Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 11. 10. 2021 - 17:10)

Ty jo to už je Fernandovi tolik? Já myslela že je šedesátník.Jinak taky nevim no,taky si pamatuju že měl něco s očima.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 16:10)

Miluno a co myslíš u Fernanda? Roky tady psal a pak se naočkoval a začal mít nějaké problémy.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 16:10)

No tak vzhledem k tomu, že sem psala jeho dcera, že má problémy s očima a je mu skoro 85let, tak možná už ho Doktorka nebaví. A co ty? Ty budeš osůbka nenaočkovaná a přitroublá, viď?

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 16:10)

Co ty víš, třeba je mu devadesát a tady machruje na Fernanda, jen už mu chybí takt.

Miluna (Po, 11. 10. 2021 - 10:10)

Musim vám dát za pravdu protože v tomhle případě Kači a Lallo jak jste jí rozebraly tak mě něco uvnitř říká že v tomhle máte pravdu vy.Vedoucí na Aru mě taky od začátku neposovalo to slovo ale říkala sem si proč by někdo v takových věcech lhal:-( Taky si myslim že klasická zdrávka Lallo na tohle nestačí.Tak si jí Kači pěkně odhalila;-)..Já se nachytala na to Aro právě protože ty už musí mít něco v hlavě a říkala sem si že když to říká už taková kapacita..:-D a ono prd.Jo Lallo pěkně si to rozepsala že je tady víc oborů.Jo tak klidně napiš co říkaji lidi tobě jak to je ve Francii,Austrálii když tam znáš ověřený lidi.Já byla dnes na kontrolní moči,musim teď chodit opakovaně protože pohl.chorobu mi nenašli žadnou,žádnou kapavku atd..Ale ty opakované záněty mi způsobovaly tři bakterie..Po pravdě už přes měsíc sem bez sexu,bez styku.To sem za poslední roky nikdy nebyla ale já už se zánětů bojim že radši nesexuju a vůbec nevim kdy se mam odvážit a zkusit to.A chci se zeptat nevíte někdo co znamená na Idosu u autobusů symbol jakoby dvě spojené S za sebou že to vypadá jako vlnka a vedle té vlnky je číslo 1.

lalla1 (Ne, 10. 10. 2021 - 23:10)

Miluno a ještě tohle. Už jsem ti několikrát psala, když tě bude něco trápit, něčemu nebudeš rozumět, jsme tu my a můžeš to s námi probrat. Každá jsme z jiného oboru, každá máme minimálně maturitu, některá VŠ dokončenou i nedokončenou, pracujeme v zajímavých oborech, máme dlouhé roky praxe, známe svět, nemusíš pátrat po názorech anonymů jen proto, že jim lépe rozumíš. Myšlení ,jak se říká, bolí, ne vždy jsou věci ve skutečnosti tak jak s enám tedy tobě zdají. Ptej se jsme tu. Přes zdravotnictví tu máš Kaču s nedokončenou medicinou, přes chemii a ty Andreu. Já ti klidně napíšu něco jak je to v Austrálii, Francii nebo USA všude tam mám kolegy a není problem cokoli zjistit z první ruky od konkretních lidí. Stejně tak ti z pohledu psychologie odhadnu cio je kdo z těch tvých rozumbradů zač. Přes Německo a vše kolem něj je tu Sany a další a další. Nevěř neznámým lidem, říká ti to i tvůj syn a určitě když jsi byla malá. i tvoje maminka

Kača (Ne, 10. 10. 2021 - 23:10)

Já nedokončený chemik :). Ale to zdravotnictví byla má první práce a celou dobu, i v sázkovce, jsem pro ně externě pracovala na studiích. Tak alespoň opětovný nástup nebyl takový šok...
Ráno nevstanu. Dobrou noc :).

lalla1 (Ne, 10. 10. 2021 - 22:10)

Ještě takhle Miluno. Kača ti tu kamarádku výborně rozebrala. Jen doplním. Pracovat na Aro je skutečně náročná pozice. A ten člověk musí být vzdělaný, nejsem si jistá, ale samotná SŠ zdravotní stačit nemusí. Každopádně , takový člověk je natolik inteligentní, že nebude na veřejné sítě psát a točit takové nesmysly. Nehledě na to, že by s tím mohl mít problém i její zaměstnavatel

lalla1 (Ne, 10. 10. 2021 - 22:10)

Martinu nikdo tady neviděl?

Kača (Ne, 10. 10. 2021 - 23:10)

Teď jsem koukala dozadu, psala tu jen v noci, krátký příspěvek o volbách. Tak asi nemá čas...
Marti?

Kača (Ne, 10. 10. 2021 - 20:10)

Neví někdo něco o Fernandovi?

lalla1 (Ne, 10. 10. 2021 - 22:10)

Zatím se mi emailem neozval, neodpověděl. Ještě to zkusím

Kača (Ne, 10. 10. 2021 - 22:10)

Děkuju Lallo, jsi milá :).

Miluno (Ne, 10. 10. 2021 - 20:10)

už to vypadalo, že jsi dostala rozum a budeš se podle toho chovat. Ale jsi pořád stejný paznecht.

omyl (Ne, 10. 10. 2021 - 20:10)

ona to nedělá, ona blbka je. Hloupá, nevzdělaná a vyskakuje zde jak pominutá.

Kača (Ne, 10. 10. 2021 - 20:10)

Že vás to baví, přihlouple anonymně nadávat.

Miluno (Ne, 10. 10. 2021 - 20:10)

nedělej ze sebe pořád blbku a neremcej o něčem, čemu vůbec nerozumíš. Jsi všem leda k smíchu.

Miluna (Ne, 10. 10. 2021 - 18:10)

Tak to nezáleží co na ní vyhrabete,důležitý pro mě je že to co našli v krvi jestli je aspoň kouskem pravda.Ty informace se objevují i celkově po světě.Chtělo by to aby se vyjádřili experti ohledně co zjistila.Sem zvědavá co s tim bude dělat dál když má i záznamy.Dokuď je ale kolem tolik nejasností a pochybností tak ve mě vakcíny budí maximální nedůvěru a jak někdo už podotkl tak lidem co po ní nic neni a argumentují tim tak že mohli dostat jen placebo.No je to všechno bordel kolem toho.Radši jdu myslet na miminko.

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 18:10)

To víš že jo. Placebo. Už pracuješ, ty vědkyně?

Miluna (Ne, 10. 10. 2021 - 19:10)

No vždyť to se i dělá když je něco v experimentální fázi tak se dává části lidem i placeba ,to nevíš?? Jo pujdu dělat teď s miminkem,to je nápad.

Reklama

Přidat komentář