Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 00:10)

Můžeš ho vzít kamkoliv , pokud to dáš !

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 20:10)

Klidně asi vím, jak se bude cítit, protože jsem v pubertě a mít sex se zralou ženou musí být dobrý

Milka (Po, 11. 10. 2021 - 10:10)

Syn má čerstvých 14 a sleduju ho od mala, takže dost přesně vím jak vyspívá. Už v jeho necelých dvanácti bylo znát jak se jeho šulinek pomalu mění v šulin. A to v klidovém stavu. Pak to šlo ráz na ráz. Před rokem ho měl při erekci už prakticky stejně jako dnes. Do těch patnácti cm. Podotýkám, že syna sleduji pouze běžně, jak se naskytne doma. Při načapání, převlékání a hlavně v koupelně. Vedle toho, jako sestra na dětském oddělení FN se již bezmála 20 let setkávám s dětmi či mladistvými. Za ta léta dobře víte, že kupř. třináctiletí chlapci v žádném případě nemohou mít penis větší než 15 centimetrů. To, co se zde objeví v příspěvcích, tak berte vždy s rezervou.

Roňa (Po, 11. 10. 2021 - 17:10)

Jestli to tak vše sleduješ, víš i jaky má syn semeno? Uspokojujes se s ním?

Milka (Út, 12. 10. 2021 - 08:10)

Vím jaké má semeno a denně to využívám. Začla jsem s tím rok po rozvodu kdy jsme zůstali sami. To měl syn 12 a už v té době si ho mastil vlastně neustále. Já odcházím z domu o něco později než syn a každé ráno po jeho odchodu do školy se uspokojím a nedokážu si to představit bez jeho semene.

Linda (Po, 11. 10. 2021 - 08:10)

Už jsem tady psala. Syn bude mít 13 na konci roku a ve svých dvanácti má šulina jak snad každý kluk v jeho věku. Doma se nic neutají, vím o něm, o jeho sexuálním životě všechno, vím, jak si to dělá i jak často. Má ho taky tak stejně jako ostatní, 12 či do 14cti cm. Teda když ho má napnutýho při onanii.

Nastevnik (Po, 11. 10. 2021 - 08:10)

Konečně rozumné příspěvky a mohu potvrdit. Tak to kluci v pubertě mívají. Při největším vzrušení při honění těsně před ejakulací má většina ocas do 15 cti centimetrů. Mnohdy už ve třinácti letech ho mají takové velikosti. Ale nad 15cm ho má málokdo. Tady ty míry nad 20, to jsou fantasmagorie.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 08:10)

Já mám 15 a mám 18cm, ale neznám nikoho, který ho má většího jak já

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 09:10)

Mám 17 cm. Můj nejstarší syn má většího, neměřeno, ale znatelně. Další stejného jako já a nejmladší má o hodně menší. Můj táta měl stejněho jako já a brácha úplně nepatrného. Rozdíly ve velikostech i tvarech jsou zcela běžné. Průměry jsou mnohem důležitější. Pět cm většině stačí. Silnější už může bolet. Zásadní je pevnost penisu při ztopoření. Tu každá ocení spíše než velikost.

Milan (Po, 18. 10. 2021 - 11:10)

Mám to podobné,já mám 19cm , starší syn má o dost většího než já myslím si že má minimálně 25cm . mladší má menšího ,ale ještě mu asi doroste

Nastevnik (Po, 11. 10. 2021 - 09:10)

Jo jistě, do těch 18cti, ale nad dvacet tak to je rarita. Jenže tady některé dámy píší o dvanáctiletých klucích a že ho mají 20 až 30cm.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 09:10)

Tak to jsou opravdu rarity !

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 10:10)

No dámy musí hledat, třeba takový mladý zajíček může mít 18cm a více

Kačka (Po, 11. 10. 2021 - 04:10)

Prosím vás tady ty řeči, že ve 12 letech má bezmála 30 cm, vzpamatujte se. Mám dva kluky 16 a 13, u obou jsem viděla jaké je mají v dospívání a teď hlavně u toho mladšího. Je o hodně víc na sex než ten starší a nechtěně jsem jej víckrát přistihla a i ve vaně se klidně obrátí ke mě, ale né že by se přímo předváděl. Jen tak na chvilku a to bez erekce. Ale je znát, že se mu co nevidět postaví. Vím, že nejvíc ho může mít do 14cm jak jsem ho nedávno načapala při onanii. Měl sluchátka a vešla jsem do pokojíčku jakoby za ním, takže čtvrt minutky jsem stála v zádveří. Bylo to poprvé, co jsem ho takto delší dobu spatřila při honění.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 07:10)

přesně

Miluska (Ne, 10. 10. 2021 - 22:10)

Buď ráda že nemá malýho

Linda (Ne, 10. 10. 2021 - 16:10)

Syn ho má úplně normálního. Je mu necelých 13 a jak jej někdy přistihnu či kdykoliv jak se v domácnosti děje, má ho pěkně postavenýho. Vím, že si to dělá velice často. Zkrátka věnuje se hlavně té své onanii. Nic ho nezajímá víc, než to honění ocasu.

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 15:10)

Znám to ženy je mi 15 a mám 18cm hodně žen to vzrušuje, jestli chcete mohl bych nějakou napustit

Miluska (Ne, 10. 10. 2021 - 17:10)

18cm je průměr ,není to úplně velká kláda

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 17:10)

jak pro koho, ale kolik 15 letých má 18cm? Já neznám nikoho než mě

Reklama

Přidat komentář