Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 09:10)

Jsem fena dle potřeby připouštěná .

Návštěvník (St, 13. 10. 2021 - 09:10)

A připustil tě minulou sobotu , nebo jen sliboval ?

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 13:10)

Pepa říkal , že mně v sobotu nechá připustit .

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 22:10)

A nechal ?

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 00:10)

Já si dost dobře dovedu představit osamělou ženu se psem, který jí jediný rozumí a mají se rádi. Je to také zoofilie, ale pochopitelná. Bez jakékoli zvrhlosti.

Jana (Čt, 7. 10. 2021 - 07:10)

To si dovedu taky představit, ale pro takovou platí to, co jsem napsala už dřív, že se vzdala intimního vztahu s jakýmkoli mužem.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 23:10)

Jsi na omylu . Připoutali mne ke křeslu a šli do mne chlapi , potom pes a potom zase chlapi . Je to zážitek a bylo to z orgasmu do orgasmu . Byli dost vulgární , bylo to o ponížení i silném vzrušení . Kdo to nezkusí , neví o čem to je .

návštěvník (St, 13. 10. 2021 - 16:10)

nono-po pravdě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 07:10)

S takovými jsem to ještě nezkoušel a ani se mi nechce. Taky by mne mohl žárlivý Alík pěkně pokousat.

Jana (St, 6. 10. 2021 - 12:10)

Vy jste teda pěkně hnusní. Lízat od psa se může nechat jen nějaká zoufalka. Bylo by lepší, kdyby si to nechala pro sebe. Já mám ráda střídat lízání s líbáním. Se psem se teda líbat nebudu a hnusí se mi představa, že bych si ten puch z psí mordy nechala zanést do kundy.

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 11:10)

Nedělej dámu , určitě by z tebe byla dobrá fenka pro velkého psa . Je to jen o předsudcích jak už tady někdo psal . Takových už bylo co říkaly nikdy a potom řvaly rozkoší jak ta výše zmiňovaná hajná. Ženskou lze přece připustit i když nechce !

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 12:10)

Zbav se falešných předsudků , bouďáka odepnutého ze řetězu na tebe nikdo připouštět nebude . Když mi přítel řekl že by potřeboval abych byla občas fenkou , že by mu to moc pomohlo ,tak jsem cítila jak mi lezou oči z důlků a seřvala jsem ho , že je perverzní prasák a s takovými návrhy ať jde do hajzlu . A za čas na párty u jeho šéfa k tomu došlo tak nějak samo , samozřejmě že alkohol sehrál svojí roli a nemohu říci , že by se mi to nelíbilo .

Jana (St, 6. 10. 2021 - 12:10)

Když mi přítel řekne, že potřebuje, abych byla fenkou, znamená to, že mě chce ojet zezadu. Proč ne? Je to regulérní poloha. Ale od psa? To by nechtěl ani on, abych se cítila tak nečistá fyzicky i duševně. Žádný jeho šéf ani alkohol by to nepřebil.

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 21:10)

Takže "na pejska" ano ? Ale na "pejska" pejskem ne ? Jen nedělej drahoty !

Jana (St, 6. 10. 2021 - 22:10)

Není tak důležité, na jaký způsob dělám, ale s kým to dělám. Ano, na pejska klidně s chlapem, kterého mám ráda. S takovým, který by ho předtím nestrkal do kozy nebo ovce. Sex si spojuju s láskou. Musí se mi líbit, musím se do něj aspoň trochu zamilovat. Se sympaťákem i na pejska, s hňupem na žádný způsob, blbcům a Návštěvníkovi beze jména se raději vyhýbám. Zvířata sice nejsou blbá, ale normální ženskou nemůžou sexuálně přitahovat. Asi mi nevymluvíte, že sex se psy je čistě komerční záležitost, kterou objednávají úchylové.

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 13:10)

Hrátky se zvířátky mají rádi zoofilové a skutečně za to ženám dobře platí . Je to perverze .

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 09:10)

Někdo to prostě potřebuje vidět , jak jeho partnerku opíchává pes . Je to deviace a pokud ona na to přistoupí , tak to není nic proti ničemu . Někdo tím i vydělá peníze a ani peníze z perverze nesmrdí .

jana (Čt, 7. 10. 2021 - 10:10)

možna ještě jina jana,ale ja to nepišu! mam opačny názor-uplně odlišny-janičko moje mila nezlobse

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 22:10)

Hrátky se zvířátky mají rádi zoofilové a skutečně za to ženám dobře platí . Je to perverze .

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 20:10)

To nemůžeš nikdy dopředu vědět , co přinese situace . A pamatuj : odříkaného chleba největší krajíc !

Reklama

Přidat komentář