Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 10. 10. 2021 - 14:10)

Protože sem neměla voličský průkaz abych mohla volit mimo trvalé bydliště když nejsem doma.Ale nevěřila sem že to dopadne takhle hrozně i beze mě! Jo třeba Sergejovi napaří vyšší daně.Chci aby nám zůstala Koruna a ne aby jsme měli Euro.Nechci čim dál větší odpaďák Euro bláznů.

Kača (Ne, 10. 10. 2021 - 14:10)

Proč sis ho nezařídila???
Jestli Sergejovi napaří vyšší daně to nevím, ale někde se ty peníze budou muset vzít...jsme v krizi. Že asi budete mít vyšší nájem, s tím počítejte. Tady u nás už to hezky roste...
Do toho energie, jídlo.
Když píšeš o odpaďáku...Kdo si myslíš, že otrávil Bečvu a proč si myslíš, že tak dlouho se to vyšetřuje? Četla jsi programy stran, že víš, kdo chce euro?
Já ho taky nechci. Ráda bych, aby se zachovala naše měna s možností platit eurem...
Mimo téma. Jak se máš? Co mimčo, už se ozývá :)? Přesně nevím,v kolikátém měsíci jsi...

Miluna (Ne, 10. 10. 2021 - 14:10)

Asi lidi dokuď nebudou rýt hubou v zemi nepochopí nic když dokázali dát hlas téhle špíně.Pořád i pro mě zlatej Babiš a ČSSD než tahle špína.

Kača (Ne, 10. 10. 2021 - 14:10)

Proč " zlatej Babiš"? To jsi se rychle oklepala z toho, že jsi tu rok nadávala jakou máme příšernou vládu, že tě nutí nosit respirátory, že dětem chtějí dělat výtěry, že se mluví o očkování dětí...
A že Babiš řekl, že sem můžeme vzít migranty, protože tady je potřeba obsadit 300 tisíc pracovních, dělnických míst, to je také pravda. Ty asi chceš, aby tato místa čekala na tebe, Otu,...
Takhle bych mohla pokračovat...

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 11:10)

Taky nevím, co Mia řekla. Ale že se budou utahovat opasky všem, to snad ví každý. Po vládě Babiše a po krizi, musí nepopulární věci dělat každá strana.

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 12:10)

A že ty opasky už utahovaly i před Babišem co? Pro obyčejný lidi utahují ale sobě neutáhnou.

Mia 22 (Ne, 10. 10. 2021 - 11:10)

Ále žádný, to byla jen legrace.

Mia 22 (Ne, 10. 10. 2021 - 11:10)

Já neříkám nic, ale na má slova dojde!!

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 11:10)

Jenže už nevím jaká byly tvá slova?

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 10:10)

A co říkají na výsledky voleb Mia, Miluna, Andrea?

povídkáři (Ne, 10. 10. 2021 - 09:10)

Volby byly zfalšované!!!! Teta kamarádky naší šéfové viděla rozbabalenou bednu a určitě z ní vyndávali lístky SNNJK!!!! Budeme podávat trestní oznámení!!!! Navíc jsme nedosáhli na 1.5% stejně jako kamarád Svolný a to nás sejří, protože nedostaneme 100Kč na jednoho voliče jako ostatní BTW jen si to spočítejte. Z čeho budou financovány setkání stálic s mohutnými pařbami? Jituniny létající prostředky? Haleschovy sociologické výzkumy, Kotíkovy klidné dny plné šukajících ptáků, Tubošova červená trička? Martiny a Adriany dovolené a výlety? Z čeho bude Ria financovat údržbu svých nových vřesovišť, Vianka údržbu svých fungl nových kukadel, Lilly značkové kabelky a Sonny nové a nové offshorové haciendy??? Aha?

jo (Ne, 10. 10. 2021 - 09:10)

když budete dobří tak za 4 :-)

Sany11 (Ne, 10. 10. 2021 - 08:10)

Dobre ranko. Pojdme zalozit levicovou stranu ;) :D Za 8 let jsme v parlamentu ;)

lalla1 (Ne, 10. 10. 2021 - 08:10)

Pročítám a zareaguji na konkretní. Aleš psal o levici. Samozřejmě bez levice v parlamentu je to průšvih. Průšvih také je, že my levicově smýšlející (mluvím o moderní, neextremistické levici) máme už dlouhou dobu smůlu. Jediná levicová strana ČSSD už dlouho upadá, je to sice nejstarší a programově nejkontinuálnější strana, ale bez jasného programu, který by nejen kritizoval ale i stanovoval jak z konkretního problému ven, bez osobností...atd.. Dobrá, podařilo se jí vstup do EU, dnes se sice na EU díváme kriticky, ale je to fakt. Moderní levicová strana nevznikla, Velká škoda, protože pravice potřebuje zpětnou vazbu, dohled a kritiku levice v parlamentu...

bianka (Ne, 10. 10. 2021 - 07:10)

A za další čtyři roky? Psala jsem tady taky o tom, a jdu si užít neděli.:-) Tady na nule. Konec hlášení. :-))

-Aleš- (Ne, 10. 10. 2021 - 07:10)

Levicové vlády většinou vydrží dvě volební období, než lidi zapomenou jak je ty pravicové odíraly.

bianka (Ne, 10. 10. 2021 - 07:10)

Kdo ví, co bude příště.

-Aleš- (Ne, 10. 10. 2021 - 07:10)

Já to vím, koalice půjde za čtyři roky od válu, protože nesplní očekávání lidí.

-Aleš- (Ne, 10. 10. 2021 - 07:10)

Já jsem byl s vládnutím ANO poměrně spokojenej a neměl jsem vůbec pocit že by měla přijít změna. Proto jsem je volil. Věřím tomu že tak to měla většina lidí, ale nechali se napálit řečičkama o změně. Přitom šlo jenom o to vyšachovat Babiše a změnit tok peněz pro svoje kamarády. Obyčejnej člověk na téhle změně jenom tratí, ale to brzy uvidíme všichni.

-Aleš- (Ne, 10. 10. 2021 - 07:10)

Babiš měl důvod být sebejistej, jeho strana získala přes 27% hlasů a ve sněmovně mají nejvíc poslanců ze všech. To jeho potenciální koaliční partneři selhali. Taky je to chyba levicových voličů, kteří kdyby sledovali volební průzkumy, tak by si museli vybrat jenom mezi ANO, ČSSSD A KSČM. Stačilo aby se ČSSD nebo KSČM přehouplo přes 5% a dneska bychom se bavili o něčem úplně jiným. Místo toho šli a hodili to Přísaze, Trikolóře nebo Volnýmu, i když bylo jasný, že se do parlamentu ani jeden nedostane. Ale není to konec světa, pravicové vlády mají vždy krátké trvání, jakmile začnou lidem sahat na prachy, tak ti se začnou bouřit. Příště se tam zase dostanou socani a když ANO najde solidního lídra, tak zase budou vládnout oni.

Reklama

Přidat komentář