Reklama

Soulož

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 08:11)

Jako mladej jsem souložil i před svatbou denně.Pak po svatbě,kdy jsme se snažili o mimino,jsem mrdal 3x denně.Pak přišla trochu pauza,tři děti nám stačili.Pauza se protáhla po rozvodu na rok bez ženy,bylo jen honění.Po roce jsem si našel novou ženu.Už to nebylo tak divoké,ale chuť denně mrdat mne nepřešla.Už jsem se těšil až bude žena po přechodu a já jí budu denně plnit píču semenem.V současnosti jen lízám píču,žena má povislou dělohu.Ale čůráka kvůli semenu mne kouří.

Mirka (Po, 18. 10. 2021 - 22:10)

Jsem již několik roků vdova, manžel mi zemřel ještě mladý a já zůstala s dcerou sama. Nenašla jsem si zatím žádný protějšek, ale řeknu veřejně, že bych chtěla souložit, protože s manželem jsme souložili každý den. Chlapy co se nabízejí jsou tací hospodští povaleči se kterými nechci zase já nic mít. Již jsem se odhodlala, že svedu i ženatého chlapa. Jak to teď píši a dcera již spí, tak bych souložila hned, jak se říká, abych neuschla.

Adriana (Pá, 5. 11. 2021 - 10:11)

Kolik je dceři ? Nenapadlo tě, že by jsi se pomilovala s ní alespoň orálně a prstěním ?

Mirka (Pá, 5. 11. 2021 - 11:11)

Dceři je devět, ale jsem normální ženská, která chce chlapa a nikdy bych se nespustila s dítětem ani vlastním. Zatím používát ty ženské náhražky.

Adriana (Pá, 5. 11. 2021 - 21:11)

Já jsem taky bez chlapa, ale jednou si dcera (10) ke mě přišla lehnou, tiskli jsme se k sobě a když jsem cítila jak mi sahá mezi nohy, tak to bylo krásné. Svlékla jsem si noční košili a ona taky. Povídali jsme si a nechala jsem jí hladit i prsa a pipinu. I já ji začala hladit a pak jsem neodolala a začala ji lízat. Ona to opětovala a bylo nám krásně. Od té doby si takto děláme dobře, ale není to pravidelně. Určitě mě teď někteří budou odsuzovat, ale mateřské pouto je silnější.

Roman2022 (So, 8. 1. 2022 - 13:01)

a nechceš projet i kundičku?
[email protected]

Lenka (Po, 8. 11. 2021 - 04:11)

Já vás plně chápu a musím se přiznat že i já s dcerou hřeším. Začlo to když jí bylo 12. Chlapa nemám a chyběla mi láska a milovaní. Někdy spávala semnou v ložnici a jednou se to prostě stalo. Skončili jsme obě nahé a dělali si dobře. Prostě touha po dotíkání a milování byla silnější. A proto já se za to nestidím že mám dcerou milostní vztah

Roman2022 (So, 8. 1. 2022 - 13:01)

pokud chceš projet kundičku dej vědět..
[email protected]

Irena (Ne, 14. 11. 2021 - 23:11)

možná si někdo bude myslet, že jsem ujetá. Nemám chlapa již patnác let a dceru devatenác. V noci dost často, také semnou spala a před rokem se začala vyptávat jaké to bylo s tátou, že se ještě nemilovala a přitulila se ke mě. Začala mi dráždit poštěváčka, byla jsem vzrušená, že jsem se jí přiznala, že mám robertka. Navzájem jsme se uspokojovali a já ji tím robertkem dokonce i odpanila, což mi mrzelo, ale od té doby jsme si to udělali již několikrát.

Návštěvník (Ne, 14. 11. 2021 - 23:11)

Kdo nemá klasický sex , hledá náhradní řešení . Pokud nedojde k znásilnění , tak je to přípustné . Platí , není žalobce , není soudce !

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 22:11)

Je to incestní chování , ale pokud není násilné a oběma vyhovuje , žena ženu neoplodní , tak nic proti ničenu .

Default User Image
Futrál (Čt, 9. 11. 2023 - 00:11)

 V práci mi rozbrušovačka ušmikla pytlík, přišel jsem o obě vejce. Na to mi utekla žena s nějakým černochem. zůstal jsem se 14 letou dcerou sám. Protože mi bimbas stál, jsem to jednou s dcerou zkusil. Sama za mnou vlezla do postele, že prý ji je zima. Byla to jen výhovorka, protože jsem topil v kamnech na plný pecky. Dceru jsem tedy jednoho krásného dne odblanil a jí se to moc líbilo, už se vrací ke mě do postele šest roků, skoro každou noc.   

Dagmar (Ne, 10. 10. 2021 - 22:10)

Souhlasím. Nezahřeje, neobejme, nepomazlí se, což ženě chybí. Ta věta byla myšlena s nadsázkou. Není nad živý exemplář.

Pepa (Ne, 10. 10. 2021 - 21:10)

Chce se mi šukat, není kde zasunout. Pokud se najde nějaká žena do 50, tak se může ozvat. Můžeme si zasouložit alespoň na těchto stránkách. Později, třeba v postely.

Dagmar (Ne, 10. 10. 2021 - 22:10)

Žena muže v podstatě ke svému uspokojení nepotřebuje, nejde-li jí o početí ( smích ). Vibrátor službičku neodmítne, na nic se neptá, nechodí do hospody, nebolí ho hlava, neloupe v kříži. Můžete mi něčím oponovat?

Milovník (Ne, 10. 10. 2021 - 22:10)

Vibrátor, nepohladí, nezahřeje, jediné co je, že nesklame a pokud má baterie z reklamy, tak může pořád.

ytong (Ne, 10. 10. 2021 - 15:10)

To,na severu Čech-prcá kámen - cihlu !!

Josef (Pá, 8. 10. 2021 - 20:10)

Ja mám chuť pořád škatulky, třeba 6x za den. Manželka jen jednou nebo dvakrát chtěla by se jen mazlit. To já se mazlím také, ale jen chvilku a už chci šukat.

mrdačka (Čt, 7. 10. 2021 - 22:10)

S těmi toikami to je dobrý nápad, a nadrženci by měli mít na klopě, nebo na bundě placku s nápisem ,,Chci mrdat", lidé by se mohli dohodnout jít do budky si zamrdat, k budce by se podle zákona nesměl nikdo přiblížít na 2 m! Šmíráka by policista mohl zalehnout a vyndat mu čuráka, aby měl ostudu. Život by se tím stal plnohodnotným, lepší než lézt do divadla.

skokan (Čt, 7. 10. 2021 - 22:10)

Ještě bude důležité, aby do těch mobilních šukacích buněk ještě namontovali automaty na prezervativy, jako je to na toaletách na dálnicích.

Reklama

Přidat komentář