Reklama

Hračky, které se zasunují dovnitř(!) penisu

Default User Image
Martin X. (Ne, 7. 4. 2024 - 13:04)

Zdravím, i já jsem příznivcem zasunování ,,hraček" do penisu.
K týhle praktice jsem se před sedmi lety dostal náhodou. Moje holka studovala zdrávku. Jednou jsme byli mírně přiopilí a při jedný sázce slovo dalo slovo a já se s ní vsadil, že když prohraju, nechám se od ní vycévkovat. Prohrál jsem... Ona mně to provedla při maximální erekci a i když jsem měl napřed strach, byl jsem překvapen tím, jak to bylo příjemný. Když cévku vytahovala, normálně jsem při tom vystříkl. Od té doby to čas od času praktikujeme a vždycky je to maximální vzrůšo, jaký si málokdo umí představit...

Anonym (So, 9. 3. 2024 - 09:03)

Radši ho někam strkám, než něco strkat do něho. No nic, jdu ho strčit do přítelkyně. 

Anonym (Ne, 10. 3. 2024 - 22:03)

Skvělý nápad :-)

Default User Image
Hm... (Pá, 22. 12. 2023 - 23:12)

Poradit,alebo skusit vajka niekto ihly?

Default User Image
... (St, 6. 12. 2023 - 22:12)

Vajka niekto ihly,pokeca o tom,alebo to aj by skusi?

Default User Image
Anonym (Čt, 19. 10. 2023 - 22:10)

Vajka nieco snimi skusit,hm?

Návštěvník (Po, 7. 3. 2022 - 19:03)

Nejlepší máš, strčit si... já myslel že pták se zasunuje do kundičky, ale zasunovat do ptáka............no chutě jsou různé, že!

Návštěvník (Ne, 20. 2. 2022 - 18:02)

Používám štětec. Zadní konec má 3mm a přední 10mm. Postupně se rozšiřuje. Namažu ho indulonou a kopuluji s ním. Vejde se celý bez problémů. Manželka mi říká, že jsem blázen, když mi nestačí masturbace normálně, jen rukou.

Bert (Ne, 20. 2. 2022 - 17:02)

Už jsem to tu jednou psal... Rád si hraju s dilatátory, hodně jsem si tuto praktiku oblíbil. Mám kovové i silikonové které projdou až do měchýře, je to opravdu vzrušující pocit. Koukněte třeba tady xhamster.com/videos/stepmom-vibes-urethra-sounding-extreme-insertion-handjob-xh7mW73, určitě se vám to bude líbit. Ale při používání kovových je lepší když nemám erekci ale toho nemůžu dosáhnout, hned se mi vždy postaví nemáte náhodou někdo návod jak ho udržet v této situaci klidu?

Yale (Ne, 20. 2. 2022 - 18:02)

Udržet ho v klidu v tomhle případě snad ani nejde....)

Džon (Ne, 20. 2. 2022 - 17:02)

Kdysi dávno jsem narazil na sexy portál, kde jsou k vidění sexy věci, konkrétně v sekci xhamster.com/videos/penis-punishment-xhA7lLz . Byl jsem překvapený, jaké existují pomůcky, které se u nás pravděpodobně nikde neprodávají. Nejvíce mě šokovala myšlenka vsunutí předměru dovniř penisu. Jak jsem nad tím postupem času přemýšlel, něco mě na tom neskutečně přitahovalo, asi touha po vyzkoušení úplně nové oblasti erotiky. Zvědavost byla silná, a proto netrvalo dlouho a objednal jsem si penis plug - cca 5 cm dlouhou, dutou, speciálně tvarovanou kovovou trubičku, která se zasouvá dovniř penisu. Napoprvé nic moc, ale podruhé, potřetí... a začalo se mi to líbit. Byl to naprosto nepoznaný pocit, cítil jsem zajímavé šimrání uvnitř, které mě velmi vzrušovalo. Protože to je dutá trubička, dá se přes ni močit i ejakulovat... Jaké s tím máte zkušenosti?

Duhaha (Čt, 18. 11. 2021 - 16:11)

Ortodoxní!

Dorhy (Út, 9. 11. 2021 - 10:11)

Skvělý

Jeden volební … (So, 9. 10. 2021 - 17:10)

Jo, tomu pánovi lze jen závidět...https://xhamster.com/videos/sounding-1152518...so sexy!

Default User Image
Celestix (Ne, 7. 4. 2024 - 14:04)

Teda, dost dobrý!!!

Hunky Dorky X (So, 11. 2. 2023 - 17:02)

Dost dobrý!

Tomáš (So, 10. 4. 2021 - 14:04)

Už jsem to tu jednou psal... Rád si hraju s dilatátory, hodně jsem si tuto praktiku oblíbil. Mám kovové i silikonové které projdou až do měchýře, je to opravdu vzrušující pocit. Ale při používání kovových je lepší když nemám erekci ale toho nemůžu dosáhnout, hned se mi vždy postaví nemáte někdo návod jak ho udržet v této situaci klidu?

ytong (Ne, 14. 2. 2021 - 03:02)

Bezva hračku na zvětšení penisu jsem objevil,když jsem se mazlil se sršněm a strčil si ho do ptáka !!

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 17:02)

Není to nebezpečné pro pánské zdraví?

Default User Image
Jakub (Čt, 7. 3. 2024 - 18:03)

Taky by mě to zajímalo protože ,když jsem to zkoušel tak do dost bolelo/pálilo neví někdo proč?

Reklama

Přidat komentář