Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Káťa (Pá, 1. 10. 2021 - 15:10)

To je pravda. Můj prostřední (17) má teď takovou začínající známost a poznávám, jak nacházím minimum skvrn od jeho semene. Snad jen jednou, dvakrát za týden. Zato ten nejmladší si ho mydlí, až si říkám, že je neskutečné kolik má v těch kulích pořád semene. Snad si ho nevyčerpá tady tím svým honěním.

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 15:10)

Naopak ho to nakopne, že ho bude mít ještě víc, jako plemeník ve vývoji.

Káťa (Pá, 1. 10. 2021 - 15:10)

Tak to se mám na co těšit. Ale už nějaké zkušenosti se staršími syny mám, nic mě nemůže překvapit. I když zdá se mi, že ten nejmladší onanuje ze všech nejvíc. A trochu si užiju i já. Momentálně jsem bez partnera, tak klučičí semeno taky není k zahození. Ba právě naopak.

Daniela (So, 2. 10. 2021 - 07:10)

Vím, že ségra to má taky tak. Je sama se dvěma syny a přiznala se, nebo spíše řeknem si úplně všechno, že využívá pro sebe jejich spermie. Nevidím na tom nic špatného. Má dva pěkný kluky, spoustu semene každý den a aspoň si něco užije. Určitě je hodně matek, jež znají spermie svých synů.

Ondřej (So, 2. 10. 2021 - 08:10)

Jak má staré syny??

Daniela (So, 2. 10. 2021 - 10:10)

Její starší bude mít 15, mladší 13. Taky mám dvě děti, spokojené manželství, avšak spermie syna taky znám. Je to takové povyražení pro mě, zase něco jiného, zakázaného o čem se nemluví. Syn měl donedávna poluce, teď už si ho mastí i vícekrát denně.

Ondřej (So, 2. 10. 2021 - 10:10)

Tví synové jsou taky v pubertálním věku?

Daniela (So, 2. 10. 2021 - 11:10)

Psala jsem, že mám děti. Takže dcera bude mít 15, syn 12. Dobře vím, že oba si to dělají. Ač jsem si to nechtěla přiznat, to synovo semeno mě láká čím dál víc. Každé ráno, až odejde do školy, odcházím o něco později, se uspokojím s jeho semenem.

Klára (So, 2. 10. 2021 - 12:10)

Ahoj, nedokáži si to představit jak si užíváš s jeho spermatem. Děkuji za objasnění :)

Daniela (So, 2. 10. 2021 - 13:10)

Budu mít 40, skvělého manžela po ruce, avšak co se týče sexu, tak nestojí za nic. Věčně utahanej, pořád mluví o problémem v práci a jak to jde, spí ve své pracovně. Tak říká malinkému kutlochu v přístěnku. Takže si užívám se semenem našeho syna. Vycucávám jej z trička kam se utírá, přidávám je do nápoje a tak. Prostě využívám jeho semeno jak se dá.

Miluska (Pá, 1. 10. 2021 - 13:10)

Můj má o dost většího ,ale mastí si ho také pořád,do koupelny i do pokoje nechává schválně otevřené dveře abych ho viděla.

Petra (Pá, 1. 10. 2021 - 13:10)

Jak ho má velkého? Můj má 24cm v erekci a20cm v klidovém stavu

Ondřej (So, 2. 10. 2021 - 10:10)

Petro, mohu jeden nápad ohledně tvého synátora?

Miluska (So, 2. 10. 2021 - 10:10)

Řekla bych že můj syn má podobného jako tvůj možná o něco většího neměřila jsem mu ho , hlavně má krásného Žaluda , pořád si s ním hraje a má obrovský výstřik

Ondřej (So, 2. 10. 2021 - 10:10)

Kolik že je synátorovi??

Miluska (So, 2. 10. 2021 - 18:10)

Bude mu tet 15 let , krásný věk skoro pořád mu stojí,a ten žalud to je nádhera

Ondřej (Po, 4. 10. 2021 - 08:10)

Co vše už si holí?? Holí se strojkem nebo má raději spíš žiletky?

Miluska (Po, 4. 10. 2021 - 14:10)

Holi se žiletkama ,ale není moc zarostlý takže to vždycky jen drobet přejede a je oholony během chvilky

Miluska (Po, 4. 10. 2021 - 14:10)

Holi se žiletkama ,ale není moc zarostlý takže to vždycky jen drobet přejede a je oholony během chvilky

Gábina (Po, 4. 10. 2021 - 09:10)

Nevím, jestli kluci v tom věku by se měli holit. Možná pozdějc, v 17, nebo ještě dýl. Synovi je 14 a půl, párkrát jsem ho v poslední době přistihla a nedávno viděla na moment ve sprše a má spíše jen takové kraťounké chloupky nahoře. Ale je blond. Myslím, že ani v patnácti toho nebude mít moc. Jinak onanuje skoro pořád a ocas už má pěknej.

Reklama

Přidat komentář