Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Kača (Ne, 10. 10. 2021 - 22:10)

:)) přesně jsi to vystihla. Paní je kreativní. Jj, izraelská univerzita mě taky pobavila :).
A teď si vezmi, kolik lidí jí naletí a přitom neukazuje nic, než špinavé sklíčko, krev a snad vakcínu...a teď, světe div se, mikroskop ukázal nejspíš krvinky...bum bááác. Z toho bordelu to nepoznám :).
Ráda si počkám na ty experty, snad budou tak "vzdělání" jako paní.
Ale jedno se jí musí nechat. Ona umí mluvit a věřím, že je přesvědčivá. Jako MLM prodejce může být dobrá. Ještě, že jsem vůči těm výplachům mozku už imunní :).

lalla1 (Ne, 10. 10. 2021 - 23:10)

On je to takový smutný obraz české společnosti. Vem si, že každý pochybuje, ptá se, je nejsitý ale určitá skupina naprosto nevzdělaných lidí najde odpověď u mírně arogantní slečny s dětským mikroskopem, lakem na nehty a exotickým prapodivným vzděláním, která se notabene živí prodejem jaru na nádobí a podobných vychytávek :))

Kača (Ne, 10. 10. 2021 - 23:10)

Je to strašný...ale publikum má.

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 20:10)

Jako ta ženská zkoumala vakcínu?? Tak to určitě přijdou experti. Tak nám napiš, jak to dopadlo.

ytong (Ne, 10. 10. 2021 - 15:10)

Tedy,na tolik blbů,co je na těchto příspěvcích by nestačily ani Bohnice,s Kosmonosama a Kateřinkama !! Proti vám byl Pepek Vyskoč rektor filosofické fakulty !!

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 15:10)

Mě by zajímalo, proč ten krp Tušl si nenechá udělat zubní protezu. Za to co vyžebrá.

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 16:10)

On toho moc nevyžebrá. Vždyť se mu smějou. A ti kteří by dali, jsou na dávkách, takže zase nic

ale (Ne, 10. 10. 2021 - 15:10)

zase dobře žužlá, co Luboši?

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 15:10)

marné boj, Stálice, trapas pořád dokola, to nevyřešíte.

Miluna (Ne, 10. 10. 2021 - 15:10)

Já to Kačo přála Volnýmu nebo Trikoloře to bylo druhý místo mého přání.A Babiš byl opravdu pro mě menší zlo.A myslíš že s těmahle ohledně Kovidu to bude lepší??? Ne naopak,obávam se že můžeme čekat opravdovou Kovidí totalitu a něco co se děje ve Francii,v Austrálii a v některých zemí v Americe.A tyhle strany to o sobě vždy říkali že by chtěli Euro.No ale už víc o tom nemá cenu psát,tady se s váma neshodnu tak nevidim důvod o tom psát.Já budu bojovat dál ve své skupince lidí a psát o tom se svýma lidma,tady už je to zbytečný řešit.A začínam 16 týden,tak ohledně miminka se mam s nim dobře a čekam už kdy se ozve,ještě se neozvalo a už sem ve vlaku a vracim se domu.

Kača (Ne, 10. 10. 2021 - 15:10)

Tak to už se mimčo brzy ozve :). Je fajn, že se cítíš dobře...Hlavně ať ty testy Sergejovi vyjdou. Nedokážu si představit, co by se dělo, kdyby mimčo jeho nebylo. Luboš asi není dobrý kandidát na otce...

Kača (Ne, 10. 10. 2021 - 15:10)

Tyto pidistrany neměly šanci...Navíc by nic nezměnily, kdyby začal Covid nabírat na síle, museli by udělat nějaká opatření. Stejně jako je bude dělat každá strana...
Co se děje v Austrálii? Austrálie je velmi široký pojem. Pár lidí tam znám, ale neříkali, že by se něco dělo.
ODS euro nechce...
Ti tví lidi ti blbnou hlavu, oni to nejsou žádní myslitelé. Viděla jsem včera Patrika a to co s Lubošem předvedli v hlasovací místnosti, to byl obyčejný trapas. Práce by jim prospěla, místo toho somrování o příspěvek na FB...

Miluna (Ne, 10. 10. 2021 - 16:10)

Nezlob se ale já vidim plno videí a informace mam taky od lidí co tam bydlí.Neni to tam uplně všude ale někde už úřaduje Kovid totalita a lidi jsou nuceni povinně do očkování a vojáci v ulicích.Stačí Francie,bez passu nemůžou už snad ani do krámu.Já fakt se tomuhle systému nikdy podvolit nechci!!! Tohle vše ještě před rokem byli desinformace a teď realita.Ve všem měli pravdu lidi co sleduju a nejde jen o Patrika ani Luboše.

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 17:10)

V kterým státu Austrálie je kovidí totalita ?

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 15:10)

Miluno, covid zajímá každýho ale jinak. Jeden z průšvihů Babiše je, že špatně zvládl pandemii, že pořád nosíme rouška a že hrozí další vlna. Prostě nedokázal aby byla proočkovanost. Na tom se shodnou všichni. A jestli ti někdo slibuje, že to jde bez očkování a prodělané imunity, tak ti lže a lidi to vědí a proto je nevolili.Další témata jsou důležitější. Pro tebe, která nechce pracovat byly vhodné strany komunisti, Babiš a socani, kteří by ti to nehlídali. Jinak Volný blok a Trikolora by si na tebe posvítili.

Miluna (Ne, 10. 10. 2021 - 16:10)

A ono něco někde očkování mění? Jen jim přibývaji dávky a výsledek žádnej.

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 16:10)

Už ti to tady tisíckrát vysvětlovali jak to funguje, znova to stejně nemá cenu. Ty si prostě nechceš namáhat mozek.

Miluna (Ne, 10. 10. 2021 - 17:10)

Podívej se na zdravotnici Petra F Rédová,mam ji na fb.Koukni co ve vakcínách našli.Jestli je to pravda tak chce to ať se tim zdravotníci začnou zabývat a nemlčí.Co dává na profil už jsou hodně vážný informace.

C&C (Út, 2. 11. 2021 - 20:11)

Jaka zdravotnice? Sedmilharka Redova je tak maximalne mastickarka co vam proda kafe obohacene o kralici bobky za 300% ceny. Jeji teze jsou vycucane z prstu a "fakta" ma absolutne smyslena. Zvazuji podani podmetu pro trestni stihani.

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 17:10)

Petra f redová? Petra Fejmanová Rédová je ovšem typický příkladem, proč lidé točí takové videa. Sama se věnuje tzv. kyslíkové kosmetice a provozuje e-shop, ve kterém si můžete koupit kosmetickou houbičku za 145 Kč nebo předražené čaje. Také nabízí léčitelství. Do jejího repertoáru patří například terapie Reiki, regresivní terapie, AFT terapie a kraniosakrální terapie. A věnuje se astrologii a ezoterice.

Reklama

Přidat komentář