Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 08:10)

To se dobře čte jaké jste blbky a krávy.

Val (Po, 11. 10. 2021 - 07:10)

Už neber ty tabletky...

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 21:10)

Nech ho kupírovat.

Katka (Ne, 10. 10. 2021 - 21:10)

Mému synovi je to 12 let jeho penis měří 27 cm je sem z toho nešťastná nevím co mám dělat

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 09:10)

Ještě dodám. Sociálka nepovolila matce aby žil s ní, otec syna nechtěl a tak se o něj starají prarodiče. Málem skončil v detenčním zařízení pro nezletilé raubíře.

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 10:10)

Tohle už jsem někde četl. Má to pokračování. Máma skončila v blázinci, táta se znova oženil s mladou a čekají dítě. On prý se modlí, aby to byla holka. Kluk prý obcuje s babičkou, s dědovo souhlasem, protože náhradní rodina nechce aby znásilnil znovu.

* (Ne, 10. 10. 2021 - 09:10)

No, on je tatík přistihl zrovna v nelepším. Než je stačil roztrhnout, tak kluk stihl naplnit mámu. Dostali oba přes hubu. Kluk utekl, žena musela se zraněními do nemocnice a tam jí také provedli miniinterupci. Takhle dopadají maminky, které neodolají synovu kouzlu.

Karla (So, 9. 10. 2021 - 10:10)

Těší mě sledovat jak se syn vyvíjí, jak se mění před očima. Od mala ho koupu, teď už tak teda né, ale přesto mu jako umyju záda, nebo vlasy. Prakticky vždycky mu ho zahlédnu a je vidět, že už to není šulinek. I v klidu ho má pěknýho a i na kulích je vidět, že jsou plný semene. Prostě pubertální, onanující kluk.

Péťa (So, 9. 10. 2021 - 15:10)

Kolik mu je, kolik ho má?

Karla (So, 9. 10. 2021 - 20:10)

Bude mu 13 a těžko říct velikost. Asi víc než 12 cm. Přistihla jsem ho při onanii a to ho měl napnutého teda už pěkně.

Návštěvka (Ne, 10. 10. 2021 - 05:10)

Ve třinácti už mají kluci pěkný šuliny. Málem úplně jak dospělácký. Syn měl v létě 12 a taky mám možnost vidět jej ve vaně a poznám, jak ho má čím dál víc vyvinutýho a i ty kulky má pěkně stažený, naplněný semenem. Taky už ejakuluje ostošest.

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 17:10)

Chtěl bych poznat nějakou ženu ve vašem věku, kterou tohle přesně láká, já jsem puberťák a byl bych rád, kdyby jsem mohl mít sexuální, takový zaučování. V sexu jsem neznalý, proto by se hodila pomoc. Má někdo zájem ?

Martina (Po, 11. 10. 2021 - 11:10)

Ahoj já tě klidně zaučím ,mám ráda mladé kluky s pevnou erekcí.jak ho máš velkýho? Vydrží ti dlouho stát?

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 21:10)

už jsem ti odpovídal 18 cm

Martina (So, 9. 10. 2021 - 08:10)

Ahoj já tě klidně zaučím ,mám ráda mladé kluky s pevnou erekcí.jak ho máš velkýho? Vydrží ti dlouho stát?

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 09:10)

18cm

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 07:10)

To jste všechny takové krávy nebo to píše jeden vůl,jak může být někdo tak blbej a věřit těm 25 cm.

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 12:10)

Klukům může přijít ejakulace náhle a nekontrovatelně, pokud pravidelně neonanují. Jsou na veřejnosti a tak nemohou penis vyndat a řádně se vysemenit. Pokud to dělají záměrně, není to moc hygienické a omluvitelné. Některým ovšem i při sebemenším vzrušení vytéká dost preejakulačního sekretu a s tím se nedá nic dělat. I já mám často ve slipech mokro. Jen musíme často měnit spodní prádlo.

Petra (Čt, 7. 10. 2021 - 11:10)

Syn se každý den udělal do trenek a do prostěradla. Dělal to tak snad od svých 10 do 15 let. Vždy jsem je našla úplně napuštěné. Má ho narozdíl od manžela dost malého tak si to často dělal ani ho nevyndal z kalhot. Teď je mu 21. Pořád občas najdu slipy hezky celé od semene a po ránu ho zahlédnu s tou jeho malou erekcí.

Nelina (Čt, 7. 10. 2021 - 11:10)

Jak píšeš, tak toto dělal můj syn tak do čtrnácti, semeno bylo všude v posteli. Pak se utíral a nyní má postel skoro čistou. Teď, v jeho šestnácti, onanuje pořád a říkám si že je načase, aby si našel holku.

Reklama

Přidat komentář