasne cteni tady,nekdy kecy strasne ale nekdy bych rekla ze pravdive,ja man doma takovou poulicni smesku a ty jsou nejlepsi,neco nezi vlcakem a dogou,je zvlastni na pohled,kdyz mi ho manzel(kamionak) privedl tak jsem ho nechtela ale stalo se ze jsem to uz driv tady cetla a tak jsem to zkusila,lehla jsem se na okraj postele a roztahla nohy,chvilku pobihal jako ze nic az najednou asi zavetril a uz to bylo,jazyk rychy jako vybrator a ja padala do mdlob,nevim ale pamatuju si pet orgasmu a potom chvili nic a probral mne zase orgasmus,nevim kolik jich bylo ale pokazdem odbehl a hned zase byl zpet a uz mi rval jazyk az do bricha,neobskocil mne,na to jsem byla vysoko ale lize tak ze omdlivam a uz nebudu nikdy tvrdit ze bych to neudelala kdyz vim o co bych prisla.

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 22:10)

Tak potom vylízání jdi na čtyři a nech se ještě obskočit .

Tamara (Čt, 7. 10. 2021 - 12:10)

To zatim nechci,asi jsem jina ale sukani s nim uz beru moc osobne,zati jenom lize a verte ze nic lepsiho neni.

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 12:10)

To mi říkala manželka taky, ale později dávala přednost poševním orgasmům. Uspokojovalo jí obojí.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 22:10)

Ližbou to začíná a potom když ho tam má ,tak jí pěkně vystříká .

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 12:10)

To mi říkala manželka taky, ale později dávala přednost poševním orgasmům. Uspokojovalo jí obojí.

jana (Út, 5. 10. 2021 - 19:10)

opravdu-některe příspěvky jsou-no tak nějak,ale,ktera to skusila nebo provozuje-jeto poznat.

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 06:10)

A necháš ho,aby do tebe zasunul a vystříkal tě?

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 17:09)

Nemáte někdo zkušenost s tím,že pes,když líže,tak by mohl štípnout nebo nechtíc kousnout?

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 23:09)

Při lízání určitě ne . Ale pokud bude v tobě a budeš cukat , to ho bude bolet když budete svázaní , tak tě může zuby štípnout do zad .

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 23:09)

Psovi se na penisu udělá velké boule, která zabraňuje feně aby cukla před ejakulací. Ženu to může bolet, ale musí to vydržet, dokud se pes nevyprázdní a penis nevytáhne sám z pochvy,

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 19:09)

Nekousne, protože pes je přítel člověka.

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 14:09)

Když jsem přistihl manželku se psem, vzal jsem si jeho paničku, která čekala až se pes a žena uspokojí. Vůbec neprotestovala. Zato ta moje ano. Nechápu jaký je v tom rozdíl.

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 17:09)

Pes jí neoplodní !

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 20:09)

Já jsem všechno vystříkal ven a ona to viděla. Tak v čem je problém?

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 23:09)

Pes ti ji může vystříkat kolikrát zvládne a nic se nestane .

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 21:09)

Stačí malá kapička a z maminky je babička . Takových už bylo , co si mysleli že všechno vystříkali vedle .

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 05:09)

Prosím vás. Nedělejte z toho drama.To byla bába co manželce půjčovala psa. Čekala až si bude moci svého Rexíka odvést po souloži domů. Seděla na kanapi, koukala se jak její pes znásilňuje mojí manželku a honila si frndu. Já jsem jen využil její ochoty. Kromě toho už má asi po přechodu. Sama mne žádala abych jí vystříkal. Manželka se psem byli hotovi dřív než já. Tak se na mojí soulož museli chvíli dívat, jako já na jejich. Stříkal jsem mimo, abych naštval manželku i tu babu se psem. Naštvaná byla jenom žena. Ta bába se pěkně nahlas udělala, ještě dřív než jsem byl hotov já. Teď mám tichou domácnost.

Reklama

Přidat komentář