Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Po, 4. 10. 2021 - 10:10)

Dámy, která z vás by chtěla mladého zajíčka v posteli

Květa (So, 2. 10. 2021 - 10:10)

Mýmu synovi už je přes čtyřicet, je ženatej a když přijede na návštěvu, tak si to u mámy pořád dělá jako v pubertě. Kluci nestárnou. Má krásnej, ne moc velkej pyj, asi tak patnáct, možná šestnáct centimetrů. Důležitý je, že snacha je s nim spokojená a moc ho za sex chválí. Mám od nich čtyry vnoučata. Je to radost.

Návštěvník (Po, 27. 9. 2021 - 15:09)

První mladá holka, která nebyla panna, se se mnou rozešla kvůli velkému penisu 17/5. Chlapci a maminky, jestli si myslíte, že velký klacek je nějaké výhoda, tak jste na omylu. Takových případů jsem měl víc i u dospělých žen. Nechtěly soulož opakovat. Jednou a dost.

Miluska (Pá, 1. 10. 2021 - 07:10)

Všechny ženy i holky chtějí velký macky ,17cm není moc velký co blbneš

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 08:10)

Pořiď si takovýho a vyraž za holkama. Každá jí máte jinou. Párkrát jsem se nevešel a to byly maminy s dětmi. Taky jsem plaval v hodně volné pochvě, ale to byla výjimka vytažená masturbacemi. Dvakrát jsem neuspěl, protože chtěly většího.Většina byla spokojená s tím co jsem jim dal k dispozici. Moje babička říkávala:"Každej tvrdej dobrej, hlavně ne moc velkej". A to byla moudrá žena. A manželka? Nadšená. Všude mne chválí.

Karolína (Pá, 1. 10. 2021 - 07:10)

Taky bych řekla že 17cm není zas až tak moc. Kupř. syn, puberťák, ho má asi 13, 14cm. Těžko to odhadnu, párkrát jsem ho přistihla když si s ním hrál. Nedávno ve vaně jsem mu ho zahlédla, měl ho napnutýho a má slušnou velikost. Taky si ho však honí skoro pořád, jestli to má vliv.

Val (Pá, 1. 10. 2021 - 07:10)

Všichni kluci honí kolik mu je? Mám taky 2 pubose někdy u nás spi i kamarádi a mají je všichni podobné

Karolína (Pá, 1. 10. 2021 - 08:10)

V červnu mu bylo 13. Často si říkám, že si ho mydlí až moc. Začal s tím, ani mu nebylo 11 a teď je jeho jediným zájmem jenom ten jeho šulin. Dneska třeba, než o půl osmé odešel do školy, tak si to v posteli udělal dvakrát. Poznala jsem to podle čerstvých fleků. Tak je to každý den.

Káťa (Pá, 1. 10. 2021 - 13:10)

S tím musíš počítat že tak to bude každý den. Onanie je pro takovýho puberťáka to největší potěšení a nikdy se té rozkoše jež zažívá při ejakulaci nenabaží. Teď ti bude ze dva roky onanovat jak divej, a po patnácti možná malinko ubere, až pozná pohlavní dráždění, tak si to bude chtít víc užít. Mám nějaký zkušenosti s pubošema. Nejmladšího mám ještě doma.

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 14:10)

Kluci uberou, když začnou chodit za holkama. Budou na ně šetřit semenem. Někteří, ale jedou dál, protože se cítí na víc.

Káťa (Pá, 1. 10. 2021 - 15:10)

To je pravda. Můj prostřední (17) má teď takovou začínající známost a poznávám, jak nacházím minimum skvrn od jeho semene. Snad jen jednou, dvakrát za týden. Zato ten nejmladší si ho mydlí, až si říkám, že je neskutečné kolik má v těch kulích pořád semene. Snad si ho nevyčerpá tady tím svým honěním.

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 15:10)

Naopak ho to nakopne, že ho bude mít ještě víc, jako plemeník ve vývoji.

Káťa (Pá, 1. 10. 2021 - 15:10)

Tak to se mám na co těšit. Ale už nějaké zkušenosti se staršími syny mám, nic mě nemůže překvapit. I když zdá se mi, že ten nejmladší onanuje ze všech nejvíc. A trochu si užiju i já. Momentálně jsem bez partnera, tak klučičí semeno taky není k zahození. Ba právě naopak.

Daniela (So, 2. 10. 2021 - 07:10)

Vím, že ségra to má taky tak. Je sama se dvěma syny a přiznala se, nebo spíše řeknem si úplně všechno, že využívá pro sebe jejich spermie. Nevidím na tom nic špatného. Má dva pěkný kluky, spoustu semene každý den a aspoň si něco užije. Určitě je hodně matek, jež znají spermie svých synů.

Ondřej (So, 2. 10. 2021 - 08:10)

Jak má staré syny??

Daniela (So, 2. 10. 2021 - 10:10)

Její starší bude mít 15, mladší 13. Taky mám dvě děti, spokojené manželství, avšak spermie syna taky znám. Je to takové povyražení pro mě, zase něco jiného, zakázaného o čem se nemluví. Syn měl donedávna poluce, teď už si ho mastí i vícekrát denně.

Ondřej (So, 2. 10. 2021 - 10:10)

Tví synové jsou taky v pubertálním věku?

Daniela (So, 2. 10. 2021 - 11:10)

Psala jsem, že mám děti. Takže dcera bude mít 15, syn 12. Dobře vím, že oba si to dělají. Ač jsem si to nechtěla přiznat, to synovo semeno mě láká čím dál víc. Každé ráno, až odejde do školy, odcházím o něco později, se uspokojím s jeho semenem.

Klára (So, 2. 10. 2021 - 12:10)

Ahoj, nedokáži si to představit jak si užíváš s jeho spermatem. Děkuji za objasnění :)

Daniela (So, 2. 10. 2021 - 13:10)

Budu mít 40, skvělého manžela po ruce, avšak co se týče sexu, tak nestojí za nic. Věčně utahanej, pořád mluví o problémem v práci a jak to jde, spí ve své pracovně. Tak říká malinkému kutlochu v přístěnku. Takže si užívám se semenem našeho syna. Vycucávám jej z trička kam se utírá, přidávám je do nápoje a tak. Prostě využívám jeho semeno jak se dá.

Reklama

Přidat komentář